8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های عزیز ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

امروز افتخار این رو داریم که نسخه 2.4.1 افزونه بی بی پرس رو که همین دیروز منتشر شده است را به اشتراک بگذاریم.

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : هر گونه، سوال در مورد بی بی پرس دارید حتما مطرح بفرمایید تا بررسی و پاسخ داده شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

لیست تغییرات نسخه 2.4.1 :

• Fix forum status saving
  • Fix widget settings saving
  • Fix custom wp_title compatibility
  • Fix search results custom permalink compatibility
  • Fix custom user topics & replies pages
  • Fix hierarchical reply handling in converter

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.4.1 :

bbpress.2.4.1.zip

آموزش نصب :

فایل bbpress.2.4.1.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های عزیز ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

امروز افتخار این رو داریم که نسخه 2.4.1 افزونه بی بی پرس رو که همین دیروز منتشر شده است را به اشتراک بگذاریم.

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : هر گونه، سوال در مورد بی بی پرس دارید حتما مطرح بفرمایید تا بررسی و پاسخ داده شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

لیست تغییرات نسخه 2.4.1 :

• Fix forum status saving
  • Fix widget settings saving
  • Fix custom wp_title compatibility
  • Fix search results custom permalink compatibility
  • Fix custom user topics & replies pages
  • Fix hierarchical reply handling in converter

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.4.1 :

bbpress.2.4.1.zip

آموزش نصب :

فایل bbpress.2.4.1.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

دستتون درد نکنه. اما چرا انجمن خودتون کاملا فارسی نشده است ؟ اگر از این نسخه ای که در اینجا گذاشتید استفاده می کنید باید بگم از این نسخه بهتر فارسی شده هست که تماما فارسی می کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من رو حرف شما رفتم ي سرچ زدم تو گوگل تا صفحه 2 رو هم ديدم چيزي به جز همين تايپيك نديدم !‌

اگه چيزي سراغ دارين بدين ما هم خوب استفاده كنيم !‌

البته دست اين دوستمون هم درد نكنه دارن زحمت ميكشن

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستتون درد نکنه. اما چرا انجمن خودتون کاملا فارسی نشده است ؟ اگر از این نسخه ای که در اینجا گذاشتید استفاده می کنید باید بگم از این نسخه بهتر فارسی شده هست که تماما فارسی می کنه.

درود ...

در انجمن وبسایت خودم نیز از همین نسخه ای که در اینجا قرار دادم استفاده شده، و تماما فارسی شده؛ چنانچه مشکلی در برخی از بخش ها وجود داره ذکر کنید تا بررسی بشه.

تشکر.

والا من رو حرف شما رفتم ي سرچ زدم تو گوگل تا صفحه 2 رو هم ديدم چيزي به جز همين تايپيك نديدم !‌

اگه چيزي سراغ دارين بدين ما هم خوب استفاده كنيم !‌

البته دست اين دوستمون هم درد نكنه دارن زحمت ميكشن

درود ...

لطفا بفرمایید که مشکل چه چیزی هستش ؟!

تشکر.

:)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...

در انجمن وبسایت خودم نیز از همین نسخه ای که در اینجا قرار دادم استفاده شده، و تماما فارسی شده؛ چنانچه مشکلی در برخی از بخش ها وجود داره ذکر کنید تا بررسی بشه.

تشکر.

درود ...

لطفا بفرمایید که مشکل چه چیزی هستش ؟!

تشکر.

سلام. ایرادات را در عکسی که گذاشتم نشان دادم. همچنین من از یک پوسته استفاده کردم که تاریخ بی بی پرس شمسی شد. یه نگاه به آخرین پست این تاپیک بکن شاید بتونی تابعش را پیدا کنی.

post-139-0-85539400-1381721631_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با مشکل آقای عباسی روبرو هستم

چرا تماما فارسی نیست؟

تاریخ هم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با مشکل آقای عباسی روبرو هستم

چرا تماما فارسی نیست؟

تاریخ هم...

درود ...؛

نسخه جدید بی بی پرس در حال فارسی سازی میباشد و یه سری مسائل نیز در نسخه جدید برطرف خواهد شد.

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا کی این کار انجام میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط hessamasna
      سلام من یه سایت دارم که با be theme ساختم و صفحات اش رو هم با مافین بیلدر ساختم می خوام تمام اعداد رو رو فارسی کنم چجوری باید انجام بدم ممنون می شم بگید اعداد مثلا countup . count down و.... 
      سایت https://applastgroup.com/

• توسط asafari72
      با سلام خدمت دوستان
      دوستان یه سوالی برام پیش اومده این هست که وقتی ما میخوایم فروم به سایت اضافه کنیم ، بهترین راه چی میتونه باشه ؟
      1 - نصب بی بی پرس روی همون وردپرس اصلی سایت
      2 نصب بی بی پرس روی ساب دامین و با یک وردپرس جدید
      لطفا مزایا و معایب هر کدوم رو هم اگر امکان داره ذکر کنید.
      ممنون از راهنماییتون

• توسط mehran4ever
      سلام دوستان
      من در خواست بومی سازی و فارسی سازی این افزونه رو داشتم
      https://wordpress.org/plugins/erp/

ممنون میشم کمک کنید
      با تشکر