• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های عزیز ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

امروز افتخار این رو داریم که نسخه 2.4.1 افزونه بی بی پرس رو که همین دیروز منتشر شده است را به اشتراک بگذاریم.

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : هر گونه، سوال در مورد بی بی پرس دارید حتما مطرح بفرمایید تا بررسی و پاسخ داده شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

لیست تغییرات نسخه 2.4.1 :

• Fix forum status saving
  • Fix widget settings saving
  • Fix custom wp_title compatibility
  • Fix search results custom permalink compatibility
  • Fix custom user topics & replies pages
  • Fix hierarchical reply handling in converter

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.4.1 :

bbpress.2.4.1.zip

آموزش نصب :

فایل bbpress.2.4.1.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما وردپرسی های عزیز ...

-------------------------------------------------------------------------------------------

امروز افتخار این رو داریم که نسخه 2.4.1 افزونه بی بی پرس رو که همین دیروز منتشر شده است را به اشتراک بگذاریم.

شما با بی بی پرس فارسی میتوانید یک انجمن در کنار سایت وردپرسی خود داشته باشید و دیگر استرس ساخت یک انجمن برای وبسایت خود را نخواهید داشت.

نکته : هر گونه، سوال در مورد بی بی پرس دارید حتما مطرح بفرمایید تا بررسی و پاسخ داده شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این افزونه میتوانید به صفحه رسمی این افزونه سری بزنید.

لیست تغییرات نسخه 2.4.1 :

• Fix forum status saving
  • Fix widget settings saving
  • Fix custom wp_title compatibility
  • Fix search results custom permalink compatibility
  • Fix custom user topics & replies pages
  • Fix hierarchical reply handling in converter

دانلود بی بی پرس فارسی نگارش 2.4.1 :

bbpress.2.4.1.zip

آموزش نصب :

فایل bbpress.2.4.1.zip را از قسمت افزونه های وردپرس آپلود و فعال نمایید. و یا از طریق کنترل پنل هاست خود اقدام به آپلود آن نمایید.

منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

دستتون درد نکنه. اما چرا انجمن خودتون کاملا فارسی نشده است ؟ اگر از این نسخه ای که در اینجا گذاشتید استفاده می کنید باید بگم از این نسخه بهتر فارسی شده هست که تماما فارسی می کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من رو حرف شما رفتم ي سرچ زدم تو گوگل تا صفحه 2 رو هم ديدم چيزي به جز همين تايپيك نديدم !‌

اگه چيزي سراغ دارين بدين ما هم خوب استفاده كنيم !‌

البته دست اين دوستمون هم درد نكنه دارن زحمت ميكشن

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دستتون درد نکنه. اما چرا انجمن خودتون کاملا فارسی نشده است ؟ اگر از این نسخه ای که در اینجا گذاشتید استفاده می کنید باید بگم از این نسخه بهتر فارسی شده هست که تماما فارسی می کنه.

درود ...

در انجمن وبسایت خودم نیز از همین نسخه ای که در اینجا قرار دادم استفاده شده، و تماما فارسی شده؛ چنانچه مشکلی در برخی از بخش ها وجود داره ذکر کنید تا بررسی بشه.

تشکر.

والا من رو حرف شما رفتم ي سرچ زدم تو گوگل تا صفحه 2 رو هم ديدم چيزي به جز همين تايپيك نديدم !‌

اگه چيزي سراغ دارين بدين ما هم خوب استفاده كنيم !‌

البته دست اين دوستمون هم درد نكنه دارن زحمت ميكشن

درود ...

لطفا بفرمایید که مشکل چه چیزی هستش ؟!

تشکر.

:)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...

در انجمن وبسایت خودم نیز از همین نسخه ای که در اینجا قرار دادم استفاده شده، و تماما فارسی شده؛ چنانچه مشکلی در برخی از بخش ها وجود داره ذکر کنید تا بررسی بشه.

تشکر.

درود ...

لطفا بفرمایید که مشکل چه چیزی هستش ؟!

تشکر.

سلام. ایرادات را در عکسی که گذاشتم نشان دادم. همچنین من از یک پوسته استفاده کردم که تاریخ بی بی پرس شمسی شد. یه نگاه به آخرین پست این تاپیک بکن شاید بتونی تابعش را پیدا کنی.

post-139-0-85539400-1381721631_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با مشکل آقای عباسی روبرو هستم

چرا تماما فارسی نیست؟

تاریخ هم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با مشکل آقای عباسی روبرو هستم

چرا تماما فارسی نیست؟

تاریخ هم...

درود ...؛

نسخه جدید بی بی پرس در حال فارسی سازی میباشد و یه سری مسائل نیز در نسخه جدید برطرف خواهد شد.

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا کی این کار انجام میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehran4ever
      سلام دوستان
      من در خواست بومی سازی و فارسی سازی این افزونه رو داشتم
      https://wordpress.org/plugins/erp/

ممنون میشم کمک کنید
      با تشکر
    • توسط sajadszm
      با سلام!
      تقاضا دارم نحوه ی کار با  شرت کات وب سایت  taknod.com را توضیح دهید!
    • توسط majidbarz
      سلام دوستان چند بار  وردپرس و نصب کردم موقعی که لاگین میکنم به پیشخوان
      پیشخوان مثل عکس میشه چیکار کنم؟
      به هاستینگم گفت گفت مشکل از ما نیست
      رو زبان انگلیسی اوکی ولی فارسی نه چند افزونه فارسی سازم نصب کردم نشد

• توسط newday
      من چند وقتی هست که به جای افزونه  wp-jalali از افزونه parsi date شما برای تبدیل تاریخ شمسی استفاده میکنم و البته دلایل بهتر بودن افزونه شما خیلی زیادن.
      تنها مشکلی که با این افزونه دارم اینه که اگر گزینه تغییر زبان مدیریت را به حالت غیرفعال در بیاریم به وردپرس فورس میکند که حتما بخش مدیریت باید انگلیسی باشد و حتی اگر در تنظیمات همگانی سایت زبان فارسی را انتخاب کنیم باز هم بخش مدیریت انگلیسی باقی میماند.
      در صورتیکه طبیعتا در حالت غیر فعال تغییر زبان مدیریت افزونه، نباید کاری به این داشته باشد که من چه زبانی را انتخاب کرده ام.
      و اجازه بده از پیش فرض فارسی خود وردپرس استفاده کنم.
      البته این موضوع رو توی انجمن افزونه توی سایت اصلی ورد پرس هم مطرح کردم ولی فکر میکنم اینجا بهتر و زودتر به جوابم برسم.
      با سپاس از به روز رسانی مستمر افزونه
    • توسط zodiac
      سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
      من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه
      لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم
      زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره
      البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است
      خیلی ممنون
      آدرس سایت: 
      ic.xzn.ir/zodiac