رفتن به مطلب

افزونه فرم تماس نسخه 7

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید گرامی

مشکل من در افزونه contact-form-7 این است که ، پس از پر کردن فرم و زدن دکمه ارسال پیام "ارسال شد" رو نشون نمیده و دو تا فلش همینجوری دور خودشون چرخ میخورن ، در صورتی که پیام به ایمیلم ارسال شده

با تشکر

لینک به ارسال

2 ورد میتونه باشه

بازگشتی نمیده یعنی مشکل در جی کئری هست

یا اینکه خروجی تابع اصلی ایجادنمیشه که ارسال بشه

افزونه های دیگه رو غیرفعال و تست کنید

لینک به ارسال

این افزونه زیاد به این مشکل بر میخوره.

اول افزونه رو غیر فعال کنید بعد وردپرس تون رو یکبار دیگه بروزرسانی مجدد کنید دوباره افزونه رو فعال کنید. معمولا اینجوری افزونه به صورت عادی کار می کنه.

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام

منم این مشکل رو دارم. همه افزونه ها رو هم غیرفعال کردم ولی مشکل حل نشد. وردپرس رو هم دوباره به روز رسانی کردم افزونه رو هم حذف و دوباره نصب کردم درست نشد

کسی راه حل دیگه ای داره ؟

لینک به ارسال

احتملا ورژن وردپرس با افزونه هماهنگی نداره

والا من از آخرین ورژن وردپرس و این پلاگین استفاده میکنم. برای امتحان یه قالب دیگه رو فعال کردم مشکل حل شد ولی چون قالبش ساده هست یه صفحه جدید باز میکنه و ایجکس نیست.

هرچی هست مشکل ناهماهنگی با قالب فعلی هست ولی نمیدونم از کجاشه

لینک به ارسال

ببینید آیا تداخل jQuery دارید یا نه - فایل های جی کوئری دیفالت رو غیر فعال کنید و از فرمتون تست بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...