• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
yavar99

آی دی یاهوم هک شده ! چیکار کنم؟

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

یه آدم بی فرهنگ و بیشعور که به صورتی فیزیکی هم میشناسمش به من گفت که آیدی یاهوت رو هک کردم بعد من اومدم دیدم هرچی رمز رو میزنم وارد نمیشه !

پسووردم هم قوی بوده !

الان من باید چیکار کنم؟

تازه شنیدم که اگر ده بار رمز رو اشتباه بزنی آیدی یاهو تا 48 ساعت بلوکمیشه و اصلاً باز نمیشه ! واقعاً چنین چیزی اتفاق میفته؟ ممکنه همچین کاری کرده باشه؟

من نمیدونم این آدم های بی فرهنگ چه سودی به حال جامعه ی ما دارند؟ به جز این که مایع سرافکندگی ملت هستند !

میگه بپا که یه تازه به دوران رسیده یه چیزی یاد نگیره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز هك شدن ايدي ياهو به اين راحتي ها هم شدني نسيت كه بتونه انجام بده اما deactive كردن آيدي ياهو به راحتي امكان پذير است

و احتمال زيلد آيدي شما دي اكتيو شده كه براي باز كردن از فرم زير اقدام كنيد

Link 1

link 2

در ضمن شما بازيابي پسورد زديد و ديديد كه نوشته

شما نميتوانيد پسورد خود را انلاين بازيابي كنيد ديگه 100% دي اكتيو شده

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون راهنمایی شما خیلی خوب بود.

آره نوشته بود آنلاین نمیشه بازیابی کرد !

حالا از طریق کدوم لینک اقدام کنم؟

میگم من که انگلیسیم زیاد خوب نیست ! چه متنی برای این بفرستم؟ شما متن آماده ندارید؟ میگم شنیدم چون ایران تحریمه باید با آی پی خارجی بفرستمش درسته؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متن اول

Hello Dear Customers ,
My Yahoo id:(id) Has Bin Deactiveated By Hackers Via Fake Spam Headers , I'm Not A Abuser Or A Spammer ,
My Email Just For Relationship Between Friends ,
Please Reactive My Account (id)
Thank's Very Much

متن دوم

1-https://edit.yahoo.com/forgotroot
2-I have a problem with my password
3-My Yahoo! ID is: (id)
4-Your password can’t be reset online.,
-For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password. ,If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.,Why do I have to wait?

My Yahoo id:(id) Has Bin Deactiveated By Hackers Via Fake Spam Headers , I'm Not A Abuser Or A Spammer , My Email Just For Relationship Between Friends ,
My Email Just For Relationship Between Friends ,
Please Reactive My Account (id)
Thank's Very Much

با ايپي هاي نختلف چندين بار فرم ارسال كنيد

در ضمن هر 2 فرم كارساز هستند

ولي لينك 2 مهمتر است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی توی متن های بالا توی هیچکدوم آدرس ایمیل ذکر نشده بود ! من آدرس ایمیلمو کجاش بذارم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز لطفا به سايت مخصوص هك مراجعه فرماييد

http://www.forum.irsecteam.org/

البته من فكر نميكنم كار شخصی باشه از خوده ياهو بلوك شده واسه منم اينطور شده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هرجا كه كلمه id نوشته ام قرار بده اين هم متن دوم

در متن زير نوشتم your id اونجا قرار بديد

متن اول

Hi,
My Main Yahoo ID (your id) Is Deactivated By A Lammer And Reported Me To Yahoo As A Spammer Then,
Yahoo Now Deactiveated My Main Yahoo ID(your id)
I Can't Sign My Yahoo Messenger,
I Want To Be Able To Sign in Again ,
IF Yahoo Cant Support Me , I Will Go To Others MEssenger,
Please Help Me For Reactivated My Yahoo ID (your id)

متن دوم

1-https://edit.yahoo.com/forgotroot
2-I have a problem with my password
3-My Yahoo! ID is: (your id)
4-Your password can’t be reset online.,
-For security reasons, you need contact Yahoo! Customer Care to help you reset your password. ,If you used an alias or profile name, we recommend that you try again with the Yahoo! ID associated with the alias. If not, you can contact Customer Care to help reset your Yahoo! password.,Why do I have to wait?

My Main Yahoo ID (your id) Is Deactivated By A Lammer And Reported Me To Yahoo As A Spammer Then,
Yahoo Now Deactiveated My Main Yahoo ID(your id)
I Can't Sign My Yahoo Messenger,
I Want To Be Able To Sign in Again ,
IF Yahoo Cant Support Me , I Will Go To Others MEssenger,
Please Help Me For Reactivated My Yahoo ID (your id)
Thank's

دوست عزيز لطفا به سايت مخصوص هك مراجعه فرماييد

http://www.forum.irsecteam.org/

البته من فكر نميكنم كار شخصی باشه از خوده ياهو بلوك شده واسه منم اينطور شده

در اين مورد دي اكتيو ياهو بسيار ساده است و نياز به هيچي نيست يعني هر ضخصي قادر خواهد بود آيدي شما دي اكتيو كند

والله ياهو هم اصلا فكر نميكنه در اين مورد ضخصا با شركت ياهو صحبت كردم و دراين باره توضيح خواسنم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته اشكان جان هميشه يه راحي وجود داره

چند اره بود كه ميشد ياهو دور زد اين كليپ ببينيد ميشه يا نه :D

نشد راه جديد بدم

http://www.aparat.com/v/yA6jd

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ببخشید آقا مهدی من گیج شدم ! رفتم داخلشون ولی فرماش از بس فیلداش زیاده آدم گیج میشه ! :blink::wacko:

میگم میشه شما برای من پیام ارسال کنید؟

اگر این کار رو بکنید واقعاً ممنون میشم.

اگر موافقید همینجا بگید تا یه پ خ بهتون بدم و ایمیلم رو بدم.

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببينيد دوست من

اينجا انجمن وردپرس هست و بيشتر از اين نميتونم كمكتون كنم

اموزش هم قرار دادم تا بتونيد بازيابي كنيد

در مورد بيشتر بايد در انجمن تخصصي آن بحث كنيد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hosien68
      سلام دوستان خسته نباشد . وقتتون بخیر
      من یه سایت با وردپرس دارم درست میکنم که این سایت یه سری خدمات داره که به 4 دسته کلی تقسیم میشه و هر کدوم از این 4 دسته خودش به زیرمجموعه های زیادی تقسیم میشه. در واقع میخوام این دسته بندی ها مدیریت بشه . یعنی با توجه به گزینه ای که کاربر انتخاب میکنه اون مسیری رو به کاربر نشون بده که مربوط به دسته بندی خودش هست. البته میخوام  گزینه ای که انتخاب میشه گزینه های زیرمجموعه اون به صورت ajax بیاد و صفحه لود نشه .  
      از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه که به چه صورت میتونم اینو پیاده سازی کنم و یا اگه راهی یا پلاگینی هست که این کارو بشه باهاش انجام داد , ممنون میشم. مرسی
      در ضمن تو فایل pdf دسته بندی محصولاتش هست. میخوام این گزینه ها رو دسته بندی کنم
      پیوست خدمات2.pdf
    • توسط mrb1994
      سلام به همه دوستان بنده دارم یه قالب طراحی می کنم تو قسمت pagination به مشکلی بر خوردم من از قسمت خواندن وردپرس محدودیت اعمال کردم که تو صفحه بلاگ در هرصفحه 5 تا از پست ها رو نشون بده و ما بقی رو ببره یه صفحه دیگه حالاوردپرس محدودیت رو اعمال کرده ولی صفحه های دیگه رو لینکشو نمیده راه های مختلفی رو امتحان کردم از نصب افزونه های مختلف گرفته تا اضافه کردن کد دستی به function ولی کار نمیکنه
      یه مشکل دیگه هم هست اینکه تو دسته بندی ووکامرسم این محدودیت اصلا اعمال نمیشه
      لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون
    • توسط Vahid.T
      باسلام و وقت بخیر خدمت دوستان
      در تب هایی از ووکامرس و قسمت هایی از وردپرس زبان انگلیسی است. برای فارسی شدن کامل وردپرس و ووکامرس باید چکارکنم؟
      واسه فارسی سازی وردپرس از افزونه بسته وردپرس پارسی استفاده می کنم. منو تنظیمات در وردپرس نوشته Setting و این یعنی وردپرس هم کاملا فارسی سازی نشده است. افزونه وردپرس فارسی با افزونه های دیگر ( ویژوال کامپوزر) سایت تداخل دارد و سازگاری ندارد و به همین دلیل نصب نیست.
      افزونه ووکامرس فارسی هم نصب است.
      ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.
    • توسط somy
      سلام
      من از قالب فروشگاهی دیجی کالا برای فروشگاه استفاده می کنم. متاسفانه صفحه بندی محصولات کار نمی کند و روی هر صفحه ای کلیک می شود فقط محصولات صفحه اول را نشان می دهد. مشکل از افزونه خاصی هم نیست، میشه راهنمایی بفرمایید که مشکل از چی میتونه باشه و چه جوری می شه رفعش کرد، چون اونجایی که قالب رو ازش خریداری کردیم پاسخگو نیستن. اگه راه حل خاصی دارید ممنون میشم بفرمایید، بسیار ضروری است.
    • توسط fashionir
      درود، دوستان من یک وب سایت دارم می خوام توسط یک افزونه تمام مزون های تهران رو با اطلاعاتشون معرفی کنم، لطفا افزونه ای برای این کار معرفی کنید، بسیار متشکرم.