• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
imanfakhar

یک سئوال حقوقی + یک سئوال فنی

14 پست در این موضوع قرار دارد

می خواستم بدونم اگر کارگزاری هاست را با تضمین دور زدن تحریم (که قاعدتا نمی تواند پشتوانه قانونی داشته باشد) با نرخی بالاتر از معمول (به بهانه تضمین) اجاره دهد و الان بخاطر تحریم مسدود شده باشد آیا مرجعی تخصصی برای رسیدگی به این دعوا هست یا راهکاری برای شرکت واسط در نظر گرفته شده یا نه

چون شرکت مورد نظر که اتفاقا بسیار هم معتبره معتقده که چون خودش مقصر تحریم ها نیست و کاری هم از دستش بر نمی آد خسارتی هم نباید بپردازه و شرکت سفارش دهنده که من باهاش کار می کنم مقدار زیادی اطلاعات مهم روی هاستش داره که براش بسیار ارزشمندند که از دیروز دستریش با ftp و http سایتش قطع شد امروز به ftp دسترسی پیدا کرد ولی اطلاعاتش رو که در یکی دو تا از text ها چک کردیم به هم ریختگی داره

سئوال فنی: اگر انکدینگ تکستی تغییر کنه و تکست با حالت جدید ذخیره بشه آیا کانورتوری مطمئن برای برگردوندن انکدینگ به utf-8 وجود داره؟

توضیح

شرکت فوق شرکت راهسازیه و اطلاعات توپوگرافی - انبار و گزارش های روزانه اش رو آنلاین ذخیره می کرده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سوال اول اگر قراردادی وجود داشته باشه شاید روزنه امیدی باشه اما در حالت کلی چون کار از بیس مشکل قانونی داره دست اندازهای زیادی وجود داره.

در مورد سوال دوم هم اگر انکد تغییر کنه و فایل تکست معمولی باشه و کاراکترهایی در این بین از دست بره امکان بازگشت کم میشه.

میتونید یک نمونه کوچیک بدید تا تست کنیم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد سوال دوم هم اگر انکد تغییر کنه و فایل تکست معمولی باشه و کاراکترهایی در این بین از دست بره امکان بازگشت کم میشه.

میتونید یک نمونه کوچیک بدید تا تست کنیم؟

سلام ممنون از محبتتان

کمترین حجم هر فایل 20 مگابایت بود من چند خط از یک فایل رو براتون کپی کردم

test.txt

یک مشکل دیگه هم هست که البته باید در انجمن پری ماورا مطرح کنم فایل های premavera پسوندشون به exel تغییر کرده در اکسل باز نمی شند و در پاریماورا به هم ریخته اند (بیش از هزار فایل)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر سی پنل بگید یک نسخه پشتیبان هفته پیش رو بهتون بدن تا ببرید رو یه هاست دیگه این فایل به هیج عنوان قابل بازگشت نیست و در ضمن پسوند فایل اکسل هم exel نیست.

نخیر کار خاصی نمی تونید بکنید جون واقعاً راست می گن مسئولین هاست شما ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که دادید مربوط به فایل اتوکد بود؟

اگر هست چرا به صورت تکست؟

مشکل فایلهای پریماورا مربوط به نسخه 3 هست یا 6؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چیزی که دادید مربوط به فایل اتوکد بود؟

اگر هست چرا به صورت تکست؟

نمی دونم

چون پسوندها همه یا exel شده یا txt چیزی که الان خیلی اهمیت داره اینه که بدونیم آیا بدون دسترسی ثالث امکان چنین تغییری هست؟

مشکل فایلهای پریماورا مربوط به نسخه 3 هست یا 6؟

نسخه 3

اگر سی پنل بگید یک نسخه پشتیبان هفته پیش رو بهتون بدن تا ببرید رو یه هاست دیگه این فایل به هیج عنوان قابل بازگشت نیست و در ضمن پسوند فایل اکسل هم exel نیست.

نخیر کار خاصی نمی تونید بکنید جون واقعاً راست می گن مسئولین هاست شما ...

بک آپ به صورت هفتگی موجوده ولی اطلاعات گم شده مربوط به 15 تا کارگاه کوچک وبزرگه و برای در آوردن اطلاعات هفته آخر باید فایل ها خوانا باشند در ضمن حجم اطلاعات بالاست و احتمال حطا دردسر ساز

البته شرکت موقتا کارگاه ها رو معلق نگه داشته تا وزارت راه یه کاری بکنه

این رو هم بگم دفتر مرکزی شرکت توی قزاقستان بوده و یک پروژه بزرگ هم اونجا داشته که اونها هم تعطیل شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب در فایلی که دادید اثر اتوکد دیده شده.

پس شما این فایل رو به پسوند اتوکد تغییر بدید و ببینید با اتوکد باز میشه یا خیر.

در مورد فایلهای پریماورا هم اگر یکی رو برای نمونه اینجا بدید تا تست کنم خیلی بهتره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا چه حجمی اجازه آپلود دارم؟

البته تا عصری دسترسی ندارم ولی برای شب یا روی هاست خودم می گذارم و لینک می دم و یا همین جا

باز هم ممنون

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای هر کاربر تا 2 مگ اجازه آپلود هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با عرض معذرت فعلا مدیران شرکت مصرند که شرایطشون مسکوت باشه تا هفته آینده و من هم چاره ای جز مطیع بودن ندارم

می خواستم بپرسم شما ساکن تهران هستید؟ و اگر در هفته آینده قراری بگذارم وقت می کنید حضوری با مدیر فنی شرکت جلسه ای بگذارید و آیا اصلا چنین کاری را به عنوان پروژه کاری می بینید یا نه

البته حتی مهمتر از اصلاح مشکلات پیش آمده تامین امنیت بالا برای مسیر داد و ستد اطلاعاته و درواقع دستور کارشون تامیند پیمانکار برای امنیت اطلاعاته

توضیح

راهسازی از یک طرف با کارگاه های اغلب دور افتاده در ارتباطه که مدیران نمی تونند حضوری کنترلش کنند و از طرفی رقوم قرار دادها در حدی هست که همکاران تمایل به تخریب اطلاعات داشته باشند

یک شرکت هندی در سال گذشته طبق ادعای مدیر خودش بالای 150 میلیون (به تومن) برای جاسوسی از اطلاعات آنلاین و هک و دستکاری اعداد صورت وضعیت ها یا موجودی انبار ها هزینه کرده و ...

اگر تمایل داشته باشید جدی تر به مسئله برسیم در خدمتم

9158666303

شماره ی منه - هنوز چیزی قطعی نیست ولی می خواستم قبل از طرح پیشنهادم نظر خودتون رو هم جویا بشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بنده در تهران نیستم. و ترجیح میدم این مسائل رو بصورت کمک انجام بدم تا پروژه کاری.

میتوتید از طریق پ.خ مورد خاصی بود در ارتباط باشیم.

حالا ببینیدکار به کجا میرسه کمکی بتونم انجام بدم بگید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا ممنون

شرکت های از این قبیل کمی تشکیلاتی عمل می کنند

چشم

به امید دیدار

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من تهران هستم

در مورد مشکلتون با یکی از مهندسان شرکتمون صحبت داشتم که توافق کردن در این زمینه کمک کنن

اگر مایل باشید همونطور که مرتضی گرفت ترجیح میدم این مسائل رو بصورت کمک انجام بدم تا پروژه کاری

شماره تماسم: ( دفتر رهاورد هنر )

88820152

شماره شخصیم

09176953067

مرتضی راکی

با همراهم تماس بگیرید و یا اس ام اس بدین زودتر جوابتون رو میدم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب واقعیتش من خودم هم دوست ندارم بخاطر لطف کسی باعث ناراحتی و زحمتش بشم و شرکت هم متوله و هم این یک پروژه ی اقتصادی که براش سود قابل توجهی داره و عجیب نیست اگر بخواد کمی خرج کنه

در حد راهنمایی که مثل قبل مزاحمم ولی برای کار به نتیجه که رسیدند تماس می گیرم تا اگر ممکن بود در شکل پروژه و چهارچوب یک قرارداد مدت دار ببینیدش

ممنون

لطف نمودید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir
    • توسط amintoudehzaeim
      سلام دوستان من پیوند یکتای خودم رو به post name تغییر دادم و بعد ازون ارور های 404 مختلف به این شکل که ته آدرس پست ها و تگ ها و صفحات و حتی صفحه اصلی eco.html و danger.html و inq.html و ... درست شده و همینطور تا امروز ادامه داشته تااینکه در موردش یه تاپیک زدم و منتظر پاسخ آن تاپیک هستم. اما اینجا یه چیزی دیگه ای هست که برای من سوال شده بعد از تغییر پیوند به post name فایل htaccess من داخل سی پنل 
      # BEGIN WordPress <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> # END WordPress به صورت بالا نوشته شده است آیا من باید دوباره این کد را زیر end wordpress اضافه کنم تا این ارور های 404 از بین بروند یا اینکه ربطی نداره و نیازی نیست؟!
      RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L]

• توسط ofpersia
      درود بر شما
      هنگام ویرایش مطالب ارسال شده یا ارسال مطلب جدید تنظیمات نوشتن مطلب نمایش داده نشده و 4 دکمه ی بالایی عکس کار نمی کنن.
      چطوری درستش کنم؟ در ضمن وردپرس آپدیت شده

• توسط aminghafari
      سلام خسته نباشید دوستان
      به یک مشکل بر خوردم که قسمت محصولات->دسته بندی  یکسری دسته بندی وارد کرده بودم که الان در این بخش نیستند. با افزونه wpml هم ترجمشان کردم. ترجمه ها وجود دارند ولی زبان اصلی که فارسی هستش وجود ندارد.
      در حالی که وقتی محصولی ایجاد میکنم هم چنان آن دسته بندی هایی که الان غیب شدن برای اتنخاب کردن وجود دارند. این مشکل از آن جایی پیش آمد که افزونه فیلتر محصولاتم دیگر دسته بندی ها را نمایش نداد. یعنی در واقع هر چیزی که در بخش دسته بندی ها هست رو نمایش میده و چون الان دسته بندی های فارسی وجود ندارند نشان نمی دهد. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر

• توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.