رفتن به مطلب

ایجاد دو بک گراند به هم چسبیده !!

پست های پیشنهاد شده

من چجوری باید دوتا بک گراند به هم چسبیده به قالب اضافه کنم؟؟

مثلا از بالا یک عکس باشه و از وسط به پایین پترن تکرار شونده بذارم !!

اصلا همچین چیزی ممکنه ؟؟ چون هر کاری کردم نشد و فقط میشه از بالا عکس گذاشت و از وسط به پایین رنگ انتخاب کرد ولی من میخوام بجای رنگ از یک پترن یا همون عکس استفاده کنم ...

لینک به ارسال

سلام ،

body {
background: url(img/body-bg181.png) center scroll , url(images/background.png) repeat-x;
}

واقعا ممنونم کارمو راه انداختید

یک سوال دیگه این عنصر از عناصر css3 هستش ؟؟

line-height:4px;

بازم ممنون دوست عزیز

لینک به ارسال

خیر . css3 بیشتر خصوصیت های transition ، transform ، توالی رنگ ها ( گردینت ها ) ، انیمیشن ها ، خصوصیت column-count ، مدیا کوئری ها و .... هست

لینک به ارسال

من الان این کد رو تست کردم ولی متاسفانه عکس بالا به صورت شفاف روی عکس بک گراند دوم میوفته !!! یعنی عکس بک گراند دوم زیر قابل نمایشه !!!

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

متوجه منظورتون نشدم ... این سایت یه نمونه اس از این کد استفاده کرده :

http://asrdownload.com/

لینک به ارسال

منظورم اینکه این کد برای جلوه دادن به به بکگراند هستش جلوه های شفاف | این سایتی هم که دادید دقیقا همینطور بود

من الان این کد رو گذاشتم برید بینید | http://iranian-cs.com/

هموطنور که میبیند پترن ها زیر بک گراند اون بالا قابل نمایشن در واقع یه جورایی شفافه من فقط میخوام از ادامه اون بک گراند پترن ها نمایش داده بشن دقیقا بجای کد رنگ ...

ویرایش شده توسط RapiD AM
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...