سافت سرا

پیشنهاد قرار دادن لینک انجمن در صفحه اول

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. اگه یه لینک برای ورود به صفحه اصلی انجمن تو صفحه اولی سایت قرار بدین بدک نیست.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

صفحه حاصر کاملا موقتی هست!

توی نسخه اصلی این موارد رعایت شده

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط صالح طالبی
      باعرض سلام خدمت دوستان عزیز
      من سایتی دارم که یکم فایل هاش حجیم هست و فضا نیاز داره واسه همین خاطر که کاربران هم آپلود میکنند فایل ها رو از رسانه وردپرس استفاده میشه در بحث آپلود فایل ها اما من رسانه وردپرس هاست معمولی سایت رو به هاست دانلود متصل کردم به طوری که هر فایلی که آپلود بشه از رسانه وردپرس به داخل هاست دانلود آپلود بشه ...
      سه تا افزونه هاست در این زمینه با نام های upload to ftp و Hacklog Remote Attachment , Wp-ftp-media-library 
      این سه تا رو هم تست کردم در افزونه Upload to ftp به خوبی آپلود میشه اما نمیتونه کامل فایل های htaccess که ووکامرس برای بحث فایل های محصولات میسازه رو داخل هاست دانلود بسازه....
      افزونه Hacklog Remote Attachment  همین مشکل رو داره و اما بد تر ، به طوری که اصلا پوشه آپلود های ووکامرس رو نمیتونه بسازه و در همون آپلود های فایل های عادی آپلود میکنه و لینکش روهم اشتباه میده منظور ساخت پوشه woocommerce_uploads هست....
      افزونه Wp-ftp-media-library اما به خوبی دقیق هم پوشه woocommerce_uploads  رو میسازه و هم فایل های Htaccess که خود ووکامرس برای بحث  دسترسی ندادن مستقیم به فایل ها میسازه رو هم انجام میده و همه چی اوکی هست ....

اما زمانی که یک کاربر خرید میکنه طبیعتا لینک مختص به اون کاربر ساخته میشه و بهش تحویل داده میشه اما زمانی که اتصال برقرار میشه بین هاست و هاست دانلود و فایل هم به خوبی آپلود میشه داخل هاست دانلود و دسترسی هم داده نمیشه به صورت مسقتیم ، زمانی که فرد خرید کرد و لینک دانلود براش ساخته شد ، لینک دانلود قابلیت دانلود نداره و خراب هست انگار ....
      و ریدایرکت میشه روی لینک مستقیم که در هاست دانلود هست ، اون هم که به صورت خودکار ، خود ووکامرس دسترسی رو نمیده ....
      الان بنده موندم چیکار کنم ....
      چون الان با افزونه ای که عرض شد یعنی Wp-ftp-media-library همه چیز اوکی هست هم بحث آپلود فایل ها و هم بحث ساخت پوشه ها و هم بحث سایت فایل Htacess اما در بحث لینک کاربر ، لینک ساخته شده خرابه و ریدایرکت میشه ....
      و البته از نظر بحث ریدایرکت از هاست نیست چون بنده بدون بحث هیچ افزونه ای برای اتصال به هاست دانلود تست کردم و به خوبی لینک ساخته شده قابل دانلود هست ....

دوستان اگر لطف کنند راهنمایی بفرمایند ...
      ممنون

• توسط mhmmahdi
      سلام دوستان عزیز
      من از افزونه المنتور استفاده می کنم
      لینک دانلود درست کردم و برایش رنگ و استایل تایین کردم
      راحت هر لینکی میدادم کار میکرد
      برای اینکه هی از استایل لینک دانلود کپی نکنم یک نمونه سیو کردم تو کتابخانه المنتور اما یهو لینک دانلود بهم ریخت و کلا لینک خارجی نمیشناسه و وقتی روش کلیک میکنیم صفحه اصلی میاره از کنابخانه پاک کردم استایل سیو شده را اما درست نشد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      من وردپرس رو تازه شروع کردم ولی در یکسری موارد هنوز مشکل دارم. فکر میکنم سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی ممنون میشم پاسخ بدید.
      بعد از کلی مطالعه تفاوت دسته و نوشته و برگه رو متوجه شدم ولی مشکلی که دارم اینکه که زمانی که یک نوشته اضافه میکنم بعد از زدن انتشار یک لینک بهش اختصاص میده. روی اون لینک که میزنم به جای اینکه اون نوشته رو بیاره دسته اون رو میاره. مثلا مطلبی قرار میدم درباره گوشی های سامسونگ و در دسته samsung قرارش میدم. بعد از زدن انتشار لینکی که بهش اختصاص میده به صورت زیره:
      localhost/Mysite/samsung
      لینک بالا هم نوشته های دسته samsungرو میاره نه نوشته ای رو که من ساختم
      لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کار مشکل داره
      ممنون 
    • توسط unid_user
      سلام و دورود
      دوستان میخواستم بدونم آیا افرادی که در انجمن ها به پرسش دیگران پاسخ میدن پولی دریافت میکنن؟ اگه جواب مثبته چه مقدار و به چه صورت میشه از طریق مشارکت در انجمن ها پول درآورد.
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sharis_s
      سلام
      من یک وبسایت داخلی با استفاده از wamp راه انداختم و روش وردپرس نصب کردم
      می خواهم از قسمت منو، به برخی از فولدرهای سرور دسترسی داشته باشم.
      یعنی وقتی روی گزینه ای که توی منو هست کلیک می کنی، یه فولد از سرورم باز بشه
      از قسمت نمایش => فهرست ها گزینه پیوند دلخواه رو امتحان کردم. ولی هیچ لینکی UNC به خودش نمی گیره
      حالت های زیر رو هم امتحان کردم
      file://///servername/foldername
      file:///servername/foldername
      file://servername/foldername
      از افزونه page links to  هم استفاده کردم ولی فرقی نداشت.

با استفاده از فرمت آدرس file://///servername/foldername/text.txt می تونم از داخل یه متن فایل ها رو باز کنم ولی خود فولد باز نمی شه.
      و این که می خواهم خود منو لینک داشته باشه نه یه متن توی نوشته.
      از IE هم استفاده شده و در قسمت Comparability و  Security نیز اضافه شده و هیچ فرقی نداشت.