• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Poorya.sh

مشکل در انتقال مطالب به قالب جدید

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام آقا بنده اینبار دیگه جدی جدی یک مشکل خیلی خیلی بزرگ دارم که واقعا خیلی هم سخته درست کردنش و هرکار کردم خودم نتونستم درستش کنم همین بود که تاپیک زدم تا شاید استاید بزرگوار بتونن کمک کنند و مشکل بنده رو حل کنند.مشکل اینه که ما قبلا یک قالب داشتیم که در اون برای نوشتن نقدوبررسی ها و همچنین تصاویر و ویدیوها یک بخش ویژه همراه با دسته بندی مخصوص خود اون بخش وجود داشت به نحوی که از انتشار مطلب و دسته های اصلی وردپرس کلا جدا بود حالا ما قالب عوض کردیم تمام مطالبی که در افزودن نوشته خود وردپرس نوشته بودیم به درستی دیده میشه و هیچگون مشکلی ندارند اما مطالبی که در بخش نقد وبررسی و همچنین تصاویر و ویدیوها قرار داده بودیم الان از دست رفتن و در قالب جدید وجود ندارند ولی وقتی قالب قبلی رو فعال میکنم تمام مطالب هستند.حالا بنده از شما میخوام کمک کنید و یک روشی معرفی کنید که بشه مطالب اون 3 بخشی که گفتم مجزا هستند به قالب جدید بیارم. از ابزار درون ریزی و برون ریزی وردپرس هم اقدام کردم ولی چون در قالب جدید اون بخش ها وجود نداره متاسفانه وارد نمیشند.یک عکس هم میزارم تا ببینید دقیقا کجا رو میگم.اگه امکانش هست سریع پاسخ بدید.

post-2007-0-86452400-1381928586_thumb.jppost-2007-0-01836500-1381928603_thumb.jppost-2007-0-38150400-1381928639_thumb.jp

همچنین کدهای که برای انجام اینکار طراح نوشته نیز این هاست که درون functions.php قرار دارند

من نمیخوام در قالب جدید این امکانات داشته باشم چون قالب جدید خودش امکان بهتری داره

//////////////////////////////////////////////////////////////////
// Register reviews post type
add_action( 'init', 'register_reviews_post_type' );
function register_reviews_post_type() {
register_post_type( 'reviews',
array(
'labels' => array(
'name' => __( 'نقد و بررسی ها' ),
'singular_name' => __( 'Review' ),
'add_new' => __( 'افزودن' ),
'add_new_item' => __( 'افزودن نقد و بررسی' ),
'edit' => __( 'ویرایش' ),
'edit_item' => __( 'ویرایش نقد و بررسی' ),
'new_item' => __( 'نقد و بررسی جدید' ),
'view' => __( 'نمایش نقد و بررسی' ),
'view_item' => __( 'نمایش نقد و بررسی' ),
'search_items' => __( 'جستجوی نقد و بررسی ها' ),
'not_found' => __( 'نقد و بررسی پیدا نشد' ),
'not_found_in_trash' => __( 'نقد و بررسی در زباله دان پیدا نشد' ),
'parent' => __( 'مادر نقد و ببرسی' ),
),
'public' => true,
'show_ui' => true,
'publicly_queryable' => true,
'show_in_nav_menus' => false,
'exclude_from_search' => false,
'hierarchical' => false,
'rewrite' => array('slug'=>'review'),
'supports' => array('title', 'editor', 'excerpt', 'thumbnail', 'comments', 'author'),
'taxonomies' => array('post_tag')
)
);
flush_rewrite_rules();
}
// Register reviews category taxonomy
add_action( 'init', 'create_review_category', 0 );
function create_review_category()
{
$labels = array(
'name' => _x( 'دسته های نقد و بررسی', 'taxonomy general name' ),
'singular_name' => _x( 'دسته نقد و بررسی', 'taxonomy singular name' ),
'search_items' => __( 'جستجوی دسته های نقد و بررسی' ),
'all_items' => __( 'همه دسته های نقد و بررسی' ),
'parent_item' => __( 'مادر دسته نقد و بررسی' ),
'parent_item_colon' => __( 'مادر دسته نقد و بررسی:' ),
'edit_item' => __( 'ویرایش دسته نقد و بررسی' ),
'update_item' => __( 'به روزرسانی دسته نقد و بررسی' ),
'add_new_item' => __( 'افزودن دسته نقد و بررسی' ),
'new_item_name' => __( 'نام دسته نقد و بررسی جدید' ),
'menu_name' => __( 'دسته ها' ),
);
register_taxonomy('review_category',array('reviews'), array(
'public' => true,
'show_in_nav_menus' => true,
'hierarchical' => true,
'labels' => $labels,
'show_ui' => true,
'query_var' => true,
));
}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید اون بخشها بصورت پست تایپ تعریف شدن

برای اینکه بتونید ویرایش کنید و دسترسی داشته باشید باید کدهای فانکشن مربوطه در پوسته قبلی رو به پوسته جدید اضافه کنید

وگرنه نمیتونید کار کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hosien68
      سلام دوستان خسته نباشد . وقتتون بخیر
      من یه سایت با وردپرس دارم درست میکنم که این سایت یه سری خدمات داره که به 4 دسته کلی تقسیم میشه و هر کدوم از این 4 دسته خودش به زیرمجموعه های زیادی تقسیم میشه. در واقع میخوام این دسته بندی ها مدیریت بشه . یعنی با توجه به گزینه ای که کاربر انتخاب میکنه اون مسیری رو به کاربر نشون بده که مربوط به دسته بندی خودش هست. البته میخوام  گزینه ای که انتخاب میشه گزینه های زیرمجموعه اون به صورت ajax بیاد و صفحه لود نشه .  
      از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه که به چه صورت میتونم اینو پیاده سازی کنم و یا اگه راهی یا پلاگینی هست که این کارو بشه باهاش انجام داد , ممنون میشم. مرسی
      در ضمن تو فایل pdf دسته بندی محصولاتش هست. میخوام این گزینه ها رو دسته بندی کنم
      پیوست خدمات2.pdf
    • توسط mrb1994
      سلام به همه دوستان بنده دارم یه قالب طراحی می کنم تو قسمت pagination به مشکلی بر خوردم من از قسمت خواندن وردپرس محدودیت اعمال کردم که تو صفحه بلاگ در هرصفحه 5 تا از پست ها رو نشون بده و ما بقی رو ببره یه صفحه دیگه حالاوردپرس محدودیت رو اعمال کرده ولی صفحه های دیگه رو لینکشو نمیده راه های مختلفی رو امتحان کردم از نصب افزونه های مختلف گرفته تا اضافه کردن کد دستی به function ولی کار نمیکنه
      یه مشکل دیگه هم هست اینکه تو دسته بندی ووکامرسم این محدودیت اصلا اعمال نمیشه
      لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون
    • توسط Vahid.T
      باسلام و وقت بخیر خدمت دوستان
      در تب هایی از ووکامرس و قسمت هایی از وردپرس زبان انگلیسی است. برای فارسی شدن کامل وردپرس و ووکامرس باید چکارکنم؟
      واسه فارسی سازی وردپرس از افزونه بسته وردپرس پارسی استفاده می کنم. منو تنظیمات در وردپرس نوشته Setting و این یعنی وردپرس هم کاملا فارسی سازی نشده است. افزونه وردپرس فارسی با افزونه های دیگر ( ویژوال کامپوزر) سایت تداخل دارد و سازگاری ندارد و به همین دلیل نصب نیست.
      افزونه ووکامرس فارسی هم نصب است.
      ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.
    • توسط somy
      سلام
      من از قالب فروشگاهی دیجی کالا برای فروشگاه استفاده می کنم. متاسفانه صفحه بندی محصولات کار نمی کند و روی هر صفحه ای کلیک می شود فقط محصولات صفحه اول را نشان می دهد. مشکل از افزونه خاصی هم نیست، میشه راهنمایی بفرمایید که مشکل از چی میتونه باشه و چه جوری می شه رفعش کرد، چون اونجایی که قالب رو ازش خریداری کردیم پاسخگو نیستن. اگه راه حل خاصی دارید ممنون میشم بفرمایید، بسیار ضروری است.
    • توسط fashionir
      درود، دوستان من یک وب سایت دارم می خوام توسط یک افزونه تمام مزون های تهران رو با اطلاعاتشون معرفی کنم، لطفا افزونه ای برای این کار معرفی کنید، بسیار متشکرم.