رفتن به مطلب

پخش موزیک

پست های پیشنهاد شده

بصورت داینامیک می تونید از پلاگینهای audio player و یا music player استفاده کنید و یا اینکه بصروت استاتیک در فایل قالب درج کنید

لینک به ارسال

همه این ها تست ولی جوابی نگرفتم.

فکر کنم به دلیل آجکس بودن قالبم هر افزونه ای سازگاری ندادره.

آیا کدی هست در قالب بزارم موزیک رو به صورت پنهان پخش کنه؟و هیچ پلیری در صفحه سایت نیاد!

لینک به ارسال

من قبلا در وبلاگم کدهایی میذاشتم که به محض باز شدن صفحه اهنگ شروع میشد ولی چون زیاد جالب نبود و خیلی از دوستان نمیخواستن اهنگ رو گوش کنند مجبور شدم پلیر بذارم تا هرکسی خواست گوش کنه یا نکنه.ولی به نظرمن بهترین روش گذاشتن یک پلیر با یک لیست از چند تا اهنگ با قابلیت جلو یا عقب بردن اهنگ از همه بهتره که اختیار رو به کاربر میده که اگر از اهنگی هم خوشش نیومد اونو گوش نکنه و به سراغ بعدی بره.

اینو با اجازه از اساتید و اعضای هیئت مدیره میگم چون در حدی نیستم که بخوام راهنمایی کنم و فقط تجربیاتم رو به شما میگم.من خودم بخاطر گذاشتن اهنگ در پست بالای 20 پلیر رو امتحان کردم اما از همه راحتتر Flash MP3 Player JW2.3 هست که بعد از نصب و غعال سازس بالای ادیتور کنار محل بارگذاری عکس یک دایره کوچک ابی با علامت پلی میاد که بارگذاری موزیک خیلی راحته.بعد از کلیک روی علامت یک پنجره باز میشه که در قسمت اول طول رو انتخاب میکنید و در قسمت دوم عرض عمودی رو که من کمتر از 75 رو پیشنهاد نمیکنم.بعد فقط کافیه تو اخرین پنجره لینک فایل اهنگ رو بذارید و insert کنید.به همین راحتی.یک نگاه به دموی پلیر بندازید شاید خوشتون اومد.پایین پست این پلیر رو ببینید.البته میتونید رنگ متن و حاشیه و بک گران رو هم در قسمت تنظیمات پلیر که تو قسمت تنظیمات صفحه مدیریت میاد تغییر بدید.تو قسمت FMP:config editor

لینک به ارسال

سلام

رامتین جان ممنونم از توضیح جامع و کاملت.

ولی به وب سایت من یه نگاهی بنداز به نظرتون چطور می تونم پخش موزیک داشته باشم به دلیل آجکس بودن قالب افزونه ها کار نمی کنند!

اینطور که معلومه باید از کد استفاده کنم!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...