رفتن به مطلب

ایجاد فاصله بین متن های متحرک marquee

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کد زیرو نوشتم و به اینجا که رسیدم دیدم:

<html>
<head>
<style type="text/css">
.text{ background-color:white; text-align:center; border-top:10px solid #039121; border-bottom: 10px solid #dc1915; height:25px; width:500; margin:0 auto; }
</style>
</head>
<body>
<div class="text">
<marquee
scrollamount="3"
scrolldelay="10"
style="font-family: Tahoma;
font-size: 15px;
color: #000;"
direction="right">
سلام به وبسایت مدرسه لاجوردی خوش آمدید
</marquee>
</div>
</body>
</html>

بین متن ها بیشتر از یک اسپیس فاصله ایجاد نمیشه

ولی من میخوام چندتا متن بیاد و بره

ممنون

لینک به ارسال

سلام از جاوا اسكريپت استفاده كنيد بهتره فك كنم !‌

http://neswork.com/javascript/marquee

http://rumkin.com/tools/marquee/

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با این لینک دومی ساختم ولی هیچ جا اجرا نمیشه

<script language="Javascript"> <!-- Begin hide from old browsers window.onerror = null var browserOK = (((navigator.appName == 'Netscape') && (parseInt(navigator.appVersion) >= 3)) || ((navigator.appName == 'Microsoft Internet Explorer') && (parseInt(navigator.appVersion) >= 4))); if (browserOK) { NumLines = 3; Messages = new Array(NumLines); Messages[0] = "به وب سايت دبیرستان دولتی پسرانه لاجوردی منطقه 1 تهران خوش آمديد..."; Messages[1] = "ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان رابه شماوخانواده محترمتان تسلیت می گوییم ."; Messages[2] = "حُسَینُ مِنِّی وَ اَنَا مِن حُسَین رسول اکرم صَلّی اللهُ عَلَیِه وَآلِهِ ."; CurrentLine = 0; pos = - Messages[0].length; } function marquee() { if (browserOK) { pos ++; if (pos == 0) window.setTimeout('marquee()', 3000); else if (pos != Messages[CurrentLine].length) window.setTimeout('marquee()', 3000); window.status = Messages[CurrentLine].substring(Math.abs(pos), Messages[CurrentLine].length); if (pos >= Messages[CurrentLine].length) { CurrentLine ++; if (CurrentLine >= NumLines) CurrentLine = 0; pos = - Messages[CurrentLine].length; window.setTimeout('marquee()', 2000); } } } window.setTimeout('marquee()', 100); // End hide --> </script>

لینک به ارسال

animation تو css3 جایگزین بسیار عالی برای marquee می تونه باشه.

از من این بود

<marquee>
<ul>
<li>test</li>
</ul>
</marquee>

و از چپ به راست میرفت

الان باید چیکار کنم animation بشه؟

ویرایش شده توسط mohamadjavad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...