Morteza

درخواست فارسی سازی پوسته

126 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان فعلا این بخش غیرفعال شده

تاپیک رو هم موقتا تا شروع بکار مجدد میبندم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط hendo
      سلام
      من یه مشکلی دارم برای فارسی سازی
      با نرم افزار پوادیت تمام فارسی سازی هارو انجام دادم منهی عنوان پلاگین و زیر منو هاش نمیدونم کجا باید فارسی کنم لطفا راهنمایی کنید تو کدام بخش از فایلها میشه پیدا کرد
    • توسط َDevelop
      سلام!
      راهی برای استفاده رایگان از پوسته های حرفه (Pro) ای Themeisle هست؟!
      پیشاپیش ممنون همچنین سال نو رو هم به همه وردپرسی های عزیز تبریک میگم!
    • توسط kar1591
      با سلام
      سایت وقتی وارد پنل مدیریت میشم و باز میکنم درست نشون میده
      ولی خارج که میشم سایت بهم میریزه
      عکس اول وقتی وارد پنل مدیریت شدم
      عکس دوم بهم ریختگی سایت
      راهنمایی لطفا
      آدرس
      http://hojjat.co/

• توسط Ratinum
      با سلام. بنده یک دسته بندی جدید در سایت ایجاد نمودم که مربوط به محصولات مرتبط با کفشور خطی است و با محصول اصلی سایت که گاتر است متفاوت است. در بخش توضیحات محصول در عنوان به صورت پیش فرض نوشته شده "مشخصات گاتر پیش ساخته" ، چطور می توانم این عنوان را فقط در دسته بندی " کفشور خطی yon.ir/30cnQ  " (لطفا لینک را باز کنید تا متوجه منظور بنده شوید) تغییر دهم، به عنوان مثال بنویسم مشخصات کفشور. لازم به ذکر است میخواهم تغییر مذکور فقط در دسته بندی خاصی ایجاد شود. لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس.
    • توسط sh_amiri48
      من وردپرس و ووکامرس فارسی را بروز کرده و پس از آن قالب سایت رو هم بروز کردم و در ابتدا مشکلی نبود و پیشخوان وردپرس و ووکامرس مثل قبل کاملا فارسی بود.
      ولی بعد از clear cash  کردن افزونه rocket همه چیز بهم ریخت و پیشخوان وردپرس بشکل نصف و نیمه فارسی شده. یعنی در بسیاری از منو ها برخی کلمات فارسی و برخی انگلیسی هستند.
      همچنین خیلی از کلمات صفحه های ثبت سفارش، سبد خرید و تسویه حساب انگلیسی شده اند و ظاهر بدی به سایت داده اند.
      ممنون میشم اگه کسی بتونه برای رفع مشکل منو راهنمایی کنه.