رفتن به مطلب

فرم ورود به سیستمی دیگر غیر از خود سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

همه افزونه هایی که دیدم فرم ورود به خود سایت بود نه به سایتی دیگر

اگر بصورت ابزارک باشه عالیه

متشکرم

سلام! (ببخشید علیک السلام!)، ورودتون رو به انجمن خوشآمد میگم... ببخشید عزیز این طرز ایجاد تایپیک هست؟ نه سلامی نه ... انگار ما یه چیزی بهت بدهکار هستیم!! ;)

لینک به ارسال

سلام! (ببخشید علیک السلام!)، ورودتون رو به انجمن خوشآمد میگم... ببخشید عزیز این طرز ایجاد تایپیک هست؟ نه سلامی نه ... انگار ما یه چیزی بهت بدهکار هستیم!! ;)

:D

لینک به ارسال

لایک ! :D

لینک به ارسال

اگه سایتتون وردپرسی از افزونه : Theme My Login استفاده کن خیلی عالیه . من خودم دارم ازش استفاده میکنم ازش راضیم .

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ و محبت شما دوست عزیز

فکر نمی کنم جایی در قوانین چه اینجا و چه هر انجمن دیگه ای نوشتن عبارت سلام جزو شروط ایجاد موضوع و ارسال اول باشه

بنده شمارو نمی شناسم و مطمئنا شما هم بنده رو، که کسی بخواد به دیگری بدهکار باشه یا ازش طلبکار، شما هم خودتون برای پاسخ دادن به موضوع و راهنمایی فنی زحمت کشیدین که به همین دلیل بنده ازتون متشکرم

خوبه بنده در پایان ارسالم عبارت متشکرم رو به کار بردم وگرنه معلوم نیست چه برداشت بدتری می فرمودید

با عرض پوزش از دوستانی که بعد از شما ارسالتون رو نقل قول کردن، فکر می کنم به اینطور ارسال ها اسپم گفته بشه

موفق باشید

سایت مقصدتون چیه؟ اونم از جنس وردپرسه ؟ توضیح بیشتر بدید

نه دوست عزیز، وردپرس نیست، سرویس عمومی هم نیست، یه برنامه ای که نوشته شده و یه فرم ورود هم در آدرس دیگه ای داره، ولی قصدم این بود که برای ورود سریعتر به پنل اون برنامه یه فرم ورود هم تو سایت خودمون داشته باشیم که کاربر مجبور نباشه دوباره وارد برگه ورود اون برنامه بشه

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ و محبت شما دوست عزیز

فکر نمی کنم جایی در قوانین چه اینجا و چه هر انجمن دیگه ای نوشتن عبارت سلام جزو شروط ایجاد موضوع و ارسال اول باشه

بنده شمارو نمی شناسم و مطمئنا شما هم بنده رو، که کسی بخواد به دیگری بدهکار باشه یا ازش طلبکار، شما هم خودتون برای پاسخ دادن به موضوع و راهنمایی فنی زحمت کشیدین که به همین دلیل بنده ازتون متشکرم

خوبه بنده در پایان ارسالم عبارت متشکرم رو به کار بردم وگرنه معلوم نیست چه برداشت بدتری می فرمودید

با عرض پوزش از دوستانی که بعد از شما ارسالتون رو نقل قول کردن، فکر می کنم به اینطور ارسال ها اسپم گفته بشه

موفق باشید

سلام عزیز

راستش خودمونی بگم، قانون هیچ جا نیست... ولی یه چیزهایی قوانین نانوشته هست... به عبراتی بعضی چیز ها جزء ادبیات یک کار هست... ادبیات قانون نوشته شده ای نیست.. بلکه فقط یک قانون نانوشته هست که همه تا حدی ازش استفاده میکنند... مسلما هیچ وقت شما با دوستانتون به این شکل رسمی صحبت نمیکنید،درسته؟ ول بخاطر ادبیاتی که لازم دیدید توی اینجا رسمی صحبت میکنید...هیچ قانونی هم شمارو مجبور نکرده... بنده قصد هیچ توهین یرو به شما نداشتم.. تنها قصدم یادآوری همون قانون نانوشته بود.. اگر هم ناراحتتون کردم ازتون عذر میخوام.

درباره دوستان بعد از من هم من از طرف دوستان از شما عذر خواهی میکنم...درست میفرمایید پست ها اسپم بودند..

اما در مورد مشکلتون... یک سوال: آیا کاربر هنگامی که وارد شد، کار خاصی باید توی وردپرس انجام بده؟ به عبارتی کاربران سیستم وردپرس با اون سیستم باید در ارتباط هم باشند؟ بازم به عبارتی کاربر هاشون یکی باشند؟

لینک به ارسال

ببينيد براي قرار دادن هميچين چيزي نياز به كدهاي خود آن سيستم هست و الكي نميشه

حداقل لينك ان را هم قرار بديد

لینک به ارسال

هم می تونید فایل لاگین سایت مقصد رو در فایل سایدبار وردپرسی اینکلود کنید - هم می تونید فریم بسازید و درون فریم فرم لاگین مقصد رو قرار بدید - و هم فرم جدیدی در ساید وردپرس ایجاد کنیدکه دیتارو به دیتابیس سایت مقصد ارسال کنه

لینک به ارسال
هم می تونید فایل لاگین سایت مقصد رو در فایل سایدبار وردپرسی اینکلود کنید - هم می تونید فریم بسازید و درون فریم فرم لاگین مقصد رو قرار بدید - و هم فرم جدیدی در ساید وردپرس ایجاد کنیدکه دیتارو به دیتابیس سایت مقصد ارسال کنه

ممنون دوست عزیز،

فریم رو خیلی راحت می شه انجام داد ولی مسئله اینه که چون فرم ورود به یه پنل کاربری هست، وقتی کاربر وارد شد یه بخشی از پنل کاربری تو فرم نشون داده می شه، ولی اگر می شد کاری کرد که بعد از وارد شدن کاربر یه نوشته ای نشون داده بشه مثل اینکه شما وارد شده اید یا چیزی شبیه به این عالی بود، ولی فکر می کنم خیلی سخت باشه.

لینک به ارسال

چون ورود به هر سیستم با سیستم دیگه فرق داره بنابراین نمیشه یک چیز کلی نوشته

شما باید فرم ورود به سیستم موردنظر رو بردارید(همونی که در بخش ورود دارن) و بعد در ابزارک متن قرار بدید

لینک به ارسال

چون ورود به هر سیستم با سیستم دیگه فرق داره بنابراین نمیشه یک چیز کلی نوشته

شما باید فرم ورود به سیستم موردنظر رو بردارید(همونی که در بخش ورود دارن) و بعد در ابزارک متن قرار بدید

دوستان منم همین مشکل رو دارم . فریم چطور درست . کنم .؟؟

چطور فرم ورود به سیستم موردنظر رو بردارم(همونی که در بخش ورود دارن) و بعد در ابزارک متن قرار بدم؟؟؟ سایت اینه

www.2927.ir

لینک به ارسال

میشه مثلا یه بخش از از سایت مقصد(مثلا قسمت نام کاربری و رمز ) رو داخل iframe آورد؟

لینک به ارسال

افزونه های اینجارو ببینین، مثلا افزونه اولی، معمولا همه این ها با دادن یک shortcode نتیجه حاصل رو نشون می دن که باید اون رو در جایی از نوشته و یا ابزارک متن استفاده کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...