سافت سرا

سوال امینتی برای عضویت

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من دیروز امکان عضویت رو تو ساتم فعال کردم، امروز می بینم چند نفر از اقصب نکات این کره خاکی اومدن عضو شدن.

افزونه ای راهکاری هست که موقع عضوست یه سوال از کاربران انجام بشه. مثله پایتخت ایران و ... :rolleyes:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته با افزونه contact-form-7 هم ميتونيد سوالات امنيتي تعريف كنيد مثل:پايتخت ايران كجاست

و از ورود رباط ها و اسپم در سايت جلوگيري كنيد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با فعال کردن افزونه captcha میتوانید از نفوذ ربات ها و ارسال اسپم جلوگیری کنید

ویرایش شده در توسط علیرضا
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته با افزونه contact-form-7 هم ميتونيد سوالات امنيتي تعريف كنيد مثل:پايتخت ايران كجاست

و از ورود رباط ها و اسپم در سايت جلوگيري كنيد

فکر می کنم این افزونه واسه ساخت رم تماس با ماست و سوال رو هم در هنگام ارسال پیام می پرسه!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط M a H D i
      با درود

من یک وردپرس شبکه راه اندازی کرده ام (مثلا حدود 10 سایت) حالا میخواهم وقتی کاربری در سایت اصلی (صفحه اصلی سایت مثل: exam.ir) یا در ساب دامنه های دیگر نام نویسی کرد در بقیه ساب دامنه ها هم با همان نام کاربری بتواند لاگین کند و نیازی به ثبت نام مجدد نداشته باشد.
      آیا امکان پذیر می باشد؟

باتشکر
    • توسط abolfazlbozorgi
      با سلام.

دوستان افزونه ای تو سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستش که بتونه سطوح کاربری ویژه و عادی در نظر بگیره؟؟
      یکی از ساده ترین امکاناتش این باشه که"

محتوای سایت رو برای دسترسی های مختلف نمایش بده!! به عنوان مثال کاربر با سطح دسترسی عادی نتونه محتوای سطح دسترسی ویژه رو بخونه!! سطح دسترسی ویژه بتونه به کل محتوای سایت دسترسی داشته باشه!!!!

• توسط Sitecheckup
      سلام
      وب سایت وردپرسی من بعد از مدتی هک شده و بعضی اوقات به یک ادرس دیگه ریدایرکت میشه و وقتی توی سرچ کنسول فچ میکنم میزنه که ریدایرکت شده به فلان آدرس
      حالا میخام بدونم که این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم و بدونم دستور ریدایرکت کدوم قسمت قرار گرفته
      ممنون
    • توسط Mohammaddaw
      سلام خسته نباشید 
      من یک سایت دارم تازه برام ساختنش یعنی تقریبا یک ماهی ازش میگذره با لبتاب کار میکنم با سایتم مشکلی نداره ی بار با گوشی خودم تو گوگل سرچ کردم زدم رو سایت نوشته این سایت خصوصی نیست امکان برداشتن پسورد و رمز ... اینا هسته 
      بعد با یکی دیگه گوشی سرچ کردم همینو نوشته بود ولی با لبتابم خوبه 
      مشکل چیه ؟
      اگ میشه کمکم کنید
    • توسط amir2o16
      با سلام . وب سایتم  توسط یک کد اسکریپت بدافزار به مشکل بر خورده 
      جستجو های زیادی کردم . حتی مجبور شدم پلاگین امنیتی (لایسنس دار ) تهیه کنم . اما مشکلم رفع نشد . با هاستینگمم تماس گرفتم اما کد مخربی رو نتونستن پیدا کنم . مشکل اصلیه من اینه که گوگل اد وورز بهم ارور میده و میگه ویروس داری . کلی هم سرچ کردم حتی مجبور شدم فایلاها و دیتابیس هاستمو به کلی پاک کنم. اما بازم به مشکل میخورم . از گوگل وب مستر هم نتونستم مشکلمو بر طرف کنم
      توضیحات بیشتر راجب نوع بد افزاری که داخل وب سایتمه = https://sitecheck.sucuri.net/results/ir-blumen.com
      اسکریپی که فایل هرز داخلشه اما نمیتونم مکانشو پیدا کنم  : <script type='text/javascript' src='https://stats.startreceive.tk/script.js?pr=1'>
      - اگه امکانش هست کمکم کنید . ممنونم

تصویر ارور گوگل اد وورزو ضمیمه کردم