رفتن به مطلب

کرش کردن دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من چند وقتی هست که با وردپرس کار می کنم . اما بعد از مدتی یه مشکلی برخوردم که دیتابیس هر چند روز یکبار کرش می کرد. هاستینگ رو عوض کردم و از سرورهای دوستانم که می دونستم سایتهای کمی روش هست و مطلوب هستند استفاده کردم گفتم شاید مشکل حل بشه اما اینطور نشد و باز هم کرش دیتابس رو دارم و با توجه به اینکه این سایت یه مجله خبری بالا نیامدن حتی 1 ساعت اون هم ضرر زیادی به سایت میزنه

می خواستم بدونم مشکل از کجا هست. آیا از طرف هاست یا سرور هست ؟ از سنگین بودن بودن دیتابیس هست؟ یا از افزونه های .

سعی می کنم یکسری اطلاعات که فکر می کنم به درد میخوره رو بگم شاید بهتر بتونین راهنماییم کنین

حجم دیتابیس در حالت معمولی 30MB و در حالت Gzip 4MB

نام قالبی که استفاده می شود : پوسته خبری 98MG

نام افزونه هایی که استفاده می شود :

all-in-one-seo-pack , auto-post-thumbnail , contact-form-7 , google-sitemap-generator , limit-login-attempts , rating-widget , register-plus , theme-my-login , wp-math-captcha , wp-statistics

اگر اطلاعات دیگه ای مورد نیاز بود بگین که قرار بدم.

با تشکر

لینک به ارسال

افزونه جلالی ندارید؟

این افزونه های هم که دارید نباید مشکلی داشته باشن.

دیتابیستون هم حجیم نیست معمولیه

کدوم بخش دیتابیس کرش میکنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...