رفتن به مطلب

استفاده از یک وردپرس در چند ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

سایت من 3 موضوع مختلف داره و برای همین مجبورم علاه بر دامین اصلی 2 تا ساب دامین برای موضوعات دیگرم بزنم. ولی الان مشکلم اینکه آیا امکانش هست وردپرس رو که روی دامین اصلی هست روی ساب دامین هم استفاده کرد طوری که قالب ، کلمات کلیدی و کلا همه چیزش جدا باشه. (به غیر از وردپرس شبکه)

و سوال دوم اینکه نصب 2 تا وردپرس دیگه در ساب دامین از چه لحاظی مشکل ایجاد میکنه برام؟ آیا به نظر ما انجام چنین کاری درست هست؟

ممنون

لینک به ارسال

برای سوال اول، فکر نکنم راهی جز همین وردپرس شبکه باشه...

برای سوال دوم: پیشنهاد من هم اینه که اگه مسکل فضا ندارید، دو تا وردپرس دیگه توی ساب دامین نصب کنید هیچ مشکلی پیش نماید... شبکه برای سایت های کوچیک بسیار مذخرفه..(نظر + تجربه شخصی) به طور قطع میگم کسی که برای کار های کوچیک شخصی از شبکه استفاده کنه بدون شک دوبراه رو میاره به سمت وردپرس معمولی...

لینک به ارسال

سپاس جناب نظری

بله من خودم هم زیاد از وردپرس شبکه خوشم نمیاد

مشکل فضا ندارم ولی برای منابع مصرفی یکم شک دارم. وردپرس یکم منابع بیشتری مصرف میکنه :rolleyes:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...