رفتن به مطلب

پست خصوصی نمایش داده می شود!

پست های پیشنهاد شده

دوستان خسته نباشید

بنده تعدادی از پست های سایت رو میخواستم غیر قابل نمایش کنم برای اینکار خصوصیشون کردم ، پستهایی که چندروز پیش خصوصی کردم مشکلی ندارند و خصوصی شدند ولی امروز میخواستم چندتا پست دیگرو خصوصی کنم که وقتی اینکارو انجام میدم ، پستها برای عموم نمایش داده میشن! و خصوصی نشدن

- از افزونه برای خصوصی کردن استفاده نکردم

- اگر میشه راهنمایی کنین یا بفرمایید اطلاعات سایت رو بهتون پ.خ کنم ، شدیدا ، فورا ! به اینکار نیاز دارم

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط HTM
لینک به ارسال

برای غیر فعال کردن نمایش روش صحیح اینه که وضعیت مطلب را از منتشر شده به در انتظار بررسی یا پیشنویس تبدیل کنید وظیفه پست خصوصی چیز دیگریست

علت نمایش داده شدن اون پستها ایجاد کوکی روی سیستمتونه که باعث می شه حتی بعد از لاگ اوت بشناستتون (اگر خودتون چک می کنید)

لینک به ارسال

با یک مرورگر و کامپیوتر دیگه هم چک کردم ، کماکان نوشته ی خصوصی شده را نمایش میداد ، بهرحال چون عجله داشتم از حالت خصوصی به پیش نویس در آوردمشون ..

یه سوال متفرقه داشتم ، میخواستم ببینم چطور باید قسمتی از گالری سایت یا نوشته فقط برای عضوهای سایت قابل نمایش باشه بطور مثال وقتی بازدید کننده ای این لینک www.aks.com/wp-content/uploads/2011/09/aks.jpg رو کلیک کنه براش نمایش داده نشه...

اگر پلاگین و یا کدی هست که بشه موضوعات یک گالری خاص رو در سایت فقط برای اعضا و مدیر نمایش بده ممنون میشم بهم بگید..

مرسی

ویرایش شده توسط HTM
لینک به ارسال

اینکه روی لینک jpg کلیک کنه و نشون داده نشه که شدنی نیست

ولی می شه خود لینک را مخفی کرد

<?php
if ( is_user_logged_in() ) {?>
<a href="http://link.com">link</a>
<?php } else { ?>
برای مشاهده این بخش باید عضو باشید
<?php }
?>

لینک به ارسال
اینکه روی لینک jpg کلیک کنه و نشون داده نشه که شدنی نیست ولی می شه خود لینک را مخفی کرد
 [url="http://link.com"]link[/url] برای مشاهده این بخش باید عضو باشید 

پس باید لینک هایی که میخوام مخفی بشه رو به کُدی که دادید بدم ؟ ، این کُد رو در کدوم قسمت سایت باید قرار بدم ؟

(میخوام بعضی لینک های خاص نمایش داده نشه)

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط HTM
لینک به ارسال
اینکه روی لینک jpg کلیک کنه و نشون داده نشه که شدنی نیست ولی می شه خود لینک را مخفی کرد
 [url="http://link.com"]link[/url] برای مشاهده این بخش باید عضو باشید 

ینی نمیشه وقتی رو لینک jpg کلیک کنن یوزر و پسورد برای لاگین شدن بخواد؟

لینک به ارسال

اگر لینک به خود عکس باشه خیر

مگر اینکه شما روی پوشه های عکسها رمبز بزاریدکه دردسر زیادی داره

لینک به ارسال

پس باید لینک هایی که میخوام مخفی بشه رو به کُدی که دادید بدم ؟ ، این کُد رو در کدوم قسمت سایت باید قرار بدم ؟

(میخوام بعضی لینک های خاص نمایش داده نشه)

خیلی ممنون

اول یک زمینه دلخواه می سازید (فرضا به نام link) و به عنوان مقدار نشانی لینک را در آن می گذارید و در درون حلقه مطالب این کد را می گذارید (برای زمینه link)

<?php $link = get_post_meta($post->ID, 'link', true); ?>
<?php if(get_post_custom_values('link')) : ?>
<?php
<a href="<?php echo $link; ?>" rel="bookmark"><?php echo $link; ?></a>
<?php } else { ?>
<?php };
endif;
?>

لینک به ارسال

اگر لینک به خود عکس باشه خیر

مگر اینکه شما روی پوشه های عکسها رمبز بزاریدکه دردسر زیادی داره

آقا مرتضی ، یه سری فایل عکس هستش که باید بخاطر فی/لترینگ حذفش کنم ، ولی من نمیخوام اینکارو انجام بدم کلی وقت گذاشتم آپلود و.. شده :( ، چه راه دیگه ای رو پیشنهاد میکنین فابلها دور از دسترس عموم قرار بگیره؟

اول یک زمینه دلخواه می سازید (فرضا به نام link) و به عنوان مقدار نشانی لینک را در آن می گذارید و در درون حلقه مطالب این کد را می گذارید (برای زمینه link)

<?php $link = get_post_meta($post->ID, 'link', true); ?>
<?php if(get_post_custom_values('link')) : ?>
<?php
<a href="<?php echo $link; ?>" rel="bookmark"><?php echo $link; ?></a>
<?php } else { ?>
<?php };
endif;
?>

ممنون از وقتی که گذاشتین آقا ایمان

ویرایش شده توسط HTM
لینک به ارسال

عکس هاتون اگر مشکل داشته باشه به هر حال احتمال مسدود شدنش هست چون اصولا روش کار به وسیله ربات است و ربات تصاویر را پیدا می کنه ولی می تونید از طریق robots.txt مشاهده اشون رو به عقب بندازید

این نشانی را بخوانید

http://www.askapache.com/seo/updated-robotstxt-wordpress.html#WordPress_robots-txt_SEO

و تصاویر را Disallow کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...