سافت سرا

انتقال سایت وردپرس به یک سرور دیگر

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من یه سایت وردپرسی دارم که می خوام سرورش رو عوض کنم. کنترل پنلش cpanel و سرور جدید دایرکت ادمین.

من پوشه ها و فایلهای موجود رو کلن کپی کنم و مطالب موجود رو درون ریزی کنم مشکل حله یا راه بهتری هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر من بهتره

کل فایلها رو فشرده و در سرور جدید بریزید

بعد از دیتابیس خروجی و در دیتابیس جدید بریزید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل پیشخوان درون ریزی نکن دوست من./.کل فایلهای هاست قبلیت رو به هاست جدید انتقال بده / بعد دیتابیس وردپرس رو از هاست cpanel از بخش phpMyAdmin برون ریزی کن. و داخل هاست دایرکت ادمینت یک دیتابی درست کن.قبل از درون ریزی فایل دیتابیس قبلی . یک دیتابیس جدید بساز و لوکال هاست و نام کاربری و رمز جدید دیتابیس جدید رو داخل فایل دیتابیس دانلود شده تغییر بدن و آخر سر درون ریزی کن

داخل پیشخوان درون ریزی نکن دوست من./.کل فایلهای هاست قبلیت رو به هاست جدید انتقال بده / بعد دیتابیس وردپرس رو از هاست cpanel از بخش phpMyAdmin برون ریزی کن. و داخل هاست دایرکت ادمینت یک دیتابی درست کن.قبل از درون ریزی فایل دیتابیس قبلی . یک دیتابیس جدید بساز و لوکال هاست و نام کاربری و رمز جدید دیتابیس جدید رو داخل فایل دیتابیس دانلود شده تغییر بدن و آخر سر درون ریزی کن

export = برون ریزی

import = درون ریزی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی سایت ها این کار رو با وارد کرن اطلاعات ftp انجام میدن و نیازی به دانلود و آپلود کردن فابلها نمی باشد.

یه سرچ کنی به نتیجه میرسی.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان من از کد زیر برای انتقال درون صفحه استفاده می‌کنم. چنانچه اگر کاربر بر روی لینک داخلی کلیک کند به قسمت سایدبار انتقال داده خواهد شد.
      <a href="#section"> لینک داخلی </a> <section id="section"><?php get_sidebar(); ?></section> ولی متاسفانه دقیق عمل نمی کند. هنگام کلیک انتقال می‌یابد ولی دقیقا به محل سایدبار نمی رسد. اگر بخواهم کمی نیز پایین تر انتقال یابد باید چکار کنم؟
    • توسط پویه
      سلام
      من یه آموزش طراحی کردم در رابطه با ساخت سایت :
      تبلیغ نیستا ، برای بازدیدم نیست :
      www.poyeh.com/?p=31839
    • توسط sajadszm
      با سلام
      از وقتی فیلترینگ تلگرام شروع شده متاسفانه برای ورود به وردپرس اشکال ایجاد شده.سه تا سایت با وردپرس دارم که یکیش که هاستش دایرکت ادمین داخلیه مشکلی نداره ولی اون دوتا روی هاست اشتراکی خارج هستش که هر جفتشو از طلاهاست گرفتم.اون دوتایی که هاست خارجه برای پیشخوان مشکل داره مثلا وارد نمیشه یا اگر وارد میشه پیشخوان رو نمیاره و یا کند کار میکنه و از این قبیل مشکلات.چه کار باید بکنم؟
    • توسط AmirHosseinGT
      سلام
      میخوام از یه سایت خارجی هاست بخرم
      چه نکاتی رو باید موقع خرید رعایت کنم؟
      چه سایتی رو شما میشناسید؟ میشه لطفا یکی دوتا سایت معتبر معرفی کنید؟
      سپاس