رفتن به مطلب

پیوند یکتا به صورت لاتین

پست های پیشنهاد شده

سلام چندتا سوال فنی دارم. جوری که متوجه شدم استفاده از کلمات لاتین در پیوند یکتا تاثیر خیلی زیادی توی سئو داره

خب برای این کار پیوند یکتا رو چجوری با لاتین تغییر بدم؟ و چیکار کنم که با 404 مواجه نشن!؟

ممنون

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام چندتا سوال فنی دارم. جوری که متوجه شدم استفاده از کلمات لاتین در پیوند یکتا تاثیر خیلی زیادی توی سئو داره

خب برای این کار پیوند یکتا رو چجوری با لاتین تغییر بدم؟ و چیکار کنم که با 404 مواجه نشن!؟

ممنون

با سلام

منم طبق تاپیکی که توی بخش سئو بود دیگه از پیوند انگلیسی استفاده میکنم و راحترم

ولی اشتباهی گرفتم پیوند هایی که توی گوگل ثبت شده بودن رو انگلیسی کرده بودم و همش بازدید کنندگانم به 404 برخورد می کردن که هرچی توی وب مسترم درستشون میکردم آدرس ها رو فایده ای نداشت

بهتره از پست های جدید این کار رو کنید یا اینکه پست های قدیمی رو تغییر بدید بعد از مدتی طول می کشه به روال عادی برگردید و گوگل کاربرا رو به آدرس صحیح ببره ^_^

لینک به ارسال

با سلام

منم طبق تاپیکی که توی بخش سئو بود دیگه از پیوند انگلیسی استفاده میکنم و راحترم

ولی اشتباهی گرفتم پیوند هایی که توی گوگل ثبت شده بودن رو انگلیسی کرده بودم و همش بازدید کنندگانم به 404 برخورد می کردن که هرچی توی وب مسترم درستشون میکردم آدرس ها رو فایده ای نداشت

بهتره از پست های جدید این کار رو کنید یا اینکه پست های قدیمی رو تغییر بدید بعد از مدتی طول می کشه به روال عادی برگردید و گوگل کاربرا رو به آدرس صحیح ببره ^_^

خب من اگه پیوند یکتا رو تغییر بدم کل مطالبم تغییر میکنه! چطوری فقط پیوند پست های از حالا به بعد رو تغییر بدم که پست های گذشته که ایندکس شدن تغییر نکنن!؟ (خیلی مهم)

لینک به ارسال

چطوری فقط پیوند پست های از حالا به بعد رو تغییر بدم که پست های گذشته که ایندکس شدن تغییر نکنن!؟ (خیلی مهم)

براحتی و با کلیک برروی دکمه ی ویرایش (پیوند یکتا:) در افزودن نوشته !

لینک به ارسال

سلام ميگم من ي چيز نفهميدم !‌

پيوند يكتا رو چرا ميخواين تغيير بدين اصلا ؟!‌ پيوند يكتاpost name نيست مگه ؟خب اين نميشه كاريش كرد كه انگليسي بشه !‌

postname هم از روي تايتل مطلب لينك درست ميكنه !‌ كه عاقلانه نيست تايتل انگليسي بنويسد چون توي سايت هم انگليسي نشون ميده !‌ پس همين راه كه اقا اميد بالا گفتن هست !

تايتل مطلب فارسي مينويسيد از اين به بعد ، سپس از ويرايش لينك انگليسي ميكنيد !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

براحتی و با کلیک برروی دکمه ی ویرایش (پیوند یکتا :) در افزودن نوشته !

نه بابا فکر نکنم اینجوری باشه این سایت رو ببینید من صاحبش میشناسم فقط یه چی بلده ctrl+c و ctrl+v و کارش همش کپیه از سایت هاست (مث من :ph34r: ) یعنی حتی عنوان مطلب رو هم تغییر نمیده چه برسه بیاد پیوند مطالب رو به فینگلیشی تغییر بده!!!!!!!!!!! پس این چطوری این کارو کرده؟!!!!!

لینک به ارسال

نه بابا فکر نکنم اینجوری باشه این سایت رو ببینید من صاحبش میشناسم فقط یه چی بلده ctrl+c و ctrl+v و کارش همش کپیه از سایت هاست (مث من :ph34r: ) یعنی حتی عنوان مطلب رو هم تغییر نمیده چه برسه بیاد پیوند مطالب رو به فینگلیشی تغییر بده!!!!!!!!!!! پس این چطوری این کارو کرده؟!!!!!

اگر درست متوجه شده باشم کار زیادی لازم نیست انجام بدید

کافیه چلوی پیوند یکتاتون یک دکمه ویرایش هست اونو کلیک کنید و قبل از اینکه پست رو ارسال کنید این قسمت رو درست کنید

به تصویر پیست شده دقت کنید فکر کنم مفهموم باشه .

فقط به نظر من پست های قبلی رو تغییر ندید و فقط پست های جدید به بعد رو اینطوری کنید که به 404 نخورید ^_^

post-755-0-56859600-1381785987_thumb.png

لینک به ارسال

با تشکر اینو میدونم ولی برای هر پست که خواستم منتشر کنم بخوام دستی اینکار رو کنم که خیلی وقتگیر میشه! تازه مثلا من عنوان مطلبی که میخوام منتشر کنم مثلا : "داروهای گیاهی برای رفع لک های صورت" خب اینو من چجوری به فینگلیش تبدیل کنم؟ مثل این سایت که (در پست بالا هم عرض کردم) پیوند همه مطالبش لاتینه و مطمئنم به صورت دستی انجام نداده چون حوصله این کارو نداره.

لینک به ارسال

عناون بزارید توی گوگل ترنسلیت

بعد بزاید توی عنوان پست

خودوردپرس پیوند رومیسازه

بعد عنوان فارسی!

لینک به ارسال

به نظر من اصلا برای سایت های تفریحی نیازی نیست پیوند یکتا رو انگلیسی کنید همون فارسی بهتر جواب میده حالا خود دانی !

لینک به ارسال

به نظر من اصلا برای سایت های تفریحی نیازی نیست پیوند یکتا رو انگلیسی کنید همون فارسی بهتر جواب میده حالا خود دانی !

چرا؟ مگه سایت های تفریحی چشونه!!! :blink:

لینک به ارسال

در هر حال تغییر پیوند یکتا از طریق وردپرس باعث این نمیشه که پستی به 404 بخوره

البته اینکار کمکی به شما نمی کنه

پست های قبلی را باید با تغییر نامک لاتین کنید که باز هر کاری بکنید به 404 می خوره

بهترین راه حفظ شرایط موجوده و از این به بعد نامک هاتون را به لاتین وارد کنید البته منظور از لاتین کلمات صحیح و مرتبط انگلیسی است نه استفاده از کی برد انگلیسی برای کلمات فارسی (فینگلیش)

لینک به ارسال

در هر حال تغییر پیوند یکتا از طریق وردپرس باعث این نمیشه که پستی به 404 بخوره

البته اینکار کمکی به شما نمی کنه

پست های قبلی را باید با تغییر نامک لاتین کنید که باز هر کاری بکنید به 404 می خوره

بهترین راه حفظ شرایط موجوده و از این به بعد نامک هاتون را به لاتین وارد کنید البته منظور از لاتین کلمات صحیح و مرتبط انگلیسی است نه استفاده از کی برد انگلیسی برای کلمات فارسی (فینگلیش)

من یک ویدئو از یک طراح وب دیده بودم که میگفت گوگل میتونه کلمات فینگلیش رو هم ترجمه کنه پس مشکلی نباید از این بابت بوجود بیاد ؟!! درسته ؟؟

لینک به ارسال

فينگلش رو فك نكنم ! اگه هم شما چيزي رو فينگليش سرچ كردين به نتيجه رسيدن خود اون سايت ها برداشتم فينگليش نوشتن كه گوگل پيدا كرده !‌ و از داده كاوي data mining باشه كه بفهمه منظور چي بوده . موارد مشابه ديگه مياره !‌

ولي اين خاصيت خودم ديدم شما هم خاصتين تست كنيد !‌ شما اين كلمه رو تو گوگل سرچ تست كنيد :

صخقيحقثسس

اين كلمه wordpress هست البته روي فارسي گذاشتم و به انگليسي نوشتم !‌ خودش فهميد !‌جالب بود واسم !

لینک به ارسال

من یک ویدئو از یک طراح وب دیده بودم که میگفت گوگل میتونه کلمات فینگلیش رو هم ترجمه کنه پس مشکلی نباید از این بابت بوجود بیاد ؟!! درسته ؟؟

گوگل می تونه ترجنمه کنه ولی اگر قراره به ربات گوگل فکر کنیم این ربات فارسی را خیلی راحت تر و بهتر می خونه مسئله سر هزاران ربات میانجی است که اصلا زبان فارسی را نمی دانند و الا همان پیوند یکتای فارسی تاثیر خود را در رتبه خواهد گذاشت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...