رفتن به مطلب

بک آپ گرفتن از مطلب ها

پست های پیشنهاد شده

سلام استادان گرامی

من میخوام سرورم رو انتقال بدم

وورد پرسم خراب شده

اما 500 تا پست دارم

چجوری از پست هام بک آپ بگیرم

و از اول ورد پرس رو نصب کنم

و پست ها رو دوباره

اضافه کنم

و هیچ پستی پاک نشه

اگه میشه کمک کنید خیلی ضروریه

لینک به ارسال

راه اول (بهترین راه ) : پشتیبان گرفتن از دیتابیس و یا فقط جداول پست هارو دانلود کنید و در یک دیتابیس دیگه قرار بدید

راه دوم (آسان ترین راه) : گرفتن یک فایل پشتیبانی کامل از تمام مطالب برگه ها و کامنت ها و .... از طریق پنل وردپرس

برای استفاده از راه دوم از منوی سمت راست وارد قسمت ابزار بشید و گزینه برون ریزی رو کلیک کنید

p8wrg4f4tsjhj8ap8zos.png

بعد از گرفتن فایل xml که همون فایل پشتیبان از مطالب شما هستش در همون قسمت ابزار درون ریزی رو کلیک کنید

اگر پلاگین درون ریزی رو نصب نداشته باشید به احتمال زیاد با این صفحه برخورد میکنید :

که شما اون پلاگینی رو که روش علامت زرد گذاشتم رو کلیک کنید و اقدام به دانلود و فعال سازی کنید

dxn0djid5fqymi9wu6ex.png

بعدش دیگه کاری نداره فایل xml رو بهش میدید و نسبت به حجم و تعداد پست ها کمی طول میکشه بعد پیغام all done! رو میده که به معنای موفقیت آمیز بودن عملیات هستش ...

این ساده ترین روش و کم دردسر ترینش هستش که بدون هیچ مشکلی میتونید پست ها و تمام محتویات وردپرس خودتون رو روی یک وردپرس دیگه بارگذاری کنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...