رفتن به مطلب

مسدود سازی اکانت به خاطر مصرف شدید منابع

پست های پیشنهاد شده

سلام . یه سایت ایجاد کرده بودم برای کسی , بعد از 7-8 ماه , از طرف شرکت میزبان وب , پیام اومده که :

اکانت با این نام کاربری با مصرف شدید منابع در حال فعالیت است. و بیش از اکانت های سطح متوسط مصرف دارد و لذا با این شرایط امکان ادامه میزبانی این اکانت در سرور میزبانی وب وجود ندارد و اکانت مسدود شد.

من پیام دادم که اکانت رو باز کنند تا بررسی کنم .( البته هنوز باز نشده )

علت این چی میتونه باشه ؟ آیا میتونه به خاطر عدم بروز رسانی وردپرس باشه ؟ چون شاید نسخه ی جدیدشو استفاده نکرده باشم .

لطفا راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

احتمال همه چي ميتونه باشه ! پوسته سئو خوبي نداشته باشه و سنگين باشه افزونه خيلي نصب كرده باشين و ........

شما از خودشون بپرسي خودش چك ميكنن ميگن ! بعد واسه رفعش اينجا اقدام كنيد .

لینک به ارسال

احتمالش هست مال ديتابيس هم باشه سنگين شده بعد اين مدت !‌ فك نكنم بايد چند بار اخطار بدن اگه توجه نكردين ...... ! با خود پشتيبان حرف بزنيد بهتره !‌

لینک به ارسال

ممنونم . ولی چرا بعد از 7 - 8 ماه ؟

یعنی ممکنه باز نکنن اکانتو ؟

درود ...

در اینجور مواقع معمولا مشکل از تعداد بالای کوئری ارسالی به سمت سرور هستش؛ با این حال اگه این مشکلات همچنان ادامه دار باشه بهترین پیشنهاد من به شما تغییر هاست به یک هاست پرمصرف هستش؛ موفق باشید؛ :)

لینک به ارسال

بررسی کنید ببینید که تا چند روز قبل از این که اکانتتون رو بستن تا روز بسته شدن اکانت چه افزونه ها و پوسته هایی نصب کردید و اونها رو چک کنید.

احتمالش هست مال ديتابيس هم باشه سنگين شده بعد اين مدت !‌

لینک به ارسال

بررسی کنید ببینید که تا چند روز قبل از این که اکانتتون رو بستن تا روز بسته شدن اکانت چه افزونه ها و پوسته هایی نصب کردید و اونها رو چک کنید.

هیچی ...

احتمالش هست مال ديتابيس هم باشه سنگين شده بعد اين مدت !‌

خب , اینطور مواقع نباید قبلش اخطاری بدن ؟؟

یدفعه مسدود کردن .

در اینجور مواقع معمولا مشکل از تعداد بالای کوئری ارسالی به سمت سرور هستش؛ با این حال اگه این مشکلات همچنان ادامه دار باشه بهترین پیشنهاد من به شما تغییر هاست به یک هاست پرمصرف هستش؛ موفق باشید؛

شرکت میزبانش خوبه ...مدتهاست با همین کار میکنم . نمیدونم چرا ایندفعه اینطور شد .... :(

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

به نظر من بهتره صبر كنيد و با خودشون حرف بزنيد ببينيد چي ميگن و مشكل از كجاست و اقدام به رفعش كنيد ! الان بحث كنيم فايده ايي فك نكمك داشته باشه !‌

لینک به ارسال

دوستان ازشون خواستم اکانت رو از مسدود سازی خارج کنند تا مشکل رو رفع کنم . البته در جواب اینکه من از وردپرس استفاده کردم گفتند :

اینکه چرا اشکال ایجاد میشود پرسشی است که به مسائل داخلی سایت و برنامه نویسی باز می گردد متاسفانه وردپرس اسکریپیتی است که به سادگی تحت تاثیر محتوای سایت قرار میگیرد و منابع بسیار زیادی مصرف می کند.

حالا به نظرتون بهتر نیست که بک آپ رو بگیرم و روی لوکال تست کنم .

مثلا افزونه ها رو

نسخه ی جدید رو

و ....

چون گفتند اگه بک آپ رو خواستین بهتون میدیم , اگر هم فکر میکنید که با چند ساعت باز شدن اکانت میتونید مشکل رو برطرف کنید براتون اکانت رو باز میکنیم .

به نظرتون روی لوکال این مسائل رو حل کنم بهتر نیست ؟ بعد نسخه ی آپدیت شده رو آپلود میکنم و تست میکنم.

لینک به ارسال

فك كنم روي هاست بهتر باشه چون هاست با لوكال خيلي فرق داره!‌ من حالا در اين زمينه تخصص زيادي ندارم از دوستاني كه در اين زمينه تجربه بيشتري دارن و اين مشكلات داشتن و رفع كردن اگه كمك كنن كه بهتره !‌

لینک به ارسال

درسته .

اکانت برای مدتی برام باز میشه .

چند مورد هست که میخوام درست کنم :

1 - حجم تصاویری که در گالری این سایت قرار داده شده خیلی خیلی بالاست , گالری رو فعلا حذف کنم

2 - وردپرس رو بروز رسانی کنم , چون نسخه قدیمی هست .

3 - افزونه ی نصب شده اینها هستند :

aksimet

contact-form7

cystats

persion-quotes

tinymce-advance

wp-postviews

به نظرتون همه رو غیر فعال کنم تا گزارش میزبان وب رو ببینم ؟

--------------------

ممنون میشم اگه مورد دیگه ای هست بفرمایید.

----------------

یه سوال حاشیه ای :

من بعضی تاپیک های مربوط به بروز رسانی رو خوندم , آیا wp-config جدید جایگزین قبلی بشه یا خیر ( با توجه به اینکه مشخصات یوزر , پسوورد قبلی رو باید وارد کنم )

لینک به ارسال

cystats رو نابود کنید!

بقیه رو موقتا غیرفعال کنید

افزونه جلالی هم دارید نابود کنید! مصرف منابع زیادی داره.

من بعضی تاپیک های مربوط به بروز رسانی رو خوندم , آیا wp-config جدید جایگزین قبلی بشه یا خیر ( با توجه به اینکه مشخصات یوزر , پسوورد قبلی رو باید وارد کنم )

اگر بروزرسانی خودکار کنید نیازی نیست

لینک به ارسال

cystats رو نابود کنید!

بقیه رو موقتا غیرفعال کنید

افزونه جلالی هم دارید نابود کنید! مصرف منابع زیادی داره.

ممنونم.

به جای cyctats چه افزونه ی جایگزینی رو پیشنهاد میکنید برای آمار ؟

----------------------------

من وردپرس رو بروزرسانی کردم , بعضی از این افزونه ها رو هم موقتا غیر فعال کردم . میزبان وب هم گفته تا الان گزارشی مبنی بر مصرف منابع شدید گزارش نشده .

لینک به ارسال

یکی از دغدغه های بزرگ وب مسترها همین آماره!

به نظر من بهترین راه استفاده از آمارگیرهای جداگانه مثل های استتز و ... هست.

چون این افزونه ها و اسکریپتهای آمارگیر فشار الکی روی سرور و بار اضافی ای رو دیتابیس هستند و اصلا نباشند بهتره.

افزونه آماره آقای صوفی خوبه ولی اگر احتمال میدید که فشار روی سرور همچنان زیاد باشه از سرویس دهنده های آمارگیر استفاده کنید بهتره.

از دیتابیستون بک آپ بگیرید و بعد از غیر فعال کردن cyctats جداول مربوط به این افزونه رو پاک کنید چون حجمشون خیلی بالا هست و خودش یک بار اضافی روی سرور هست.

لینک به ارسال

post-1361-0-99560000-1382510113_thumb.jpممنونم . جداول من در پایگاه اینا هستن . کدومش مربوط به این افزونه میشه که حذفش کنم ؟

تو عکس مشخصه

لینک به ارسال

post-1361-0-99560000-1382510113_thumb.jpممنونم . جداول من در پایگاه اینا هستن . کدومش مربوط به این افزونه میشه که حذفش کنم ؟

تو عکس مشخصه

هر دو جدول wp_TABLE_STATISTICS رو پاک کنید.

احتمالا حجمشون هم نسبت به باقی جداول خیلی بالا هستش.

یکی از دغدغه های بزرگ وب مسترها همین آماره!

به نظر من بهترین راه استفاده از آمارگیرهای جداگانه مثل های استتز و ... هست.

چون این افزونه ها و اسکریپتهای آمارگیر فشار الکی روی سرور و بار اضافی ای رو دیتابیس هستند و اصلا نباشند بهتره.

افزونه آماره آقای صوفی خوبه ولی اگر احتمال میدید که فشار روی سرور همچنان زیاد باشه از سرویس دهنده های آمارگیر استفاده کنید بهتره.

از دیتابیستون بک آپ بگیرید و بعد از غیر فعال کردن cyctats جداول مربوط به این افزونه رو پاک کنید چون حجمشون خیلی بالا هست و خودش یک بار اضافی روی سرور هست.

کاملا منم موافقم باهاتون.

لینک به ارسال
  • 9 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...