• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mahyarjoon

کمک میخوام در باره پست

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

بنده فروشگاه دارم محصولات دارم سوالم اینکه مثلا من امروز سیستم عامل آپدیت جولای گذاشتم حالا ماه بعد آپدیت دیگه میاد آیا من این پت قبلیم باید ویرایش کنم بهتره یا حذف کنم از اول پست بزارم

مثلا امروز

Microsoft windows 7 RTM July

امروز آپدیت جدیدش آمده Microsoft windows 7 RTM October

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به خودتون داره جفتش فرقی نداره اگر از نظر سئو میگید بعد از ویرایش نوشته ربات گوگل دوباره میادش و پست شما رو کش میکنه اگه نگران این هستید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

بنده فروشگاه دارم محصولات دارم سوالم اینکه مثلا من امروز سیستم عامل آپدیت جولای گذاشتم حالا ماه بعد آپدیت دیگه میاد آیا من این پت قبلیم باید ویرایش کنم بهتره یا حذف کنم از اول پست بزارم

مثلا امروز

Microsoft windows 7 RTM July

امروز آپدیت جدیدش آمده Microsoft windows 7 RTM October

سلام

دوست عزیز ببینید بنظر من اصلا حذف نکنید ! ارور 404 میشه و از طرفی ممکنه از اون پست ورودی داشته باشید که خوبه ؛ شما بیابید عنوان جدید بنویسید و متن پست رو کمی عوض کنید و پست جدید منتشر کنید پست قبلی رو هم بذاریدش

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز ببینید بنظر من اصلا حذف نکنید ! ارور 404 میشه و از طرفی ممکنه از اون پست ورودی داشته باشید که خوبه ؛ شما بیابید عنوان جدید بنویسید و متن پست رو کمی عوض کنید و پست جدید منتشر کنید پست قبلی رو هم بذاریدش

بله تا جایی که میشه حذف نکنید بهتره چون یکم بازدیدکنندت تو در و دیوار میره البته 404 تاثیر منفی نداره ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به خودتون داره جفتش فرقی نداره اگر از نظر سئو میگید بعد از ویرایش نوشته ربات گوگل دوباره میادش و پست شما رو کش میکنه اگه نگران این هستید.

سایت من با افزونه all in one seo تنظیم شده من سایتم را 7 مهه دارم حالا نظر شما را می خوام منظوره شما کش می کنه یعنی خوب نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت من با افزونه all in one seo تنظیم شده من سایتم را 7 مهه دارم حالا نظر شما را می خوام منظوره شما کش می کنه یعنی خوب نیست

نه عزیز کش میشه یعنی یه نسخه html از وبتون بر میداره یه همچین چیزی توضیحش یکم مشکله برام :lol: در کل یعنی توی گوگل هم ثبت میشه

http://en.wikipedia.org/wiki/Web_cache

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری