dr.matin

یک مشکل بسیار فوری::لطفا کمک کنید::

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

وبسایت بنده از دیروز صبح با یک مشکل بسیار عجیب روبرو شده.

اولین مشکل تغییر خود به خودی فونت های وبسایت!

که تمامی فونت ها به فونت های ساده تغییر کردند.

دومین مشکل آپلود عکس در قسمت افزودن نوشته جدید که با تصویر زیر روبرو میشه

http://up.vbiran.ir/uploads/0111_35609138218130634516.png

سومین مشکل لود نشدن گالری چند رسانه ای که در تصویر زیر نشون داده شده

http://up.vbiran.ir/uploads/12222222_43983138218130618245.png

و در آخر گاهی دکمه انتشار و بروزرسانی کم رنگ میشه و نمیشه روش کلیک کرد!

دوستان لطفا کمک کنید تا بدون از دست رفتن نوشته ها و اطلاعات پوسته رو سالم بالا بیارم.

اگر اطلاعاتی نیاز دارید بفرمایید بدم

این رو هم عرض کنم که تازه پوسته وبسایت رو عوض کردم و تا چندروز مشکلی نداشتم یهویی این اتفاق افتاد!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوشه ی uploads شما permission ش رو چند قرار داره؟

فونتی که در قالبتون استفاده میکنید چه فونتیه؟

کلا سطح دسترسی هیچ پوشه ای رو تغییر دادید یا خیر؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پوشه ی uploads شما permission ش رو چند قرار داره؟ فونتی که در قالبتون استفاده میکنید چه فونتیه؟ کلا سطح دسترسی هیچ پوشه ای رو تغییر دادید یا خیر؟

متشکرم از پاسختون

فونت ها تا 2 روز پیش هیچ مشکلی نداشتند

به عنوان مثال bbc nassim

پرمیشن رو هم دستکاری نکردم. 755

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر قالبتون پنل مدیریتی داره مطمئن بشید که این فونت مورد نظر به عنوان فونت پیشفرض انتخاب شده باشه. اگر درست بود آیا فونت ها درست روی فایل استایل قالبتون تعریف شده؟ میشه کدی که این کار رو باهاش انجام دادید رو اینجا بفرستید؟

دسترسی پوشه ی uploads رو برای آپلود و نمایش تصاویر به 777 تغییر بدید ببینید مشکلتون حل میشه؟

ویرایش شده در توسط nimait70
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر قالبتون پنل مدیریتی داره مطمئن بشید که این فونت مورد نظر به عنوان فونت پیشفرض انتخاب شده باشه. اگر درست بود آیا فونت ها درست روی فایل استایل قالبتون تعریف شده؟ میشه کدی که این کار رو باهاش انجام دادید رو اینجا بفرستید؟

دسترسی پوشه ی uploads رو برای آپلود و نمایش تصاویر به 777 تغییر بدید ببینید مشکلتون حل میشه؟

با تشکر از پاسختون

دسترسی رو تغییر دادم

تغییری حاصل نشد.

کد مشکلی نداره.

پوسته رو بر روی وبسایت های دیگه تست کردم مشکلی نداره.

..........

نکته ای که یادم رفت عرض کنم

این پوسته رو چندین روزه که تعویض کردم

و فایل ها و فولدر های اضافی به وفور در wp-content و در سایر قسمت های وردپرس یافت میشه!

فکر میکنید مشکل از اینهاست؟

تصویر زیر رو ببینید

http://up.vbiran.ir/uploads/02013-10-19_162440_1128138218732042095.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فايل استايل رو باز كنيد و مطمـئن بشيد كه مسير فايل‌هاي فونت درست هستند و كار مي‌كنند.

@font-face

را در فايل استايل پيدا كنيد و لينك مقابل عبارت http:// را جداگانه در محل آدرس مرورگرتان وارد كنيد. اگر فايل براي دانلود وجود داشت، مطمئن خواهيد شد كه فايل مربوط به فونت شما بر روي اينترنت در دسترس سايت شما قرار دارد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

متشکرم دوستان

با جایگزین کردن هسته اصلی وردپرس مشکل رفع شد!

ویرایش شده در توسط dr.matin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط hamid.26
      سلام خسته نباشید ووکامرس فروشگاهم رو پیکربندی کردم اما دکمه ی افزودن به سبد خرید پایین محصولات نمیاد لطفاً کمک کنید بگید چطوری درستش کنم.
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//