رفتن به مطلب

بارگیری فوق العاده افزونه جلالی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من وقتی از پلاگین

p3- Plugin Performance Profiler

استفاده می کنم

همیشه بیشترین بارگیری را متعلق به افزونه جلالی می داند.

ضمن تشکر از زحمات پیشگسوت عزیز آقای مانی منجمی

یکی پیدا نمیشه که این مشکل افزونه جلالی رو رفع و رجوع کنه؟

البته من این مشکل رو در انجمن wp-persian هم مطرح کردم تا ببینم کدومش به نتیجه میرسه؟

لینک به ارسال

بارگیری؟ یعنی همون دانلود خودمون؟ یا منظورتون فشار روی سرور هست؟

لینک به ارسال

شاید بهتر باشه چک کنید در سایتتان چه مقدار و به چه شکلی از تابع تاریخ استفاده می کنید مثلا در آدرس پیوند های ثابت و .. و همینطور گزینه های دیگری که از این افزونه درخواست انجام تغییراتی رو روش دارید و در نظر بگیرید که برای تبدیل july به تیر یا مرداد افزونه باید محاسبه ای رو انجام بده و هر چه تکرار بالاتر می ره محاسبات هم به تعداد بیشتر انجام می شه

لینک به ارسال

درود ،

من هيچ وقت اين مشكل رو نداشتم و نديدم ، اگر هم شما اين مشكل رو داريد از يك افزونه‌ي كش استفاده كنيد مشكلتون رفع ميشه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

همه این موارد مربوط میشه به تبدیل اعداد, حروف و.. در تمامی api های وردپرس.

بهمین خاطر است که مصرف بالایی دارد.

اگر در تنظیمات برای همه آنها option قرار داده شود، بهتر میشود.

لینک به ارسال

درود ،

من هيچ وقت اين مشكل رو نداشتم و نديدم ، اگر هم شما اين مشكل رو داريد از يك افزونه‌ي كش استفاده كنيد مشكلتون رفع ميشه ..

موفق باشيد ../.

البته من در لوکال هاست امتحان کردم و افزونه کش استفاده نمیکنم

همه این موارد مربوط میشه به تبدیل اعداد, حروف و.. در تمامی api های وردپرس.

بهمین خاطر است که مصرف بالایی دارد.

اگر در تنظیمات برای همه آنها option قرار داده شود، بهتر میشود.

دقیقاً چه باید کرد آقا مصطفی؟

لینک به ارسال

ببینید افزونه جلالی تغییراتی که مصطفی عزیز گفته رو در متن انجام میده. شما میتونید در تنظیمات اینها رو بردارید تا کارکرد افزونه کمتر بشه.

البته در عمل که بارها تست کردیم افزونه جلالی خیلی درگیر نمیشه و اصلا خودش رو نشون نمیده.

شاید مشکل شما از جای دیگه ایی باشه.

لینک به ارسال

من از اساتید عذر میخوام که تو کارشون دخالت مبکنم.ولی من از دوستانی که بالای 200هزار بازدید در روز داشتن پرسیدم که فشار روی سرور چقدره که هیچ کدوم از اونها بالای 30 درصد نداشتن با اون حجم اطلاعات گسترده که منتقل میشه.خوب این افزونه جلالی بیچاره مگه چقدر میتونه به سرور فشار بیاره که شما انقدر بهش حساس شدید؟البته ببخشید که جسارت میکنم فقط میخوام اطلاعاتم در این زمینه بیشتر بشه.بازم از همه دوستان معذرت میخوام.

لینک به ارسال

وقتی افزونه را فعال میکنید در بخش منوی مدیریت وردپرس فارسی اضافه نمیشه؟

لینک به ارسال

نموداری که این پلاگین ارائه میکنه یه کم رو ذهن کاربر تاثیر میذاره. وقتی صفحه‌ای مثلا تو ۵۰۰ میلی ثانیه لود میشه دیگه مهم نیست ۵۰ درصدش صرف جلالی شده باشه. کش کردن هم که سعید جان گفتن از پردازش هرباره‌ی افزونه جلوگیری میکنه در نتیجه جایی برای نگرانی نیست.

لینک به ارسال

من از اساتید عذر میخوام که تو کارشون دخالت مبکنم.ولی من از دوستانی که بالای 200هزار بازدید در روز داشتن پرسیدم که فشار روی سرور چقدره که هیچ کدوم از اونها بالای 30 درصد نداشتن با اون حجم اطلاعات گسترده که منتقل میشه.خوب این افزونه جلالی بیچاره مگه چقدر میتونه به سرور فشار بیاره که شما انقدر بهش حساس شدید؟البته ببخشید که جسارت میکنم فقط میخوام اطلاعاتم در این زمینه بیشتر بشه.بازم از همه دوستان معذرت میخوام.

سلام، خواهش میکنم.

چون ایشون اشاره کرده بودند که با افزونه جلالی مشکل دارند و ماهم بیشتر روی همین افزونه زوم کردیم :)

دقیقاً چه باید کرد آقا مصطفی؟

بیشتر پروسس افزونه جلالی مربوط به همین تبدیل حروف و اعداد و تقویم میشه.

به نظرم این مورد مشکلی نیست :)

لینک به ارسال

الان شما عکس پیوست رو ببینید، آخر فهرست منوهای شما این گزینه نیست؟

post-1-0-74518500-1342301137_thumb.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...