kiana64

بک آپ گرفتن از سایت؟؟؟

15 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چه طوری می تونم از سایتم بک آپ بگیرم؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

http://wordpress.org...ch.php?q=backup

البته این را توصیه می کنم

Automatic WordPress Backup

و از طریق داشبورد ابزار ها برون ریزی هم می تونید با فرمت xml خروجی بگیرید

ویرایش شده در توسط imanfakhar
8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چه طوری می تونم از سایتم بک آپ بگیرم؟؟؟؟

اگر می‌خواهید از کل ( اطلاعات و فایل‌های ) سایت‌تون بک‌آپ بگیرید ، بهتره از گزینه Backup موجود در Cpanel هاست‌تون اقدام کنید.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بک آپ حتما باید دانلود شه من حجم اطلاعات خیلی زیاده چکار باید بکنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

معمولا همه هاستینگ ها بکاپ می گیرند اما مسئولیتی قبول نمی کنند و در قوانین خود ذکر می کنند که مسئولیت نگهداری با صاحب سایت است. همیشه دانلود یک بکاپ از سایت در زمانی که سایت در بهترین شرایط است بی ضرر نیست.

قبل از بکاپ گرفتن در هاست خود بگردید و فایل هایی مثل error_log که ممکن است حجم زیادی داشته باشند را حذف کنید تا حجم بکاپ کم شود.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی شرکتهای هاستینگ سرویس بک‌آپ جداگانه ارائه می‌کنن که انتخاب خوبیه بنظرم. فقط دقت کنین که از دیتاسنتر متفاوتی بگیرین تا نهایت محکم‌کاری اعمال شده باشه ;)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فایل هایی مثل error_log که ممکن است حجم زیادی داشته باشند را حذف کنید

ارور لاگ یعنی چی؟

ببینید در کل شما دو نوع بک آپ نیاز دارید .

یکیش فایلهاتون ، و یکی دیگه اش دیتابیس .

واسه دیتابیس که حجمش معمولاً زیر 10 مگ هست میتونید بصورت خودکار به ایمیلتون در یک بازه زمانی ارسال بشه ، مثلاً من هفته ای دو بار .

برای فایلها هم میتونید از سرویس های رایگان توی اینترنت استفاده کنید .

* اسکریپت اولی رو یه بار نوشتم گذاشتم توی انجمن یه چرخی بزن ببین میتونی پیداش کنی با cornjob بود و smtp

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام میخوام وردپرسم رو دوباره نصب کنم و یه فول بک اپ 80مگ ازش دارم-چطور میتونم اونو اضافه کنم به وردچرسی که دوباره از نو نصب کردم

در ضمن میگم که وردپرسم رو دارم از نو نصب میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام میخوام وردپرسم رو دوباره نصب کنم و یه فول بک اپ 80مگ ازش دارم-چطور میتونم اونو اضافه کنم به وردچرسی که دوباره از نو نصب کردم

در ضمن میگم که وردپرسم رو دارم از نو نصب میکنم

بکاپ را از بخش Backup > Restore کنید

و تنظیمات دیتابیس را انجام دهید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته منظورم اینه که کل هاستم رو دارم ریست میکنم-بازم میتونم از بک اپ که گرفتم استفاده کنم؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته منظورم اینه که کل هاستم رو دارم ریست میکنم-بازم میتونم از بک اپ که گرفتم استفاده کنم؟؟؟

بله شما اگر بک آپ بگیرید میتونید در هر هاست دیگه ای اتزش استفاده کنید

البته باید بک آپتون کامل باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله شما اگر بک آپ بگیرید میتونید در هر هاست دیگه ای اتزش استفاده کنید

البته باید بک آپتون کامل باشه

فول بک اپ گرفتم-مراحلش اینه که یه وردپرس دیگه راه اندازی کنم (با db های جدید) و بعد بک اپ رو اضافه کنم ؟؟؟

ایا نکته ی خاصی نداره؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فول بک اپ گرفتم-مراحلش اینه که یه وردپرس دیگه راه اندازی کنم (با db های جدید) و بعد بک اپ رو اضافه کنم ؟؟؟

ایا نکته ی خاصی نداره؟؟؟

بله درسته

اگر دیتابیس رو جدید میسازید و اطلاعات جدید میزارید باید فایل wp-config.php رو هم به روز کنید و اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد کنید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقت کنید اگه از اکانت سایتتون فول بک آپ گرفتید یعنی اینکه تمامی اطلاعات از جمله دیتابیس و فایلهای سایت از جمله هسته وردپرس توی بکآپ موجوده و با ریستور کردن (تا جایی که یادمه) همه اطلاعات اتوماتیک خودکار برگشت میکنند.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین راه اینه که در یک پوشه ی زیر مجموعه آدرس اصلی مثلا yoursite.com/folder فایل بک آپ را برگردونید و از طریق دیتابیس مقادیر لازم را کپی کنید به دیتابیس سایت اصلی و همبینطور از طریق ftp فایل های مورد نیاز رو و در نهایت پوشه و دیتابیس ری استارت شده را حذف کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!