رفتن به مطلب

ساخت یک سرچ باکس برای یک پست تایپ مشخص !

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید؛ به عنوان مثال من یک پست تایپ جدید در وردپرس ایجاد کردم؛ حالا میخوام یه سرچ باکس هم درست کنم که فقط در مطالب این نوع پست سرچ کنه؛ باید چیکار کنم ؟ چگونه این مسئله رو ایجاد کنم . تشکر . :)

لینک به ارسال

باکس جست و جوی فعلی رو میخواین محدود کنین یا اینکه باکس جستجوی جدیدی ایجاد کنید؟

نه یه باکس جستجوی جدید که فقط در مطالب یک پست تایپ مشخص که ما بهش میدیم سرچ کنه؛ تشکر.

لینک به ارسال

یک راه اینجور می تونه باشه که شما فرم جدیدی برای جستجو بسازید با اکشن ارسال به یک برگه واسطه ایی

در این برگه شما یه شرط باید بذارید که اگر ورودی از باکس جستجوی نرمال وردپرس بود به search.php وردپرس منتقل بشه و اگر ورودی از فرم جستجوی جدید بود به برگه مثلاً search-post-type.php منتقل بشه که در این صورت کوئری جستجوی نرمال وردپرس رو در این برگه کپی می کنیم فقط با کمی تغییر برای پست تایپ مورد نظرمون

این راه رو تست نکردم - اما به ظاهر منطقی میاد - خودتون تست کنید - منم اگر رسیدم تست می کنم - و ببینیم روش دیگران چیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...