رفتن به مطلب

مشکل عجیب در نمایش کد های CSS

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده مدتی قبل کدهای css قالبمو یکم مرتب کردم

و تمام کدهای css رو به فایل استایلم منتقل کردم

اما مشکلی که بوجود اومد این بود که 2 بخش از فایل های قالبم استایلشون کار نمیکرد

در واقع در مرورگر کروم مشکلی وجود نداره ولی در فایرفاکس کد های css بارگذاری نمیشن

بذارید اینجوری بگم که من در صفحه single دو فایل فراخوانی کردم یکی که باکس ها و بلوک های دانلود و مطالب پیشنهادی رو داره و فایل دومی هم کامنت ها من استایل این دو فایل رو منتقل کردم به فایل استایل قالبم اما در فایر فاکس بارگذاری نمیشن !! ولی درکروم مشکلی وجود نداره !! و من مجبورم که کدهای css این دو تا فایل رو در خودشون و بین تگ های <style type="text/css"> </style> وار کنم تا در فایرفاکس هم قابل نمایش باشن !!

دوستان دیگه مخم به جایی قد نمیده من همیشه این مشکل رو در طراحی وب داشتم که فایل استایل به html متصل نمیشه !!!

هر کدی رو هم واسه متصل کردن فایل استایل بگید قرار دادم اما کار نمیکرد که نمیکرد!!!!

الان با کروم وارد این قسمت بشید http://iranian-cs.com/post-24/

حالا با فایر فاکس هم وارد بشید !! میبیند که کدهای استایل در فایر فاکس بارگذاری نمیشن !!

ای کاش فقط یک مروگر وجود داشت تا انقدر ما طراح ها عذاب نکشیم :blink:

لینک به ارسال

سلام

در هر دو مروگر استایل به درستی لود میشه ! .... کش مرورگرتون رو پاک کنید و تست کنید .

لینک به ارسال

سلام

در هر دو مروگر استایل به درستی لود میشه ! .... کش مرورگرتون رو پاک کنید و تست کنید .

دوست عزیز من قبل از اینکه بیام سوالمو مطرح کنم با 2 تا سیستم سایت رو تست کردم !!!

کش که هیچی من کلا فایرفاکس رو هم پاک کردم !!!!

منظور من استایل این بخش ها بود اسکرین شات رو شما نگاه کنید

v1vz31ovpu6n7k7jd21z.png

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

حالا چرا میخوای منو بزنی ؟! //

<link rel="stylesheet" href="http://iranian-cs.com/wp-content/themes/iranian-cs/style/main.css" type="text/css" media="screen" />

رو تو سورس کدتون پیدا کنید ، بذاریدش قبل از پایان تگ head . ببینید مشکل حل میشه یا نه . در ضمن در قالب دو تا تگ هد دارید . یکیشون رو پاک کنید .

لینک به ارسال

هیچ کدام از اینا فایده نداشت مجبور شدم کدهای استایل رو به فایلشون اضافه کنم :wacko:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...