رفتن به مطلب

انتخاب همزمان 2 دسته بندي براي يك پست

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان وقتي يه پست اماده ميكني و ميخواي منتشر كني و توي بخش دسته بندي ، شما احساس ميكني كه مطلب شما در دسته بندي سايت ، توي 2 دسته بندي : "دانلود" و "تصاوير" همخواني داره و بايد قرار بگيره ، ولي ميخواييد لينكش به اسم و توي بخش دانلود باشه!! ولي تيك اين دو رو كه ميزني و ذخيره ميكني با نهايت تاسف ميبيني كه تو ادرس لينك اين مطلب ، ادرس بخش تصاوير افتاده و نه دانلود! درحالي كه اين مطلب تو هر دو دسته نشون داده ميشه ها ولي ادرس حقيقي پست ، توي دسته تصاويره و نه دانلود! ميخواستم بدونم وردپرس چطوري اين اولويت هارو ميده ، چيكار كنم مثلا بين 2 تا زير دسته از يه دسته مادر ، اولويت توي دسته دلخواه من باشه ؟؟

متشكرم

لینک به ارسال

سلام

یکی از مشکلاتی که وردپرس داره، همین مورد هست. روشی هم که به کار گرفته شده به این صورت هست که دسته‌بندی با آی‌دی پایین‌تر رو به عنوان لینک انتخاب میکنه!

تنها راه‌حلش هم اینه که با افزونه Permalink-editor به صورت دستی لینک رو بنویسید.

لینک به ارسال

بله این اتفاق در wp-includes/canonical.php انجام میشه - لااقل 2 راه می تونید طی کنید:

1 - یه متاباکس جدید مثل متاباکس دسته ها ایجاد کنید - یه هوک بزنید از این متاباکس به پیوند یکتا

2 - - افزونه ی زیر:

http://wordpress.org/plugins/hikari-category-permalink/

- شرمنده مهندس دیر متوجه شدم

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

قربانت محمد جان و دوست خوبم ISK فداي سرت... راستش افزونه فكر نكنم براي اين روش اونقدر واجب باشه ، چون بحث خوب نبودن افزونه و عدم پاسخ مناسب و قاطع هنوز مشكل ساز ذهن همه است!

ولي اگه بشه توي ديتابيس تغيري داد دستي اي دي رو جابجا كرد كاري كرد خوب ميشه! من اين كارو كردم نشد!

لینک به ارسال

بله این اتفاق در wp-includes/canonical.php انجام میشه - لااقل 2 راه می تونید طی کنید:

1 - یه متاباکس جدید مثل متاباکس دسته ها ایجاد کنید - یه هوک بزنید از این متاباکس به پیوند یکتا

2 - - افزونه ی زیر:

http://wordpress.org/plugins/hikari-category-permalink/

- شرمنده مهندس دیر متوجه شدم

عجب پلاگين جالبيه و سبك.. ولي كار نكرد! رو نسخه جديد گويا كار نميكنه! چيكار كنيم!!؟

قربانت..

لینک به ارسال

نه به نسخه جدید وردپرس مربوط نمیشه - با افزونه جلالی (لااقل روی سیستم های من) مشکل داره

پلاگین زیر رو هم تست کنید و اگر می تونید پلاگین جلالی رو غیر فعال کنید (اگر سایتتون به هم نمیریزه)

http://wordpress.org/plugins/wp-category-permalink/

و یا پلاگینی که در پست 2 معرفی شده رو هم تست کنید

اگر نشد باید به فکر ساخت توابع به صورتی که در پست 3 گفته شد باشید که در نهایت با افزونه جلالی کانفلیکت داره

لینک به ارسال

اره مشكلش جلالي هستش!!! اينو هم غير فعال كنيم سايت فلج ميشه!

اين افزونه اي كه الان لينك داديد جديد هم هست.. حيف خيلي بهش احتياج داريم ، اون روش توابعي رو هم فكر نكنم كم دردسر باشه.. از خيرش گذشتيم. زبان فارسيه ديگه.... جلالي چشه اخه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...