رفتن به مطلب

بهینه بودن پوسته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من یه سوال مشابه این سوال که میخوام بپرسم چند وقت پیش پرسیدم متاسفانه کسی جوابمو نداد

میخواستم بدونم پوسته های وردپرس از نظر بهینه بودن واسه موتور های جستجو فرق دارن؟من الان زدیک به 2 ماه فعالیت مستمر و دایم و ارسال پست های اختصاصی هر روز نزدیک به 5 پست ارسال میکنم همه موارد سئو رو هم رعایت کردم اما ورودی گوگل روزانم کمتر از 5 تا هست بعضی روز ها اصلا ورودی ندارم.حالا دو تا سوال دارم

اول اینکه بعضی ها میگند ورودی گوگل برای این کم هست چون هنوز گوگل سایت ها رو اپدیت نکرده اما خوب اگه اینطوره چرا یکی از دوستام که همزمان با من سایت زد و همه کطالبش کپی هست الان ورودی گوگلش نزدیک به 200 تا هست ؟

سوال دومم هم اینه که این ورودی گوگل پایین من یه مشکل عادی هست یا برای سایتی با کارکرد 2 ماه عادی هست؟

ادرس و مشخصات سایت

http://www.neopost.ir

نزدیک به 200 پست ارسالی که 80 درصد اختصاصی و 20 درصد ایدیت شده هستند.

نصب تمام افزونه های سئو و نقشه سایت

و رعایت کلمات کلیدی و تگهای هر پست

ویرایش شده توسط SAMAN...23
لینک به ارسال

من یه سوال مشابه این سوال که میخوام بپرسم چند وقت پیش پرسیدم متاسفانه کسی جوابمو نداد

کجا پرسیدید؟

میخواستم بدونم پوسته های وردپرس از نظر بهینه بودن واسه موتور های جستجو فرق دارن؟

100% فرق دارن

کلا کپی کاری خیلی اشتباه و پر ضرر هست

و اگر کپی کاری می کنید همین مقدار ورودی هم خیلی زیاد هست!

لینک به ارسال

نه من که عرض کردن اصلا کپی نمیکنم حتی یه مطلب کپی هم ندارم من گفتم نزدیک به دو ماه هست دارم توی سایتم هر روز 5 مطلب اختصاصی میزارم ولی دوست من که اون هم دو ماه هست سایتش رو راه انداخته همه مطالبش کپی هست حالا چرا ورودی گوگل اون 10 برابر من هست؟یه سوال دیگه هم دارم اینکه به نظر شما مشکلی وجود داره که انقدر ورودیم کمه یا چون گوگل هنوز سایت ها رو اپدیت نکرده یه چیز طبیعی هست؟چون تعداد پست هام هم زیاد نیست نزدیک 200 تا هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...