رفتن به مطلب

قرار دادن لینک مستقیم در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اگه بخوام چند تا فایل pdf با لینک مستقیم تو سایتم بذارم باید چیکار کنم؟ تو رسانه که اپلود میکنم pdf دانلود نمیشه خود فایل رو باز میکنه، میخوام با کلیک رو متن دانلود شه

باید چیکار کنم؟

یه سوال دیگه

میخوام این فایلهای pdf تو بخش ابزارک باشن، ثابت هم نباشن یه قسمت کوچیک باشه و فایلا جاشون عوض شه تقریبا متحرک باشه چیکار کنم؟ (نمیدونم تونستم منظورمو بیان کنم یا نه :wacko: )

لینک به ارسال

برای لینک مستقیم یه پوشه تو هاست بسازید مثلا به نام files. بعد آپلود کنید فایل هاتون رو اونجا. افزونه مدیریت فایل های داخل هاست هم برای وردپرس زیاده.

http://www.wordpress98.com/tag/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

مورد دوم رو متوجه نشدم !!

• امتیاز 6
لینک به ارسال

سوال اولتون برای پیدا کردن آدرس فایل اپلود شده وقتی که افزودن پرونده چند رسانه ای رو توی ویرایشگرت میزنی و فایل رو آپلود میکنی وقتی که فایل اپلود شد قسمت سمت چپ در جعبه باز شو جلوی "پیوند به " پرونده رسانه ای رو انتخاب کن آدرس فایل رو میتونی ببینید و کپی کنی و لینک بدی.

ویرایش شده توسط نگار صادقی
  • امتیاز 5
لینک به ارسال

سوال اولتون برای پیدا کردن آدرس فایل اپلود شده وقتی که افزودن پرونده چند رسانه ای رو توی ویرایشگرت میزنی و فایل رو آپلود میکنی وقتی که فایل اپلود شد قسمت سمت چپ در جعبه باز شو جلوی "پیوند به " پرونده رسانه ای رو انتخاب کن آدرس فایل رو میتونی ببینید و کپی کنی و لینک بدی.

منظورتون همون نشانی پروندست؟

اگه همونو میگید اونو که میزنم پی دی اف تو یه صفحه باز میشه دانلود نمیشه من میخوام روش کلیلک که می کنم دانلود شه

برای لینک مستقیم یه پوشه تو هاست بسازید مثلا به نام files. بعد آپلود کنید فایل هاتون رو اونجا. افزونه مدیریت فایل های داخل هاست هم برای وردپرس زیاده.

http://www.wordpress...از-طریق-وردپرس/

مورد دوم رو متوجه نشدم !!

تو پوشه ی public_html پوشه ی جدید بسازم؟

لینک به ارسال

منظورتون همون نشانی پروندست؟

اگه همونو میگید اونو که میزنم پی دی اف تو یه صفحه باز میشه دانلود نمیشه من میخوام روش کلیلک که می کنم دانلود شه

تو پوشه ی public_html پوشه ی جدید بسازم؟

آره تو public_html یه پوشه بساز. فایل هارو تو مسیر وردپرس آپلود نکنی بهتره.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

ممنون:)

سوال دومم این بود که لینک این فایل ها رو میخوام تو بخش ابزارک بذارم اما نمیخوام ثابت باشه مثل قسمت بالای این سایت که نوشته ها متحرکه

http://www.askdin.com/thread14119.html

چطوری این کارو انجام بدم؟

لینک به ارسال

ممنون اما این افزونه هم اینکه درست کار نمیکرد هم اینکه من می خوام نوشته ها به سمت بالا حرکت کنن و همزمان چند تا نشون داده بشه

و اینکه نمیخوام پست ها رو نشون بده میخوام لینک مستقیم فایل هامو توش بذارم واسه دانلود

ممنون میشم راهنماییم کنین

لینک به ارسال

فایل pdf چون در نمایشگرها اغلب پشتیبانی می شه به طور مستقیم دانلود نمی شه و بهتره که قبل از آپلود زیپ بشه که هم در حجم صرفه جویی بشه و هم در سزعت انتقال و هم دانلود بشه

و

<marquee direction="up" scrollamount="2" scrolldelay="120" style="height: 150px">
کدهای پیوندهاتون
</marquee>

برای بالا رفتن سرعت عدد 120 را کم کنید

و برای بیشتر کردن ارتفاع نمایش عدد 150 را زیاد

• امتیاز 4
لینک به ارسال

فایل pdf چون در نمایشگرها اغلب پشتیبانی می شه به طور مستقیم دانلود نمی شه و بهتره که قبل از آپلود زیپ بشه که هم در حجم صرفه جویی بشه و هم در سزعت انتقال و هم دانلود بشه

و

<marquee direction="up" scrollamount="2" scrolldelay="120" style="height: 150px">
کدهای پیوندهاتون
</marquee>

برای بالا رفتن سرعت عدد 120 را کم کنید

و برای بیشتر کردن ارتفاع نمایش عدد 150 را زیاد

ممنون خیلی لطف کردین

فقط اگه بخوام وقتی موس رو روش نگه میدارم ثابت شه باید چیکار کنم؟

راستی برای دانلود هم همونطور که دوستمون گفته بودن از افزونه ی مدیریت هاست استفاده کردم خیلی خوب بود

ویرایش شده توسط mj58
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنون خیلی لطف کردین

فقط اگه بخوام وقتی موس رو روش نگه میدارم ثابت شه باید چیکار کنم؟

راستی برای دانلود هم همونطور که دوستمون گفته بودن از افزونه ی مدیریت هاست استفاده کردم خیلی خوب بود

اول کد را به شکل زیر اصلاح کنید و مابقی را هم در ادامه اش اضافه کنید

<marquee onmouseover="this.stop();" onmouseout="this.start()" ...

• امتیاز 3
لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
  • 3 سال بعد...
در ۱ ساعت قبل، baharn گفته است :

با سلام من میخوام بدونم چطوری میتونم لینک دانلود بزارم از طریق آدرس گذاشتن یعنی نمخوام از هاست خودم باشه لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

لطفا سوالتون رو در یک تاپیک جدید ایجاد کنید،‌ از زمان ایجاد این تاپیک مدت خیلی زیادی گذشته.

ضمن اینکه لطفا کامل سوالتون رو شرح بدید، لینک رو می‌خواین داخل مطلب بگذارید یا عکس  از لینک دیگری بذارید یا تصویر شاخص؟

• پسندیدن 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...