رفتن به مطلب

لود اضافی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دوستان این دوشواری باعث شده که همش سایت همه جاش ریلود بشه اصلا تو کش هم نمیره.

مثلا تایتل ها گرافیکی هستن هر پستیو باز میکنم لود میکنه, حتی هدر رو هم 2 بار لود میکنه.

به نظرتون موشکل از کجاس؟

لینک به ارسال

بعضي وقت كه لود كامل انجام نميشه ماله يك سري از فايل ها هست از سايت مث گوگل يا فايل هاي جاوااسكريپت كه از سايت ديگه بايد دريافت كنه!‌ اين نت ايران بعضي وقت مشكل داره نميتونه لود كنه !‌ وقتي داره لود ميكنه پايين مرورگرتون ميزنه داره چي لود ميكنه ! ببينيد چيه !

دمو هم بزارين ما هم ببينيم ديگه فك نكنم دوبار لود كنه !‌

لینک به ارسال

بعضي وقت كه لود كامل انجام نميشه ماله يك سري از فايل ها هست از سايت مث گوگل يا فايل هاي جاوااسكريپت كه از سايت ديگه بايد دريافت كنه!‌ اين نت ايران بعضي وقت مشكل داره نميتونه لود كنه !‌ وقتي داره لود ميكنه پايين مرورگرتون ميزنه داره چي لود ميكنه ! ببينيد چيه !

دمو هم بزارين ما هم ببينيم ديگه فك نكنم دوبار لود كنه !‌

بفرمایید:

http://news.gsmbax.net/

والا من از اینجور چیزا استفاده نکردم.

راستی این فونتشم لود نمیشه یکانه تو لوکال هم درسته اینجا نه :)

این مشکلم به نظرتون از چیه؟

ویرایش شده توسط Galaxy
لینک به ارسال

والا من الان چند باري تستكردم مشكلي نديدم ! بقيه دوستان هم ببنن !‌ شما خودتون ي بار ctrl + F5 بزنيد تو صفحه شايد تو مرورگرتون باشه از قبل !‌

فونت هم بارگزاري شده بود !‌post-3159-0-51003100-1382031424_thumb.pn

لینک به ارسال

والا من الان چند باري تستكردم مشكلي نديدم ! بقيه دوستان هم ببنن !‌ شما خودتون ي بار ctrl + F5 بزنيد تو صفحه شايد تو مرورگرتون باشه از قبل !‌

فونت هم بارگزاري شده بود !‌post-3159-0-51003100-1382031424_thumb.pn

باشه

راستی این فونت ها خیلی داغونن :D

تو لوکال این شکلین

0asasdadsdasadssda_1207013820322608892.png

لینک به ارسال

اره خب اگه بايد اينطوري باشه نبود ! ولي ميگم من با css چك كردم فونت فميلي درست بود !‌ اومدم حالا دوباره چك كنم كه در دست تعمير بود !‌حالا اگه بازم حل نشد بگو ي كاري ميكنيم ديگه ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...