javad abbasi

پوسته ای که تاریخ بی بی پرس را شمسی نشان می دهد !

2 پست در این موضوع قرار دارد

یکی از مشکلاتی که بی بی پرس دارد این است که هنوز راهی برای شمسی سازی تاریخ آن پیدا نشده و یا بهتر بگویم اصلا تمرکزی برای حل این مشکل انجام نشده است. اما من اتفاقی از یک پوسته استفاده کردم که تاریخ بی بی پرس را خودکار شمسی کرد.

من وقتی از پوسته bbp-twenty ten استفاده می کنم تاریخ انجمن بی بی پرس شمسی می شود و کاملا هم درست کار می کند. حتی ساعتش.

فکر کنم یک تابعی در این پوسته هست که این کار را انجام میده. فکر کنم اون تابع را پیدا کنیم به راحتی میشه تاریخ این انجمن ساز را برای همیشه شمسی کرد.

من خودم فکر می کنم در این پوسته یک جوری از تاریخ وردپرس استفاده می کنه و با اون ست می شه.

اگر دوستان کمک کنند خیلی ممنون می شویم.

بی بی پرس را من روش کار کردم. الان یک انجمن خیلی قشنگ و با کارایی بالا دارم. شما خودتون یه نگاهی به انجمن ما بیندازید . شبیه IP.Board شده

^_^

http://ibforums.net/forums

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی همون تاپیکی که گفتید ادامه میدیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط t-51
      سلام لطفا کمک کنید واقعا این مشکل رو مخ هست
      بی بی پرس و بادی پرس و نصب کردم اما اما برگه های ثبت نام و انجمن کلا بالا نمی یاد تو فهرست هم نیست کلا هرچی گشتم.
      نمی دونم مشکل از کجا است اما رو همه قالب ها بالا نمی یان لطفا راهنمایی کنید چه باید کرد ؟

• توسط armantta
      افزونه نوتیفیکیشن ONESIGNAL بعد شروع تحریما اومده آی پی ایران رو بن کرده. میخواستم بدونم راهی برای دور زدن این بن هست یا خیر؟ الان اگر با فیلترشکن وارد شه کسی آیکون نوتیفیکیشن رو میبینه و اگر بدون فیلترشکن وارد شه، آیکون نوتیفیکیشن رو نمیبینه
      یکی از راه هایی که به ذهنم میرسه تغییر آی پی کاربرانی هست که وارد سایت میشن. یا اینکه چک آی پی رو غیرفعال کنم. ولی نمیدونم این دوتارو چجوری انجام بدم
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد 
    • توسط amirmt
      سلام سایت من چند وقتیه مورده حمله قرار گرفته و وقتی میخوام وارد سایت بشم به سایت های خارجی لینک میشه. اینترنت و زیر رو کردم یه سایت گیرم اوردم به ادرس sucuri.net سایتم رو دادم چک کنه و یه لیست از فایل هایی که مشکل داره رو گفت گه یه اسکرین ازش پیوند کردم. اکثره فایل ها هم jquery هستش که به مشکل خورده کسی میتونه کمکم کنه تا این کد ها ترمیم بشه یا حداقل راهنماییم کنه؟؟
      ادرس وب سایته خودم: unick.ir

• توسط khayamchoob97
      سلام
      من چند روزی هست که توی سایتم با استفاده از کد زیر تاریخ رو نمایش میدم. اما هر بار برای تازه شدن تاریخ باید صفحه سایت رو رفرش کنم تا تاریخ درست نمایش داده بشه.
      <?php echo jdate ('l, j F , Y') ; ?> ممنون