رفتن به مطلب

ایندکس گوگل

novin

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من توی برج دو یه سایت ساختم و توی برج پنج دامنه اش رو عوض کردم در حدود 1500تا پست زدم اما همش در حدود 650 تا ایندکس گوگل دارم علت ایندکس نشدن مطالب من چه؟

ادرس سایت:persiannik.ir

لینک به ارسال

با سلام مجدد من مجددا توی گوگل وب مستر دیدم 1600 بود ایندکسام دلیل این ایندکس پایین چیه من حدود دوماه پیش دامنه و پیوند های یکتای سایتم رو عوض کردم و نیز دی حدود 1700 تا مطلب دارم

لینک به ارسال

با سلام مجدد من مجددا توی گوگل وب مستر دیدم 1600 بود ایندکسام دلیل این ایندکس پایین چیه من حدود دوماه پیش دامنه و پیوند های یکتای سایتم رو عوض کردم و نیز دی حدود 1700 تا مطلب دارم

به مرور زمان در گوگل ایندکسهاتون هم به روز میشن

این ایندکس شدن بستگی داره ربات های گوگل کی به سایت شما سر بزنن و این سر زدن ها در چه فاصله زمانی باشه

برای بعضی سایت ها در هر دقیقه ربات ها ایندکس میکنن اما بعضی سایت ها امکان داره هفتگی ایندکس بشن که این تفاوت ها به خیلی چیزا بستگی داره

لینک به ارسال

به مرور زمان در گوگل ایندکسهاتون هم به روز میشن

این ایندکس شدن بستگی داره ربات های گوگل کی به سایت شما سر بزنن و این سر زدن ها در چه فاصله زمانی باشه

برای بعضی سایت ها در هر دقیقه ربات ها ایندکس میکنن اما بعضی سایت ها امکان داره هفتگی ایندکس بشن که این تفاوت ها به خیلی چیزا بستگی داره

یعنی از دوماه پیش که من دامنه و پیوندهای یکتای سایتمو عوض کردم هنوز گوگل وارد سایت من نشده تا مطالب من رو ایندکس کنه من در حدود 13000 تا تگ دارم اما همش 1600 ایندکس گوگل دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...