رفتن به مطلب

مشکل بنر

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من هر عکس رو که به عنوان تیلیغ در ابزارک تبیلغ میزارم .. کوچک نشون میده.. مثلا تبدیل میکنه به 160*90 !!!! حالا هر اندازه میخواد باشه.

میشه چرا؟ فابل هم براتون میزارم. قسمت ابزارک ها هم براتون میزام.

post-3783-0-28341100-1382012704_thumb.jp این تبلیغ ( اندازه تبلیغ 300*300 )

post-3783-0-32811400-1382012843_thumb.jp ابزارک ها!!

لینک به ارسال

سلام

دمو آنلاین بدید تا بتونیم برسیش کنیم..

• امتیاز 2
لینک به ارسال

عزیزم این دمو آنلاین نیستا! این هم یک عکس دیگه هست! دمو آنلاین= یک صفحه اینترنتی که این قالب رو دارید توش استفاده میکنید و توش مشکل دارید....

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سجاد جان، نظر من اینه که : درسته بحث سر قالب های پرمیوم خلاف قوانین هست... ولی ما حتی سایتش رو هم ندیدیم! بزار این قالب هرچی که باشه در حد html و css که دیگه مشکلی نداره... داره؟ البته نظر شخصی خودم هست... به هر حال اگه خلاف قوانین هست منم کمکی نمیکنم!!!

لینک به ارسال

سجاد جان، نظر من اینه که : درسته بحث سر قالب های پرمیوم خلاف قوانین هست... ولی ما حتی سایتش رو هم ندیدیم! بزار این قالب هرچی که باشه در حد html و css که دیگه مشکلی نداره... داره؟ البته نظر شخصی خودم هست... به هر حال اگه خلاف قوانین هست منم کمکی نمیکنم!!!

آره اما من یه مشکل مربوط به یه قالب پریمیم بود که مشکل از قالب نبود و فک کنم طرف همین مدلی مشکل داشت مثلا یه تغییر در css که من کمک کردم و مشکلشون حل شد و طرف تو پست بعد از من کلی تشکر کرد! اما بعد تو همون تاپیک آقا مرتضی وارد شدن و نوشتن به قوانین پایبند باشید و ... تاپیک رفت بایگانی.. اونوقت من اصلا نگاه نکردم ببینم قالب پریمیومه یا غیر اون.. و از اون به بعد حواسم رو جمعتر کردم تا اول قالب رو بررسی کنم بعد به حل مشکل فک کنم :)

این قالب ایشون هم صحیفا یا صحیفه است که پریمیوم هست و بحث راجع به این قالب ها در این انجمن ممنوع است.

قابل توجه ایجاد کننده تاپیک:

قالب پریمیوم در واقع ینی قالب پولی

وقتی شما داری به یه کسی پول میدی برات قالب طراحی کنه دیگه نیاز به اینجا نداری که بخوای مشکلتو ما حل کنیم حل کننده مشکلات شما طراح قالبتون هست.

قالب صحیفا در آدرس زیر:

http://themeforest.net/item/sahifa-responsive-wordpress-newsmagazineblog/2819356

به قیمت 55 دلار به فروش میرسه. اگر از اونجا خریدید مشکلتون رو با طراحش جناب mo3aser در میون بذارید تا راهنماییتون کنن.

موفق باشید

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

اقای سجاد محترم . میشه بگین پریمیوم چی هست؟؟

من چیزی از css بلد نیستم. در ضمن رفع مشکلات وردپرس خیلی سخت چون کم جواب داده میشه! حالا که یه نفر امده ج میده اینجوری میکنید؟؟؟؟ :((((

لینک به ارسال

اقای سجاد محترم . میشه بگین پریمیوم چی هست؟؟

من چیزی از css بلد نیستم. در ضمن رفع مشکلات وردپرس خیلی سخت چون کم جواب داده میشه! حالا که یه نفر امده ج میده اینجوری میکنید؟؟؟؟ :((((

اون یه نفر هم که اومده باید اول قوانین رو بخونه.. و به قوانین پایبند باشه. شما با نفر آخر یا دوم یا اول فرقی ندارید. در مورد پریمیوم هم در پست قبل توضیح دادم.

با این حرفتون کاملا مخالف هستم: رفع مشکلات وردپرس خیلی سخت چون کم جواب داده میشه! با یه مقایسه ساده میتونید بفهمید مشکلات کدوم سیستم پیچیده تر هست. و تاپیک بی نتیجه ای یادم نمیاد تو این انجمن باشه!

موفق باشید

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...