رفتن به مطلب

یک سئوال حقوقی + یک سئوال فنی

پست های پیشنهاد شده

می خواستم بدونم اگر کارگزاری هاست را با تضمین دور زدن تحریم (که قاعدتا نمی تواند پشتوانه قانونی داشته باشد) با نرخی بالاتر از معمول (به بهانه تضمین) اجاره دهد و الان بخاطر تحریم مسدود شده باشد آیا مرجعی تخصصی برای رسیدگی به این دعوا هست یا راهکاری برای شرکت واسط در نظر گرفته شده یا نه

چون شرکت مورد نظر که اتفاقا بسیار هم معتبره معتقده که چون خودش مقصر تحریم ها نیست و کاری هم از دستش بر نمی آد خسارتی هم نباید بپردازه و شرکت سفارش دهنده که من باهاش کار می کنم مقدار زیادی اطلاعات مهم روی هاستش داره که براش بسیار ارزشمندند که از دیروز دستریش با ftp و http سایتش قطع شد امروز به ftp دسترسی پیدا کرد ولی اطلاعاتش رو که در یکی دو تا از text ها چک کردیم به هم ریختگی داره

سئوال فنی: اگر انکدینگ تکستی تغییر کنه و تکست با حالت جدید ذخیره بشه آیا کانورتوری مطمئن برای برگردوندن انکدینگ به utf-8 وجود داره؟

توضیح

شرکت فوق شرکت راهسازیه و اطلاعات توپوگرافی - انبار و گزارش های روزانه اش رو آنلاین ذخیره می کرده

لینک به ارسال

در مورد سوال اول اگر قراردادی وجود داشته باشه شاید روزنه امیدی باشه اما در حالت کلی چون کار از بیس مشکل قانونی داره دست اندازهای زیادی وجود داره.

در مورد سوال دوم هم اگر انکد تغییر کنه و فایل تکست معمولی باشه و کاراکترهایی در این بین از دست بره امکان بازگشت کم میشه.

میتونید یک نمونه کوچیک بدید تا تست کنیم؟

لینک به ارسال

در مورد سوال دوم هم اگر انکد تغییر کنه و فایل تکست معمولی باشه و کاراکترهایی در این بین از دست بره امکان بازگشت کم میشه.

میتونید یک نمونه کوچیک بدید تا تست کنیم؟

سلام ممنون از محبتتان

کمترین حجم هر فایل 20 مگابایت بود من چند خط از یک فایل رو براتون کپی کردم

test.txt

یک مشکل دیگه هم هست که البته باید در انجمن پری ماورا مطرح کنم فایل های premavera پسوندشون به exel تغییر کرده در اکسل باز نمی شند و در پاریماورا به هم ریخته اند (بیش از هزار فایل)

لینک به ارسال

اگر سی پنل بگید یک نسخه پشتیبان هفته پیش رو بهتون بدن تا ببرید رو یه هاست دیگه این فایل به هیج عنوان قابل بازگشت نیست و در ضمن پسوند فایل اکسل هم exel نیست.

نخیر کار خاصی نمی تونید بکنید جون واقعاً راست می گن مسئولین هاست شما ...

لینک به ارسال

چیزی که دادید مربوط به فایل اتوکد بود؟

اگر هست چرا به صورت تکست؟

مشکل فایلهای پریماورا مربوط به نسخه 3 هست یا 6؟

لینک به ارسال

سلام

چیزی که دادید مربوط به فایل اتوکد بود؟

اگر هست چرا به صورت تکست؟

نمی دونم

چون پسوندها همه یا exel شده یا txt چیزی که الان خیلی اهمیت داره اینه که بدونیم آیا بدون دسترسی ثالث امکان چنین تغییری هست؟

مشکل فایلهای پریماورا مربوط به نسخه 3 هست یا 6؟

نسخه 3

اگر سی پنل بگید یک نسخه پشتیبان هفته پیش رو بهتون بدن تا ببرید رو یه هاست دیگه این فایل به هیج عنوان قابل بازگشت نیست و در ضمن پسوند فایل اکسل هم exel نیست.

نخیر کار خاصی نمی تونید بکنید جون واقعاً راست می گن مسئولین هاست شما ...

بک آپ به صورت هفتگی موجوده ولی اطلاعات گم شده مربوط به 15 تا کارگاه کوچک وبزرگه و برای در آوردن اطلاعات هفته آخر باید فایل ها خوانا باشند در ضمن حجم اطلاعات بالاست و احتمال حطا دردسر ساز

البته شرکت موقتا کارگاه ها رو معلق نگه داشته تا وزارت راه یه کاری بکنه

این رو هم بگم دفتر مرکزی شرکت توی قزاقستان بوده و یک پروژه بزرگ هم اونجا داشته که اونها هم تعطیل شد

لینک به ارسال

خب در فایلی که دادید اثر اتوکد دیده شده.

پس شما این فایل رو به پسوند اتوکد تغییر بدید و ببینید با اتوکد باز میشه یا خیر.

در مورد فایلهای پریماورا هم اگر یکی رو برای نمونه اینجا بدید تا تست کنم خیلی بهتره.

لینک به ارسال

تا چه حجمی اجازه آپلود دارم؟

البته تا عصری دسترسی ندارم ولی برای شب یا روی هاست خودم می گذارم و لینک می دم و یا همین جا

باز هم ممنون

لینک به ارسال

سلام

با عرض معذرت فعلا مدیران شرکت مصرند که شرایطشون مسکوت باشه تا هفته آینده و من هم چاره ای جز مطیع بودن ندارم

می خواستم بپرسم شما ساکن تهران هستید؟ و اگر در هفته آینده قراری بگذارم وقت می کنید حضوری با مدیر فنی شرکت جلسه ای بگذارید و آیا اصلا چنین کاری را به عنوان پروژه کاری می بینید یا نه

البته حتی مهمتر از اصلاح مشکلات پیش آمده تامین امنیت بالا برای مسیر داد و ستد اطلاعاته و درواقع دستور کارشون تامیند پیمانکار برای امنیت اطلاعاته

توضیح

راهسازی از یک طرف با کارگاه های اغلب دور افتاده در ارتباطه که مدیران نمی تونند حضوری کنترلش کنند و از طرفی رقوم قرار دادها در حدی هست که همکاران تمایل به تخریب اطلاعات داشته باشند

یک شرکت هندی در سال گذشته طبق ادعای مدیر خودش بالای 150 میلیون (به تومن) برای جاسوسی از اطلاعات آنلاین و هک و دستکاری اعداد صورت وضعیت ها یا موجودی انبار ها هزینه کرده و ...

اگر تمایل داشته باشید جدی تر به مسئله برسیم در خدمتم

9158666303

شماره ی منه - هنوز چیزی قطعی نیست ولی می خواستم قبل از طرح پیشنهادم نظر خودتون رو هم جویا بشم

لینک به ارسال

سلام

بنده در تهران نیستم. و ترجیح میدم این مسائل رو بصورت کمک انجام بدم تا پروژه کاری.

میتوتید از طریق پ.خ مورد خاصی بود در ارتباط باشیم.

حالا ببینیدکار به کجا میرسه کمکی بتونم انجام بدم بگید.

لینک به ارسال

واقعا ممنون

شرکت های از این قبیل کمی تشکیلاتی عمل می کنند

چشم

به امید دیدار

لینک به ارسال

سلام

من تهران هستم

در مورد مشکلتون با یکی از مهندسان شرکتمون صحبت داشتم که توافق کردن در این زمینه کمک کنن

اگر مایل باشید همونطور که مرتضی گرفت ترجیح میدم این مسائل رو بصورت کمک انجام بدم تا پروژه کاری

شماره تماسم: ( دفتر رهاورد هنر )

88820152

شماره شخصیم

09176953067

مرتضی راکی

با همراهم تماس بگیرید و یا اس ام اس بدین زودتر جوابتون رو میدم

لینک به ارسال

خوب واقعیتش من خودم هم دوست ندارم بخاطر لطف کسی باعث ناراحتی و زحمتش بشم و شرکت هم متوله و هم این یک پروژه ی اقتصادی که براش سود قابل توجهی داره و عجیب نیست اگر بخواد کمی خرج کنه

در حد راهنمایی که مثل قبل مزاحمم ولی برای کار به نتیجه که رسیدند تماس می گیرم تا اگر ممکن بود در شکل پروژه و چهارچوب یک قرارداد مدت دار ببینیدش

ممنون

لطف نمودید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...