رفتن به مطلب

چگونگی ثبت نام با وجود رمز روی wp-admin

پست های پیشنهاد شده

واضح تر توضیح بدین. منظورتون ثبت نام کاربران هست؟ از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

لینک به ارسال

واضح تر توضیح بدین. منظورتون ثبت نام کاربران هست؟ از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

امتحان کنید

وقتی رو پوشه admin رمزمیزارید با افزونه یا بدون افزونه برای ثبت نام به مشکل می خورید

لینک به ارسال

پشتیبانی هاستم خواسته روی wp-admin رئز بزارم

حالا چطور یاید ثبت نامو فعال کنم ؟

-----------

امتحان کنید

وقتی رو پوشه admin رمزمیزارید با افزونه یا بدون افزونه برای ثبت نام به مشکل می خورید

خوب خودتون تاپیک زدید و خودتونم جواب دادین :)

هرکاری کنین به مشکل برمیخورید

لینک به ارسال

كلا پوشه wp-admin كار ثبت نام و لاگين و... ميكنه و زماني كه از هسات بر روي ان رمز بگذاريد به هيچ عنوان شخص ديگري نميتواند وارد شود(كاربرها)

لینک به ارسال

خوب خودتون تاپیک زدید و خودتونم جواب دادین :)

هرکاری کنین به مشکل برمیخورید

درسته حق با شماست

چون هاستم خواسته کردمکلا گیجم کرده

اه

لینک به ارسال

البته فکر کنم کاملا غیر ممکن نباشه... به صورت عملی رو بلد نیستم ولی به صورت تئوری میتونم اینجوری بگم که:

دوتا وردپرس نصب کنید، بعد کاربران این دو وردپرس رو به هم متصل کنید،(کاری که مثلا خود وردپرس دات او ار جی کرده) بعد روی وردپرس اصلی پسورد بزارید و برای وردپرس دومی که فقط برای عضویت هست، عضویت رو باز بزارید...

از این به بعد هر کی تو اون یکی وردپرس عضو بشه توی این هم عضو هست... (البته تئوری خودم هست شایدم عملی نباشه!!)

اینم بگم که: اگه کسی اون یکی وردپرس رو هک کنه نمیتونه وارد این یکی بشه چرا که روی wp-admin رمز گذاشتید شما...

لینک به ارسال

این کد توی کدکس نوشته... اما من بلد نیستم کار کنم باهاش!

define( 'CUSTOM_USER_TABLE', $table_prefix.'my_users' );
define( 'CUSTOM_USER_META_TABLE', $table_prefix.'my_usermeta' );

منبع:Custom User and Usermeta Tables

لینک به ارسال

اوه عجب چیز خفنی

ممنون

یکی از باتجربه ها یکم بیشتر توضیح بده

اگه منظورتون اینه

این کد توی کدکس نوشته... اما من بلد نیستم کار کنم باهاش!

define( 'CUSTOM_USER_TABLE', $table_prefix.'my_users' );
define( 'CUSTOM_USER_META_TABLE', $table_prefix.'my_usermeta' );

منبع:Custom User and Usermeta Tables

باید بگم این فقط جدول کاربرا رو جدا میکنه توی بانک که یکم کار رو برای اتکر سختر میکنه ;) من خودم از این استفاده میکنم :D

اما در مورد سوالتون بجای پسورد روی پوشه ادمین از پلاگین این Limit Login Attempts استفاده کنید همون کار رو میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...