رفتن به مطلب

ورودی گوگل پایین

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه مشکل دارم شاید زیاد به وردپرس مربوط نیست اما بی ربط هم نیست ولی جایی بهتر از اینجا برای پاسخ سراغ ندارم لطفا یکی جوابم رو بده

من تقریبا هر روزو نزدیک 5 تا 10 تا پست که کپی هم نیستن در سایتم ارسال میکنم سایت وردپرس است و موارد بهینه سازی رو هم انجام دادم.حالا بعد ازگذشت نزدیک 50 روز هنوز ورودی گوگل ندارم یعنی روزانه فقط 5 تا ورودی گوگل دارم.در حالی که امروز از دوستم پرسیدم اون که همه مطالبش کپی هست و با هم سایت زدیم اون روزانه 100 تا ورودی گوگل داره.چند نفر گفتند که چون هنوز گوگل سایت ها رو اپدیت نکرده واسه این ورودی گوگل من کمه اما خوب اگه به این خاطر یود چرا ورودی گوگل دوستم نسبت به من انقدر بیشتره؟به نظر شما مشکل از کجاست؟ممنون میشم یکی کمک کنه

http://www.neopost.ir

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این ورودی ممکن هست به نامنظم بودن ارسال مطالب و بسیاری مسائل دیگر ربط داشته باشه

چون خود من هم همین مشکل را داشتم و ورودی هام خیلی بایین بود

اما الان داره ورودی هام بهتر میشه و تنها کاری کردم این بود

1) سئو قالب را 100 درصد کردم

2) مطالب را منظم ارسال می کنم

حال شما ایا کار های زیر را انجام دادید:

1) تو گوگل وبمستر ثبت کردید؟

2)سایت مپ ساختید ؟

3) فایل robots ساختید؟

4) آیا تو یک زمان مشخص هر روز مطالبتون را ارسال می کنید؟

5)از چه افزونه های برای سئو استفاده می کنید؟

ویرایش شده توسط علیرضا
لینک به ارسال

سلام ممنون از پاسختون دوست عزیز.تمامی مواردی که گفتید را انجام داده ام افزونه

سئو هم all in one seo استفاده میکنم

فقط مطالب رو در یک مدت زمان مشخص ارسال نمی کنم چون مطالب اونقدر متفاوت و زیاد هست که نمیشه همه رو در یک مدت زمان مشخص ارسال کرد

یعنی تمامی این مشکلات و کم بودن ورودی هام به دلیل عدم ارسال مطلب به صورت منظم هست؟گوگل اپدیت کنه سایت ها رو وضعیت بهتر نمیشه؟خوب مطالب رو منظم هم ارسال کنم نهایتش ورودی هام یه مقدار خیلی کم بیشتر میشه که بازم چیز انچنانی نیست

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز

شما مطالبتان را سعی کنید تو یک بازه زمانی مشخص ارسال کنید

یعنی مثلا روزانه 3 مطلب بفرستید اما تو یک زمان مشخص مثلا(8صبح-2 ظهر-8شب)

برای ارسال مطلب به صورت منظم هم از زمان بندی وردپرس استفاده کنید

تازگیا الگوریتم گوگل هم عوض شده

پیشنهاد میکنم بخش سئو انجمن را مطالعه بکنید، دوستان خیلی واضح اونجا توضیح دادند

همچنین سئو قالبتون یکم بایین هست

لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم داشتم

اینطور که به نطر میاد پیج رنک تاثیر انچنانی بر رتبه بندی صفحه تو نتایج گوگل نداره میخواستم بدونم که پس چی تاثیر داره و در صورت کار مداوم در چه بازی زمانی جواب میده؟یعنی نحوه رشد توی صفحات جستجو به صورت کاملا کند هست یا همزمان با اپدیت پیج رنک اونم تغییر میکنه؟

لینک به ارسال

نه اون رو هر روز چک میکنم مشکلی نداره.بدجوری موندم اخه مشکل از چیه الان امرزو فقط یه ورودی گوگل داشتم من که انقدر فعالیت میکنم باید با وجود اینکه خیلی وقت نیست سایت راه انداخته شده اما حداقل روزی یه 50 تا 100 تا ورودی داشتم اخه

لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم داشتم

اینطور که به نطر میاد پیج رنک تاثیر انچنانی بر رتبه بندی صفحه تو نتایج گوگل نداره میخواستم بدونم که پس چی تاثیر داره و در صورت کار مداوم در چه بازی زمانی جواب میده؟یعنی نحوه رشد توی صفحات جستجو به صورت کاملا کند هست یا همزمان با اپدیت پیج رنک اونم تغییر میکنه؟

سلام.

دوست عزیز من هم روزی 10 تا 15 تصویر در سایتم ارسال میکنم البته بعضی مواقع کاربر ها هم ارسال میکنن و همیشه هم پراکنده ارسال میشه اما توی حداکثر 24 ساعت ایندکس میشه.

این بازه زمانی که دوستمون میگن بیستر باعث این میشه که سریعتر در گوگل ایندکس بشه.

ولی در کل آنچنان تاثیری روی سایت نمیزاره.

با توجه به تجربه شخصی خودم.

نه اون رو هر روز چک میکنم مشکلی نداره.بدجوری موندم اخه مشکل از چیه الان امرزو فقط یه ورودی گوگل داشتم من که انقدر فعالیت میکنم باید با وجود اینکه خیلی وقت نیست سایت راه انداخته شده اما حداقل روزی یه 50 تا 100 تا ورودی داشتم اخه

منم با همچین مشکلی روبرو شده بودم.

وقتی اینطوری میشه اگه اروری نمیده وبمستر باید منتظر بمونی تا خودش درست بشه شاید تا یک ماه هم طول بکشه.

البته مطمئن بشید که مشکلی پیش نیومده در وبمستر.

لینک به ارسال

ورودی گوگلم رو با افزونه اماره چک میکنم یعنی احتمال داره امارش اشتباه باشه؟اخه بعضی وقتا کلماتی که جستجو میشه رو هم نمی نویسه .اما امارش فکر کنم درسته چون خودم وقتی ای پی عوض میکنم و از گوگل وارد سایتم میشم امار رو نشون میده.

لینک به ارسال

به نظر من هیچ افزونه و اسکریپتی برای نمایش آمار دقیق وجود نداره!

برای مدت 1 روز آمارگیر وبگذر رو در هدرتون قرار بدید و ببنید نتیجه چطور میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...