رفتن به مطلب

مخفی کردن h1

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای صفحه اصلی سایتم h1 نگذاشتم و این از نظر سئو نمره منفی داره. اگه بخوام h1 بگذارم هم سایتم زیباییش رو از دست میده و روی عکس هدرم یک نوشته میاد که اینطور نمیخوام

خواستم مخفی کنم که بعضی جاها خوندم که این هم بده و گوگل تشخیص میده و ...

چطور میتونم تگ h1 عنوان سایت رو تو سایت بگذارم اما مخفی باشه و از نظر سئو هم اشتباه نباشه ؟

لینک به ارسال

سلام

ببینید شما میتونید تگ h1 رو بزارید و ولی اندازه و موقعیتش رو با استایل تغییر بدید... هم زیبا میتونید بکنید، هم سئو رو داشته باشید... اندازش اصلا مهم نیست... حتی اگر 1 پیکسل هم باشه برای گوگل فرقی نداره... موقعیتش هم برای گوگل فکر نکنم اهمیتی داشته باشه...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خب عزیزم، شما یعنی هیچ عنوانی ندارید در صفحه؟ یه اچ 1 اضافه کنید و همانطور که من گفتم عمل کنید... البته شرایطی رو هم که فرید گفت رو هم در نظر بگیر.. یعنی پرت نباشه موقعیتش.. سایزش خیلی کوچیک نباشه که با چشم نشه راحت خوندش و...

لینک به ارسال

شما حتی می تونید تصویر لوگو رو در تگ h1 بگذارید مشروط بر اینکه alt صحیحی براش بنویسید و title آن نام سایتتان باشد

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

شما حتی می تونید تصویر لوگو رو در تگ h1 بگذارید مشروط بر اینکه alt صحیحی براش بنویسید و title آن نام سایتتان باشد

از اونجا که لوگو در هدر قرار داره دادن تگ h1 باعث میشه که دیگه در صفحه پست single نتونم به عنوان مطالب h1 بدم

چون هدر هم در این صفحه single فراخوانی میشه و قاعدتا همینطور تگ h1

راهی برای این مشکل دارید دوست عزیز؟

لینک به ارسال

می تونید با کمک جاوا اسکریپت یا جی کوئری مخفیش کنید ... (ولی گوگل علاوه بر ربات انسانهایی هم داره که سایت ها رو آنالیز میکنن )

مخفی کردن h1 بهتر از نبود h1 هست

ظاهر بودن h1 بهتر از مخفی بودن h1 هست

برای هیدر هم میتونی کد شرطی بذاری که اگه صفحه اصلی بود h1 بشه اگه صفحه اصلی نبود h1 نباشه ... با اینکه گوگل گفته دوتا بودن h1 زیاد هم بد نیست ولی طوری نشه که تو یه صفحه 7 یا 8 تا h1 باشه که تحیلی صفحه سخت بشه ...

کلا h1 برای رسوندن موضوع صفحه به ربات گوگله ...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...