رفتن به مطلب

مشاهده برگ های سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

ببخشید توی هاست جایی وجود داره که بشه صفحات سایت رو مشاهده کرد ؟ مثلا ببینیم چند تا صفحه داریم و یه سری اسکریپت بذاریم داخل برگه ها ؟

دوستان عزیز منظورم توی پیشخوان نیستا ، هاست رو میگم

لینک به ارسال

نه - مگر به ازای هر پست یک فایل سینگل ایجاد میشه؟

برای این کار می تونید از دیتابیس کوئری بگیرید با شرط post - publish

چه اسکریپتی؟

لینک به ارسال

فکر نمی کنم بشه. چون تابع داره یه سری مقدار از بانک می خونه طبق ساختار page.php شما نشون میده.

لینک به ارسال

واسه درگاه پرداخت پارس پال یه کلید پرداخت ساختم ، آخرش اسکریپتشو میده ، اسکریپت هم توی صفحات جواب نمیده ، یعنی وقتی اسکریپت رو میذارم توی قسمت متن نوشته ، یهو پاک میشه

لینک به ارسال

واسه درگاه پرداخت پارس پال یه کلید پرداخت ساختم ، آخرش اسکریپتشو میده ، اسکریپت هم توی صفحات جواب نمیده ، یعنی وقتی اسکریپت رو میذارم توی قسمت متن نوشته ، یهو پاک میشه

چرا از اسکریپتش استفاده می کنید ؟

افزونه پارس پال رو نصب کنید کارتون راحت تر میشه

لینک به ارسال

در ضمن کد اسکریپتی که در سایت پارس پال بهتون میده رو در قسمت دیداری بزارید حذف میشه اما در قسمت متن بزارید حذف نمیشه.

لینک به ارسال

افزونه ها کلید پرداخت ندارند

بله ممنون از لطفتون اما توی قسمت متن هم که میذارم ، همون تکه کد اسکریپت رو توی صفحه نشون میده ، هیچ اطلاعاتی از درگاه پرداخت نشون نمیده

لینک به ارسال

اتفاقا افزونه پارس پال کلید پرداخت داره !

به سایت های من نگاه کنید. تمامی پرداخت های سایت بنده با افزونه پارس پال ساپورت میشه.

لینک به ارسال

افزونه فروش فایل برای وردپرس پارس پال.

آموزش در این زمینه زیاده با یه سرچ ساده می تونید ببنید. در خود سایت پارس پال هم آموزش هایی قرار داده شده. پشتیبانیشون هم خیلی سریع جواب تیکت هاتون رو میدن. هرجا مشکل داشتید بنده هم در خدمتم.

لینک به ارسال

الان میخوام این تکه کد رو بذارم تو نوشته ، نمیشه ، چون اسکریپت هست جواب نمیده ، بنظرتون چیکار کنم ؟

<script language="javascript" type="text/javascript" src="http://www.parspal.com/xContext/Component/Buttons/?UI=c665da0b51be409e8e1d3478ebaa9eb7&BID=13658&
AID=0DA27F10C1D200BBBBBDEAB7A97AB1D2CFC24B5B&Mode=1" > </script>

لینک به ارسال

سایت منم فروشگاهی نیست که بخوام چیزی رو بفروشم ، اون افزونه پرداخت به ازای دانلود واسه سایت هایی خوبه که کاربرا میتونن چیزی رو دانلود کنن

لینک به ارسال

پارس پال یه افزونه دیگه ای داره که این نیاز شما رو بر طرف می کنه. و کاربرا حتی می تونند چندین مورد رو انتخاب و در نهایت از طریق سایدبار سایتتون وجه رو واریز کنند.

لینک به ارسال

به صفحه زیر مراجعه کنید :

افزونه های پارس پال

همونطور که مشاهده می کنید 4 افزونه برای وردپرس وجود داره. تا اونجایی که من فهمیدم از نیاز شما فکر می کنم

افزونه‌ی سبد خرید آسان پرداز وردپرس

مناسب شما باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...