• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
serajgroup

کسب و کار آنلاين؛ قدم اول

3 پست در این موضوع قرار دارد

تولد اينترنت همه دنيا رو تغيير داد. کلي چيز خوب و بد با خودش آورد و ديگه تصور دنياي بي نت هم ممکن نيست. ديگه شنيدن اينکه يکي از اينترنت نون درمياره عجيب نيست. کسب و کارهاي زيادي هست که مي‌شه از طريق اينترنت راه انداختش يا توسعه داد.

کسب و کار آنلاين؛ قدم اول

بازار اين جهان بزرگ اما، قاعده و قانون خودشو داره و اگه فکر کرديد در دسترس بودن و ارزون بودن اينترنت ضامن موفقيت کسب و کار شماست و فقط کافيه يه اکانت فيسبوک داشته باشيد تا ميلياردر شيد اشتباه مي‌کنيد. مثل هر بازاري فضاي کار تو نت هم اصولي داره که بايد ياد بگيريدش.

براي اينکه کارتون تو اينترنت بگيره، اين دستور ساده شايد به دردتون بخوره.

قدم اول: کارم به کارت مياد؟

اين قدم اولين و مهمترين قدميه که برمي‌داريد. هر کسي مي‌تونه تو چند چيز تجربه و تخصص داشته باشه. ممکنه تحصيلاتش امکان کسب و کاري بهش بده يا علاقه به ايجاد يه کار شخصي داشته باشه. اما همه کارايي که مي‌تونيم انجام بديم، الزاما بهمون امکان پول درآوردن نمي‌دن. اگه مي‌خواهيد يه کار آنلاين شروع کنيد اولين سئوالي که بايد از خودتون بپرسيد، اينه که آيا اين کار تو محل زندگي و کشورتون جواب مي‌ده يا نه.

دنياي نت دنياي بزرگيه که قرار نيست سهمي بيشتر از يک نفر توش داشته باشيم. فقط از چشم خودتون به اين دنيا نگاه نکنيد. هر ايده‌اي که براي کسب و کار داريد رو، مختصر و مفيد با اقلا 10نفر از اطرافيان‌تون در ميون بذاريدش و ازشون سئوال کنيد که آيا حاضر هستن از سرويسي که کالا يا خدمات شما رو ارائه مي‌ده استفاده کنن يا نه. اين 10نفر رو از دوستان هم سليقه و هم فکرتون انتخاب نکنيد و نظر سليقه‌ها و تيپ‌هاي مختلف رو هم بپرسيد.

با کسايي که مشورت مي‌کنيد بحث نکنيد و تلاش نکنيد که متقاعدشون کنيد. ايده‌تون اگه خوب باشه جواب آره يا نه رو بايد تو کوتاه‌ترين زمان بگيريد. دنياي مجازي و مشتري‌هاش به شما اجازه چونه‌زدن‌هاي بازاري رو نمي‌دن. اگه اکثر کسايي که ازشون سئوال کرديد گفتن که از سرويس‌ فرضي شما استفاده نمي‌کنن، شجاعانه ايده‌تون رو کنار بذاريد؛ چون زنگ خطر براي شکست به صدا دراومده. از ايده کلي کسب و کار آنلاين منصرف نشيد، يک قدم عقب برگرديد و سرويس يا کالاي مورد نظرتون رو تغيير بديد.

راه‌ انداختن يه کار آنلاين ايده فوق‌العاده‌ايه به شرط اينکه شجاع باشيد و قدم‌هاي درستي برداريد. پس علي‌الحساب قدم اول رو با سئوال از مشتري‌هاي احتمالي‌تون شروع کنيد، تا بريم سر قدم‌هاي بعدي.

موفق باشيد

http://www.serajgroup.ir

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اول به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

دوم این لینکی که آخرش گذاشتین منبعش حساب میشه دیگه ؟!


http://www.serajgroup.ir/

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

شايد اين روش تو خارج جواب بده ولي تو ايران فك نكنم با اين روش به جايي برسيم !‌ توهين نباشه !‌فك كنم ايشون اومد ي بك لينك بگيره بره !‌

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.