رفتن به مطلب

تنظیم ساعت در وردپرس

yasin

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

بنده از کد SetEnv TZ Asia/Tehran در htaccess گذاشتم ولی ساعت سرور تنظیم نشده است.

از کد

<?php the_time(); ?>

هم در قالب استفاده کرده ام ولی ساعت تنظیم نیست همچنین پلاگین wp-jalali نصب هست و از کد:

<?php echo jdate (' i : g') ; ?>

هم استفاده کردم ولی ساعت را تنظیم نشان نمیدهد یعنی ساعت درست و دقیق نیست..!

همچنین در تنظیمات همگانی یک بار بر روی تهران و یک بار هم بر روی 3:30 تنظیم کردم ولی باز ...

ولی در تنظیمات پلاگین wp-jalali خروجی ساعت را دقیق نشان میدهد.

مشکل از کجاست؟

نظر شما برای نمایش دادن درست و صحیح در وردپرس چیست؟

با تشکر

ویرایش شده توسط yasin
لینک به ارسال

بهتره شما پست زير مشاهده كنيد

http://forum.wp-parsi.com/topic/2128-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوست عزیز بنده تمامی پست هایی که به دستم رسید رو خونده ام و انجام دادم مراحلی هم که توی این لینکی که دادید هم در پست اول عرض کرده ام که انجام داده ام...!

لینک به ارسال

واقعا یعنی این انجمن مدیری چیزی مسئولی نداره که به سوال ها پاسخ بده؟

واقعا برای کاربرانی که اینجا فعالیت میکنن متاسف هستمم....

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز این انجمن مدیر داره و مدیران حرفه ای هم داره اما به دلیل مشغله زیاد وقت نمیکنند

خود من برای زمان بندی از طریق تنظیمات همگانی تنظیم کردم

حتی برای چندین قالب وسایت دیگه هم تنظیم کردم

طوری که فقط موقعیت را رو تهران گذاشتم و درست هم کار میکنه

شما از این کد استفاده کردید:

<?php echo jdate ('امروز : l, j F , Y | ساعت : H:i:s') ; ?>

• امتیاز 1
لینک به ارسال

واقعا برای کاربرانی که اینجا فعالیت میکنن متاسف هستمم....

موفق باشید.

سلام

اولا اینجا مدیر داره، خوبشم داره... دوما مگه اینجا مدیر یا دیگر کاربران وظیفشون هست که بیان به شما جواب بدن؟سوما شما برای خودتون متاسف باشید نه برای کاربران دیگه... چهارما البته من هم برای خودم و هم برای مدیران و هم برای دیگر کاربران متاسفم که چنین جایی دارن فعالیت میکنند که ادم هایی مثل شما توش میان و طلب کارانه برخورد میکنند... عزیزم ما نه ارث پدریتون رو بالا کشیدیم نه هیچ جا تعهدی دادیم که بیایم به شما پاسخ بدیم.. نه هیچ چیز دیگه ای...

وقتی هیچ کس دیگه چنین مشکل شمارو نداره یعنی مشکل از طرف سرور شماست.. مدیر سرور هم داره دروغ میگه که ساعت سرور درست هست.. ساعت وردپرس از ساعت سرور تغذیه میکنه نه از هیچ جای دیگری...

ما هم تا فردا صبح بیایم به شما بگیم این کد رو بزن... اون کد رو بزن ساعت سرور هیچ تغییری نمیکنه... میتونید با منقه جهانی هم بازی کنید و ساعت رو درست نمایش بدید... هرمقدار ساعتی که عقب یا جلو هستی سایتتون شما همون مقدار یا نزدیک به اون مقدار رو کم و زیاد کنید.. حتما که نباید روی +3.5 باشه که این یه عددی هست که فقط شما میبینید نه کس دیگه ای... مهم ساعتی هست که کاربر میبینه که یه چیز درست میبینه...

پ.ن: برای اثبات حرفم که ساعت سرور مشکل داره یه فایل php ایجاد کنید و محتوی اونو بزارید این:

<?php echo date ('l, j F , Y | H:i:s') ; ?>

بعد اینو توی هاست بزارید و اجراش کنید.. ببینید چه چیزی میاد...

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز این انجمن مدیر داره و مدیران حرفه ای هم داره اما به دلیل مشغله زیاد وقت نمیکنند

خود من برای زمان بندی از طریق تنظیمات همگانی تنظیم کردم

حتی برای چندین قالب وسایت دیگه هم تنظیم کردم

طوری که فقط موقعیت را رو تهران گذاشتم و درست هم کار میکنه

شما از این کد استفاده کردید:

<?php echo jdate ('امروز : l, j F , Y | ساعت : H:i:s') ; ?>

بنده از این کد شما هم استفاده کرده ام ولی باز ..!

سلام

اولا اینجا مدیر داره، خوبشم داره... دوما مگه اینجا مدیر یا دیگر کاربران وظیفشون هست که بیان به شما جواب بدن؟سوما شما برای خودتون متاسف باشید نه برای کاربران دیگه... چهارما البته من هم برای خودم و هم برای مدیران و هم برای دیگر کاربران متاسفم که چنین جایی دارن فعالیت میکنند که ادم هایی مثل شما توش میان و طلب کارانه برخورد میکنند... عزیزم ما نه ارث پدریتون رو بالا کشیدیم نه هیچ جا تعهدی دادیم که بیایم به شما پاسخ بدیم.. نه هیچ چیز دیگه ای...

وقتی هیچ کس دیگه چنین مشکل شمارو نداره یعنی مشکل از طرف سرور شماست.. مدیر سرور هم داره دروغ میگه که ساعت سرور درست هست.. ساعت وردپرس از ساعت سرور تغذیه میکنه نه از هیچ جای دیگری...

ما هم تا فردا صبح بیایم به شما بگیم این کد رو بزن... اون کد رو بزن ساعت سرور هیچ تغییری نمیکنه... میتونید با منقه جهانی هم بازی کنید و ساعت رو درست نمایش بدید... هرمقدار ساعتی که عقب یا جلو هستی سایتتون شما همون مقدار یا نزدیک به اون مقدار رو کم و زیاد کنید.. حتما که نباید روی +3.5 باشه که این یه عددی هست که فقط شما میبینید نه کس دیگه ای... مهم ساعتی هست که کاربر میبینه که یه چیز درست میبینه...

پ.ن: برای اثبات حرفم که ساعت سرور مشکل داره یه فایل php ایجاد کنید و محتوی اونو بزارید این:

<?php echo date ('l, j F , Y | H:i:s') ; ?>

بعد اینو توی هاست بزارید و اجراش کنید.. ببینید چه چیزی میاد...

بله دقیقا همین رو میخواستم نشون شما بدم که تا وقتی اینجوری حرف نزنی کسی نمیاد و پاسخ گوی نمیشه.!

دوست عزیز بنده در مدیریت سرور سر و کار دارم و این مورد رو میدونم..!

Monday, 21 October , 2013 | 15:30:30

بعد از گذاشتن کد شما این بارگزاری میشه که درست هم هست!!!!

و با گذاشتن کد

<?php the_time(); ?>

و

<?php echo jdate (' i : g') ; ?>

هم ساعت به درستی کار نمیکنه و جلو یا عقب نمایش داده میشود.

لطفا ندونسته حرفی رو نزنید!

در ضمن باید عرض کنم خدمت شما که بنده طلب کار کسی نیستم ! فقط باید بگم که طبق گفته دوستان نباید تاپیکی بدون پاسخ بمونه و تا الان بنده کل تاپیک هارو سرچ کردم نصفشون اخرشون بدون جواب هستن..! و تعداد کم نیست.

همچنین نیاز به اموزش شما نسبت به خدمات سرور و ... نیست و سوال های بنده هم جوری هست که قبلش شده هزار جا هم سرچ کرده ام ولی به نتیجه ای نرسیده باشم تاپیک و سوال میپرسم و همین و بس !

پس لطفا جو رو عوض کنید به فکر درست کردن خودتون هم باشید که بعدا ....

موفق باشید.

لینک به ارسال

خودتون مقایسه کنید:

در ضمن باید عرض کنم خدمت شما که بنده طلب کار کسی نیستم !

بعد اونوقت میشه بفرمایید کجای کدوم یک از قوانین انجمن مدیران و مسئولین رو محکوم به پاسخ گویی کرده؟ یا به عبارتی کجای کدوم قانون انجمن مدیران انجمن رو مجبور به ایجاد چنین سایتی کرد که تا الان هر چی داشته فقط هزینه شخصی بوده؟حتی یک ریال هم به جیب کسی نرفته؟

پس اینجا هیچ کسی مجبور به پاسخگویی نیست... توهم این اجبار رو از سرتون بردارید... اینجا قانونش اینه که هر پاسخ دهنده ای از جمله مدیر و مسئول و کاربر عادی هر وقت عشقش کشید میاد یه پاسخی به هر کسی هم که دلش بخواد میده... همچنین به هر کسی هم که دلش نخواد نمیده... هیچ کس هم نمیتونه اونو محکوم کنه که چرا نمیای پاسخ نمیدی؟ البته اینجا مدیر و مسئول وظیفش اینه که نذاره هر کسی هر چیزی که میخواد بگه و انجمن رو نذاره منحرف بشه از اهداف اصلیش...

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خودتون مقایسه کنید:

بعد اونوقت میشه بفرمایید کجای کدوم یک از قوانین انجمن مدیران و مسئولین رو محکوم به پاسخ گویی کرده؟ یا به عبارتی کجای کدوم قانون انجمن مدیران انجمن رو مجبور به ایجاد چنین سایتی کرد که تا الان هر چی داشته فقط هزینه شخصی بوده؟حتی یک ریال هم به جیب کسی نرفته؟

پس اینجا هیچ کسی مجبور به پاسخگویی نیست... توهم این اجبار رو از سرتون بردارید... اینجا قانونش اینه که هر پاسخ دهنده ای از جمله مدیر و مسئول و کاربر عادی هر وقت عشقش کشید میاد یه پاسخی به هر کسی هم که دلش بخواد میده... همچنین به هر کسی هم که دلش نخواد نمیده... هیچ کس هم نمیتونه اونو محکوم کنه که چرا نمیای پاسخ نمیدی؟ البته اینجا مدیر و مسئول وظیفش اینه که نذاره هر کسی هر چیزی که میخواد بگه و انجمن رو نذاره منحرف بشه از اهداف اصلیش...

هدف بنده از این حرف فقط و فقط نشان دادن بی مسئولیت بودن ایرانی ها نسبت به همدیگه هست ....... همین و بس !

موفق باشید.

لینک به ارسال
هدف بنده از این حرف فقط و فقط نشان دادن بی مسئولیت بودن ایرانی ها نسبت به همدیگه هست ....... همین و بس !

باشه عیبی نداره ما بی مسئولیت شما با مسئولیت... شما مارو ببخش...

سلامت باشید...

لینک به ارسال

باشه عیبی نداره ما بی مسئولیت شما با مسئولیت... شما مارو ببخش...

سلامت باشید...

خیر جناب جستارت به شما نکردیم و نخواهیم کرد !

موفق باشید.

لینک به ارسال

پست از سوال به اسپم دارن تبديل ميشود

طبق قوانين سايت هر سوالي حداكثر 24 ساعت طول ميكشد تا پاسخ داده شود

و شما هم قوانين رعايت نكرديد و الان در حال ارسال اسپم هستيد

لطفا قبل از گرفتن اخطار توجه كنيد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما به علت بی احترامی و عدم رعایت قوانین از ارسال پست محروم شدید

اگر هم تاپیکی بدون جواب مونده به بنده پیام خصوصی بدید و اگر نتونیداثبات کنید به علت افترا به عملکرد دوستان هم بیشتر محروم میشید.

تاپیک هم بایگانی شد

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...