رفتن به مطلب

کمک میخوام در باره پست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده فروشگاه دارم محصولات دارم سوالم اینکه مثلا من امروز سیستم عامل آپدیت جولای گذاشتم حالا ماه بعد آپدیت دیگه میاد آیا من این پت قبلیم باید ویرایش کنم بهتره یا حذف کنم از اول پست بزارم

مثلا امروز

Microsoft windows 7 RTM July

امروز آپدیت جدیدش آمده Microsoft windows 7 RTM October

لینک به ارسال

بستگی به خودتون داره جفتش فرقی نداره اگر از نظر سئو میگید بعد از ویرایش نوشته ربات گوگل دوباره میادش و پست شما رو کش میکنه اگه نگران این هستید.

لینک به ارسال

با سلام

بنده فروشگاه دارم محصولات دارم سوالم اینکه مثلا من امروز سیستم عامل آپدیت جولای گذاشتم حالا ماه بعد آپدیت دیگه میاد آیا من این پت قبلیم باید ویرایش کنم بهتره یا حذف کنم از اول پست بزارم

مثلا امروز

Microsoft windows 7 RTM July

امروز آپدیت جدیدش آمده Microsoft windows 7 RTM October

سلام

دوست عزیز ببینید بنظر من اصلا حذف نکنید ! ارور 404 میشه و از طرفی ممکنه از اون پست ورودی داشته باشید که خوبه ؛ شما بیابید عنوان جدید بنویسید و متن پست رو کمی عوض کنید و پست جدید منتشر کنید پست قبلی رو هم بذاریدش

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ببینید بنظر من اصلا حذف نکنید ! ارور 404 میشه و از طرفی ممکنه از اون پست ورودی داشته باشید که خوبه ؛ شما بیابید عنوان جدید بنویسید و متن پست رو کمی عوض کنید و پست جدید منتشر کنید پست قبلی رو هم بذاریدش

بله تا جایی که میشه حذف نکنید بهتره چون یکم بازدیدکنندت تو در و دیوار میره البته 404 تاثیر منفی نداره ;)

لینک به ارسال

بستگی به خودتون داره جفتش فرقی نداره اگر از نظر سئو میگید بعد از ویرایش نوشته ربات گوگل دوباره میادش و پست شما رو کش میکنه اگه نگران این هستید.

سایت من با افزونه all in one seo تنظیم شده من سایتم را 7 مهه دارم حالا نظر شما را می خوام منظوره شما کش می کنه یعنی خوب نیست

لینک به ارسال

سایت من با افزونه all in one seo تنظیم شده من سایتم را 7 مهه دارم حالا نظر شما را می خوام منظوره شما کش می کنه یعنی خوب نیست

نه عزیز کش میشه یعنی یه نسخه html از وبتون بر میداره یه همچین چیزی توضیحش یکم مشکله برام :lol: در کل یعنی توی گوگل هم ثبت میشه

http://en.wikipedia.org/wiki/Web_cache

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...