احمد وردپرس

باز نشدن پیشخوان بعد از وارد کردن رمز

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

وقتی وارد http://mobazar.ir/wp-admin میشیم . بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور بدون هیچ پیغامی همون صفحه دوباره باز میشه . میشه راهنمایی کنید.

در ضمن کل فایل های هاست رو بجز wp-config و پوشه wp-content رو پاک کردم دوباره آپلود کردم . ولی بازم همون طوری بود . ..!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با فعال کردن حالت خطایاب مشکل رو پیدا کنید :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون داداش

انجام دادم خطاهای پایین رو نشون داد

>

Notice: Use of undefined constant face - assumed 'face' in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/framework/main.php on line 403

Notice: Use of undefined constant face - assumed 'face' in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/framework/main.php on line 403

Notice: Use of undefined constant face - assumed 'face' in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/framework/main.php on line 404

Notice: Undefined index: cperpage in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 99

Notice: Undefined variable: output in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 169

Notice: Undefined variable: fix_tag in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 170

Notice: Undefined variable: showdot in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 171

Notice: Undefined variable: more_tags in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 174

Notice: Undefined variable: more_tags in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 177

Notice: Undefined variable: more_tags in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 180

Notice: Undefined variable: post in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 189

Notice: Trying to get property of non-object in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 189

Notice: Undefined variable: post in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 189

Notice: Trying to get property of non-object in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 189

Notice: Undefined variable: mlink_title in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/themes/goodnews4/functions.php on line 189

<

اینم نوشته

Notice: تابع wp_enqueue_script به‌صورت نادرست فراخوانی شد. اسکریپت‌ها و استایل‌ها نباید پیش از wp_enqueue_scripts، admin_enqueue_scripts و init ثبت یا فراخوانی شوند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر بخش رفع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 3.3 اضافه شده است) in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-includes/functions.php on line 2959

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از پوسته تون هست و البته پوسته تون goodnews4 یک پوسته پرمیوم هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir