3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

من یه افزونه میخام به این شکل .

90038399904812694929.jpg

از جدول که استفاده میکنم تو سایتم خط های جدول رو نشون نمیده و مطالب هم به هم میریزه

کسی هست کمک کنه عایا؟

در ضمن میخام اگه بشه افزونه رو تو ابزارک ها بزارم که بشه منتقلش کنم به سایدبار

لطفا کمک

با تشکر

در ضمن من نوب(تازه کار) هستم . اگه میشه فایل زیپشو قرار بدید تا از طریق پنل نصب کنم . بلد نیستم کدنویسی کنم

خیلی مچکرم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه

من یه افزونه میخام به این شکل .

90038399904812694929.jpg

از جدول که استفاده میکنم تو سایتم خط های جدول رو نشون نمیده و مطالب هم به هم میریزه

کسی هست کمک کنه عایا؟

در ضمن میخام اگه بشه افزونه رو تو ابزارک ها بزارم که بشه منتقلش کنم به سایدبار

لطفا کمک

با تشکر

در ضمن من نوب(تازه کار) هستم . اگه میشه فایل زیپشو قرار بدید تا از طریق پنل نصب کنم . بلد نیستم کدنویسی کنم

خیلی مچکرم

کسی اینجا نیست کمک رسانی کنه ؟ :huh:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدید

1. قوانین رو بخونید اسپم دادن ممنوعه و زمان انتظار حداقل 24 ساعته

2. در انجمن جستجو کنید بیش از ده بار من خودم کدهای مورد نیاز برای کاری که می خواهید بکنید را در پاسخ ها ارسال کردم

ولی فکر نکنم افزونه ای مطابق با خواستتون پیدا کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط younram
      سلام /
      من یک افزونه میخوام که وقتی چند ویرایشگر رو تعریف کردم . هیچ کدام از ویرایگران مطالب هم دیگر رو نبینند .
      و هر کاربری که وارد CMS وردپرس بشه فقط مطالبی رو بتونه ببینه که خودش قرار داده و دیگر مطالب نمایش داده نشه .
      ممنون میشم راهنمایی لازم رو بهم بدید .
      با تشکر
    • توسط محمدحسن
      سلام، اصل مطلب اینه. من یک سایت با افزونه wpml راه اندازی کردم.حالا میخوام تو حالت فارسی با یکی از افزونه های فارسی ساز و شمسی ساز اعداد رو فارسی و تاریخ رو شمسی کنم و در حالت انگلیسی به صورت پیش فرض بشه یعنی این افزونه فارسی ساز غیرفعال بشه ... مثلا یا افزونه جلالی یا افزونه پارسی دیت

لطفا یه کد مناسب یا افزونه مناسب یا اگر کسی تنظیمی در WPML بلد هست بگه ... ممنون میشم
    • توسط sajadszm
      با سلام!
      تقاضا دارم نحوه ی کار با  شرت کات وب سایت  taknod.com را توضیح دهید!
    • توسط sajadszm
      با عرض سلام و احترام خدمت دوستان وردپرسی!
      افزونه ی ذکر شده در وب سایت خود فعال نموده ام و همه ی مطالب آن کاملا آماده شده است.با استفاده از ای پی دیگری جهت آزمایش آن وارد شده و ثبت نام کردم!لینک مخضوض به خود را وارد دریافت نموده و پس ز جستجوی آن با صفحه ی پیوست شده به مطلب روبرو شدم!مشکل از کجاست؟

• توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir