• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من هر عکس رو که به عنوان تیلیغ در ابزارک تبیلغ میزارم .. کوچک نشون میده.. مثلا تبدیل میکنه به 160*90 !!!! حالا هر اندازه میخواد باشه.

میشه چرا؟ فابل هم براتون میزارم. قسمت ابزارک ها هم براتون میزام.

post-3783-0-28341100-1382012704_thumb.jp این تبلیغ ( اندازه تبلیغ 300*300 )

post-3783-0-32811400-1382012843_thumb.jp ابزارک ها!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دمو آنلاین بدید تا بتونیم برسیش کنیم..

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیزم این دمو آنلاین نیستا! این هم یک عکس دیگه هست! دمو آنلاین= یک صفحه اینترنتی که این قالب رو دارید توش استفاده میکنید و توش مشکل دارید....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام/ دوستان قالب ایشون پریمیوم هست!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سجاد جان، نظر من اینه که : درسته بحث سر قالب های پرمیوم خلاف قوانین هست... ولی ما حتی سایتش رو هم ندیدیم! بزار این قالب هرچی که باشه در حد html و css که دیگه مشکلی نداره... داره؟ البته نظر شخصی خودم هست... به هر حال اگه خلاف قوانین هست منم کمکی نمیکنم!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من متوجه نمیشم پریمیوم یعنی چی؟ قالب روی لوکال هستش اجازه بدین روی یکی از هاست ها بزارمش بهتون نشون بدم..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بفرما اینم قالب

فکر میکنم 1/4 میکنه عکسو...

ویرایش شده در توسط saeedsoha
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سجاد جان، نظر من اینه که : درسته بحث سر قالب های پرمیوم خلاف قوانین هست... ولی ما حتی سایتش رو هم ندیدیم! بزار این قالب هرچی که باشه در حد html و css که دیگه مشکلی نداره... داره؟ البته نظر شخصی خودم هست... به هر حال اگه خلاف قوانین هست منم کمکی نمیکنم!!!

آره اما من یه مشکل مربوط به یه قالب پریمیم بود که مشکل از قالب نبود و فک کنم طرف همین مدلی مشکل داشت مثلا یه تغییر در css که من کمک کردم و مشکلشون حل شد و طرف تو پست بعد از من کلی تشکر کرد! اما بعد تو همون تاپیک آقا مرتضی وارد شدن و نوشتن به قوانین پایبند باشید و ... تاپیک رفت بایگانی.. اونوقت من اصلا نگاه نکردم ببینم قالب پریمیومه یا غیر اون.. و از اون به بعد حواسم رو جمعتر کردم تا اول قالب رو بررسی کنم بعد به حل مشکل فک کنم :)

این قالب ایشون هم صحیفا یا صحیفه است که پریمیوم هست و بحث راجع به این قالب ها در این انجمن ممنوع است.

قابل توجه ایجاد کننده تاپیک:

قالب پریمیوم در واقع ینی قالب پولی

وقتی شما داری به یه کسی پول میدی برات قالب طراحی کنه دیگه نیاز به اینجا نداری که بخوای مشکلتو ما حل کنیم حل کننده مشکلات شما طراح قالبتون هست.

قالب صحیفا در آدرس زیر:

http://themeforest.net/item/sahifa-responsive-wordpress-newsmagazineblog/2819356

به قیمت 55 دلار به فروش میرسه. اگر از اونجا خریدید مشکلتون رو با طراحش جناب mo3aser در میون بذارید تا راهنماییتون کنن.

موفق باشید

ویرایش شده در توسط sajjadnajafi
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقای سجاد محترم . میشه بگین پریمیوم چی هست؟؟

من چیزی از css بلد نیستم. در ضمن رفع مشکلات وردپرس خیلی سخت چون کم جواب داده میشه! حالا که یه نفر امده ج میده اینجوری میکنید؟؟؟؟ :((((

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقای سجاد محترم . میشه بگین پریمیوم چی هست؟؟

من چیزی از css بلد نیستم. در ضمن رفع مشکلات وردپرس خیلی سخت چون کم جواب داده میشه! حالا که یه نفر امده ج میده اینجوری میکنید؟؟؟؟ :((((

اون یه نفر هم که اومده باید اول قوانین رو بخونه.. و به قوانین پایبند باشه. شما با نفر آخر یا دوم یا اول فرقی ندارید. در مورد پریمیوم هم در پست قبل توضیح دادم.

با این حرفتون کاملا مخالف هستم: رفع مشکلات وردپرس خیلی سخت چون کم جواب داده میشه! با یه مقایسه ساده میتونید بفهمید مشکلات کدوم سیستم پیچیده تر هست. و تاپیک بی نتیجه ای یادم نمیاد تو این انجمن باشه!

موفق باشید

ویرایش شده در توسط sajjadnajafi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اهان. نه این قالب رایگان در اینترنت هستش.. کاشکی قبلش یه سرچی میکردین.. اگه پول داده بودم که تو انجمن مطرح نمیکردم جناب محترم.. :))

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رایگان در اینترنت هست اما دزدی هست

باید اون رو خرید

بایگانی شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.