saeedtrb

درخواست از دیتابیس وردپرس با ajax

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه چه طور می تونم اطلاعات یک پست سفارشی رو به وسیله ajax نمایش بدم.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و یا منبع معرفی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میخواین یه پست (سفارشی یا غیر سفارشی زیاد تفاوت نداره) به صورت آژاکس لود بشه؟

این پست چه تفاوتی با سایر پست ها داره که اسم دیتابیس یا پست سفارشی رو آوردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف شما درسته من می خوام یه پست سفارشی رو به صورت ajax در ابزارک لود کنم راهی هست این هوک wp_ajax_nopriv پیدا کردم اما نمی دونم چه طور استفاده کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون تابعی که گفتیدبرای ارتباط وکار با wp ajax در وردپرس هست

شما بسته به چیزی که میخواین خروجی بگیرین باید با ایجاکس کار کنید

مثلا نمایش پست هست یا چیز دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از شما آقا مرتضی اما من با ajaxesh مشکل ندارم فقط نمی دونم باید درخواست ajax به کجا بفرستم.

یه صفحه برای خروجی ساختم اما زمانی که با ajax درخواست می فرستم خطا می ده که توابع وردپرس تعریف نشده. حالا باید چیکار کنم تابعی برای نمایش بسازم چه جوری درخواستشو بفرستم؟

آقا من 3 روزه دنبال این ماجرام اما متاسفانه منابع خیلی کمی برای اینکار دیدم که هیچ کدومشون فایده نداشت ممنون میشم اگه راهنمایی کنید باید چیکار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون فایل خروجی هست ودر بسته وردپرس نیست باید بهش توابع وردپرس رو اضافه کنید

راه ساده این هست که شما فایل wp-blog-header رو به اون فایل اینکلود کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده: