• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

   بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
  • Saeed Fard

   نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

   در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
serajgroup

کسب و کار آنلاين؛ قدم اول

3 پست در این موضوع قرار دارد

تولد اينترنت همه دنيا رو تغيير داد. کلي چيز خوب و بد با خودش آورد و ديگه تصور دنياي بي نت هم ممکن نيست. ديگه شنيدن اينکه يکي از اينترنت نون درمياره عجيب نيست. کسب و کارهاي زيادي هست که مي‌شه از طريق اينترنت راه انداختش يا توسعه داد.

کسب و کار آنلاين؛ قدم اول

بازار اين جهان بزرگ اما، قاعده و قانون خودشو داره و اگه فکر کرديد در دسترس بودن و ارزون بودن اينترنت ضامن موفقيت کسب و کار شماست و فقط کافيه يه اکانت فيسبوک داشته باشيد تا ميلياردر شيد اشتباه مي‌کنيد. مثل هر بازاري فضاي کار تو نت هم اصولي داره که بايد ياد بگيريدش.

براي اينکه کارتون تو اينترنت بگيره، اين دستور ساده شايد به دردتون بخوره.

قدم اول: کارم به کارت مياد؟

اين قدم اولين و مهمترين قدميه که برمي‌داريد. هر کسي مي‌تونه تو چند چيز تجربه و تخصص داشته باشه. ممکنه تحصيلاتش امکان کسب و کاري بهش بده يا علاقه به ايجاد يه کار شخصي داشته باشه. اما همه کارايي که مي‌تونيم انجام بديم، الزاما بهمون امکان پول درآوردن نمي‌دن. اگه مي‌خواهيد يه کار آنلاين شروع کنيد اولين سئوالي که بايد از خودتون بپرسيد، اينه که آيا اين کار تو محل زندگي و کشورتون جواب مي‌ده يا نه.

دنياي نت دنياي بزرگيه که قرار نيست سهمي بيشتر از يک نفر توش داشته باشيم. فقط از چشم خودتون به اين دنيا نگاه نکنيد. هر ايده‌اي که براي کسب و کار داريد رو، مختصر و مفيد با اقلا 10نفر از اطرافيان‌تون در ميون بذاريدش و ازشون سئوال کنيد که آيا حاضر هستن از سرويسي که کالا يا خدمات شما رو ارائه مي‌ده استفاده کنن يا نه. اين 10نفر رو از دوستان هم سليقه و هم فکرتون انتخاب نکنيد و نظر سليقه‌ها و تيپ‌هاي مختلف رو هم بپرسيد.

با کسايي که مشورت مي‌کنيد بحث نکنيد و تلاش نکنيد که متقاعدشون کنيد. ايده‌تون اگه خوب باشه جواب آره يا نه رو بايد تو کوتاه‌ترين زمان بگيريد. دنياي مجازي و مشتري‌هاش به شما اجازه چونه‌زدن‌هاي بازاري رو نمي‌دن. اگه اکثر کسايي که ازشون سئوال کرديد گفتن که از سرويس‌ فرضي شما استفاده نمي‌کنن، شجاعانه ايده‌تون رو کنار بذاريد؛ چون زنگ خطر براي شکست به صدا دراومده. از ايده کلي کسب و کار آنلاين منصرف نشيد، يک قدم عقب برگرديد و سرويس يا کالاي مورد نظرتون رو تغيير بديد.

راه‌ انداختن يه کار آنلاين ايده فوق‌العاده‌ايه به شرط اينکه شجاع باشيد و قدم‌هاي درستي برداريد. پس علي‌الحساب قدم اول رو با سئوال از مشتري‌هاي احتمالي‌تون شروع کنيد، تا بريم سر قدم‌هاي بعدي.

موفق باشيد

http://www.serajgroup.ir

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اول به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

دوم این لینکی که آخرش گذاشتین منبعش حساب میشه دیگه ؟!


http://www.serajgroup.ir/

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

شايد اين روش تو خارج جواب بده ولي تو ايران فك نكنم با اين روش به جايي برسيم !‌ توهين نباشه !‌فك كنم ايشون اومد ي بك لينك بگيره بره !‌

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.