رفتن به مطلب

سوال در مورد تغییر قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه راست میرم سر اصل مطلب

میخوام قالب سایتم رو عوض کنم و همچنین وردپرس جدید نصب کنم اما طوری که نسخه فعلی سایت به همین شکل در دسترس بمونه (یعنی ادرس های قدیم سایت بهم نخوره و قالبش هم به همون شکل وجود داشته باشه)

قالب جدید هم در روت باشه یعنی داخل یک پوشه نمیخوام باشه ، حالا چطور این کار امکان پذیر هست؟

لینک به ارسال

منظورتون مبهمه :mellow:

دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع داشته باشم اون اطلاعاتی که شما میخواهید حفظ بشه ربطی به قالب نداره

1 - از وبتون بک آپ کامل بگیرید.

2 - وارد ادمین بشید و از طریق بروزرسانی نسخه وردپرس رو آبدیت کنید اگر مشکلی پیش نیومد کار رو ادامه بدید اگر هم مشکلی پیش اومد که باید بررسی کنید که دلیلش چیه آیا قالب با نسخه جدید مشکل داره یا نه!

3 - از منو نمایش --> پوسته --> بارگزاری میتونید قالب جدیدتون رو آپلود کنید و قالب قدیمتون هم حفظ میشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزيزمون بالا درست گفتن ! قالب كه از همين مسيري كه گفتن به راحتي عوض ميشه !‌

بعد نفهميدم ! شما ميخواي وردپرس كه الان مطالبتون توشه پاك كنيد دوباره نصب كنيد همين مطالب توش باشه ؟! خوب چه كاري اين بزار همون باشه ! نميدونم منظورت به روزرساني بوده حالا يا نه !‌

قالب كه ميگين تو روت اصلي بريزين ! نه نميشه شايدم بشه ولي دليل واسه انجام اين كار وجود نداره !‌ شما براي چي ميخواي اين كار بكنيد !‌؟

لینک به ارسال

سلام ، ممنون از پاسختون

منظورم رو درست متوجه نشدید

من الان یک وردپرس دارم با 20000 مطلب

چیزی میخوام اینه که وردپرس فعلی همینطور بمونه

حالا من یک ورد پرس جدید با دیتابیس جدید نصب کنم و این دوتا با هم تداخل پیدا نکنن

اصلا صحبت از اپدیت و اینا نیست ، دوتا وردپرس کاملا جداگانه

مشکل هم اینه که هر دو در روت سایت هستن میخوام ببینم میشه ورد پرس قدیم رو منتقل کرد به یک پوشه بدون اینکه ادرساش بهم بخوره؟

لینک به ارسال

جفتش روي روت باشن كه نميشه !‌ جايگزين ميشن فايل هاش روي هم !‌ واسه نصب هم اگه ديتا بيس جديد ساختين كه هيچ اگه همون با همون ديتابيس خواستين بسازين در موقع كانفيگ كردن و نصب وردپرس پيشوند جدول تغيير بدين ولي بهتر ديتابيس جديد بسازيد و در اخر براي انتقال وردپرس به يك ساب دامين:

فك كنم اين تايپيك كمكتون كنه ديگه ! بازم مشكلي بود همينجا بگيد !

و اين هم بگم اگه تويگوگل وبمستر هم ثبت نام كردين از اونجا هم اقدام به تعوض دامين كنيد

لینک به ارسال

ببنيد شما وقتي انتقال ميدين ديگه تو اون دامنتون(دامنه اولي) چيزي نيست كه بخواين توي همون ادرس نشون بدين !‌

شما اگه ميخواي با همون ادرس نشون بدي خب چرا اصلا ميخواي انتقال بدي !‌ والا من موندم تو كاره شما !‌

لینک به ارسال

ببینید

الان وردپرس من خیلی نامنظم و شلوغه ، دسته بند ها و... و 20000 مطلب داره که دیتابیس رو سنگین کرده

حالا من میخوام علاوه بر تغییر پوسته ورد پرس جدید هم نصب کنم ، طبیعتا باید در ادرس روت نصب بشه ، بخاطر سئو و موتور های جستجو هم نمیخوام که ادرس های قدیم ببهم بریزه

به این نتیجه رسیدم که که وردپرس جدید رو در یک پوشه جدید بریزم (/fa) و ایندکس روت رو با htaccess منتقل کنم به ایندس جدید

حالا نمیدونم منظقی هست یا نه

لینک به ارسال

بهتر دو سیستم بصورت جدا نصب بشن و بهتره وردپرس قدیمی رو تغییر آدرس ندید البته اگر هم تغییر آدرس بدید و اگر بازدید خوبی از قبل داشته زود در آدرس جدید هم ایندکس میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...