• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
dark master

اموزش نصب اسکریپت اسلایدر

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام اسکریپت اسلایدر نصب کنم.... روش نصبش چطوریه؟ در ضمن دارم رو لوکال تست میکنم و میخوام اسکریپت رو بزارم تو صفحه اصلی.......

اسکریپتی که میخوام نصب کنم یکی از این سه تا اسلایدر هست در اصل میخوام امتحان کنم هر کدومو که به قالبم میومد بزارم تو سایت

responsive slider - p-m-p-jquery-box-slider - Advanced Slider

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این اسلایدرها به صورت افزونه ی وردپرس هستند و یا به صورت html ؟

اگه به صورت افزونه ی آماده ی وردپرس نیستند که باید برای وردپرس تبدیل بشن که معمولا بسته به نوع کدنویسیش مقداری کار داره، در بسیاری از موارد به مشکل هم برمیخورید!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم فکر کنم به صورت html باشند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته بهتره از اسلايدرهاي كه به صورت پلاگين وردپرس هستند استفاده كنيد مثل:

cyclone-slider-2

و

wowslider

استفاده كنيد هم راحت است و راحت در سايت قرار ميگيرد و نيساز به كدنويسي خاصي هم نيست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش همین الانم دارم از

cyclone-slider-2 استفاده میکنم ولی دو تا مشکل هست اول اینکه زیاد قشنگ نیست دوم اینکه سایز عکسارو خودکار کوچیک نمیکنه ...البته نمیدونم همه اسلایدر ها اینطورین یا نه...... در کل یکی از این اسکریپت ها هست که به خاطر ظاهرش حاظرم اون کد نویسیا رو هم انجام بدم

میخوام ممنون از راهنماییت ..... افزونه دومی هم خوبه ولی من چیزه دیگه ای رو میخوام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس اسلایدر رو بدید تا بررسی کنیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس اسلایدر رو بدید تا بررسی کنیم

دارم رو لوکال تست میکنم........... ولی اسکریپت اینه اسمش:

p-m-p-jquery-box-slider-v0.1.0-7

تا الان از کلی اسلایدر های خود وردپرس استفاده کردم ولی هیچ کدوم خوب نبودن و بدردم نخوردن........ اگه اسلایدر خاصی مد نظر دارید معرفی کنید ....... اگه یه اسلایدر درست حسابی میخوام بای بخرمش؟

در کل راهی هست که بشه اصلا یه اسلایدر با کد های خود وردپرس نوشت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در کل راهی هست که بشه اصلا یه اسلایدر با کد های خود وردپرس نوشت

بله نمونه های زیادی هست

اگر اسلایدر فوق حرفه ای و پولی میخواین این هست:

layer slider

دارم رو لوکال تست میکنم........... ولی اسکریپت اینه اسمش:

p-m-p-jquery-box-slider-v0.1.0-7

مطمئن هستیدهمین اسمش هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسمه دقیقش اینه

pmp jquery box slider v0.1.0-7

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با جستجو پیداش نکردم

خودتون فایل اصلی رو پیوست کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری