رفتن به مطلب

چگونه در پستها بین خطوط فاصله ایجاد کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من وقتی در ادیتور برای خط بعدی نوشته کلید اینتر را میزنم و به خط بعدی میروم و بازهم یک اینتر دیگر و خط سوم.

وقتی در خط سوم ادامه نوشته را مینوسیم یا به عبارتی بین دو خط یک خط فاصله قرار میدهم بعد از ارسال پست و مشاهده ان این فاصله از بین میرود و خطها پشت سر هم قرار میگیرند و ان فاصله از بین میرود.چگونه میتوان این مشکل را حل کرد؟

مثال:سطر 1

سطر 2

ولی بعد از ارسال باز هم اینگونه مبشود

سطر1

سطر2

لینک به ارسال

اگر شما از ادیتور استفاده میکنید

کلید ctrl+inter ، تگ <br> را درج میکند .

و کلید inter نوشته را داخل تگ <p> یعنی پاراگراف قرار میدهد .

و حال مشکل شما با زدن چند کلید کنترل + اینتر حل میشود

لینک به ارسال

می توانید در فایل style.css کد زیر را هم به انتهای کدها اضافه کنید

p,br,pre {
min-height:15px;
}

لینک به ارسال

می توانید در فایل style.css کد زیر را هم به انتهای کدها اضافه کنید

p,br,pre {
min-height:15px;
}

این رو به همه کدهای باید اضافه کنم؟

لینک به ارسال

این رو به همه کدهای باید اضافه کنم؟

باید در فایل استایل قرار دهید

لینک به ارسال

باز هم انجام نشد.البته من ادیتور رو عوض کردم.ممکنه بخاطر این باشه.ادیتور قبلی هم همین مشکل رو داشت و فاصله بین سطر ایجاد نمیشد

لینک به ارسال

منظوره شما از تعویض ادیتور چی هست

ایا پلاگین خاصی نصب کردین

اگر جواب بله هست یکبار با ادیتور دیفالت وردپرس چک کنید

لینک به ارسال

سایتتون آن لاینه؟

اگر آره آدرس بدید بررسی شه احتمالا یا قبل از حلقه کلاسی برای p تعریف شده و یا یک افزونه داره مشکل ایجاد می کنه مورد دوم رو می شه با جابجاییه کدهای استایل بندی یعنی

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />

به پایین تر از سطر

<?php wp_head(); ?>

اصلاح کرد

خیلی بعیده که این مشکل ربطی به ادیتور داشته باشه 90% احتمال داره قالب به این شکل تعریف شده باشه و 10% هم ممکنه به یک افزونه مربوط باشه

ویرایش شده توسط imanfakhar
لینک به ارسال

افزونه Tiny Mce Advanced رو نصب کردم.الان از ادیتور این افزونه استفاده میکنم.

منظورتون از آدرس صفحه پیشخوان سایته؟

لینک به ارسال

سلام

این کد را به کد قبلی اضافه کنید

margin:auto;

این نمونه یکی از ارسال های شماست می تونید دقیق بگید مشکل در کجاشه

post-336-0-02154300-1342274698_thumb.jpg

چون پاراگراف خالی ایجاد نشده که سیستم بخواهد نشون بده

چک کنید در تنظیمات نوشتن (وردپرس باید XHTML تو در توی نادرست را خودکار درست کند) تیک خورده یا نه

لینک به ارسال

من میخوام در پستهام بجای اون ستاره ها سطر خالی باشه.الان هم چون سطر خالی ایجاد نمیشه مجبورم از ستاره ها استفاده کنم تا بین نوشته هام فاصله بیفته.

الان چک هم کردم اون گزینه تیک نخورده بود.

لینک به ارسال

تیک اون گزینه را بزنید مشکلتون حله البته در حالت بدون تیک هم ادیتورتون رو باید در حالت دیداری احضار می کردید ولی با زدن تیکو ذخیره کردن مشکلتون به کل حل می شه

لینک به ارسال

دوست عزیز باز هم نشد.تیک مربوطه رو زدم.اما نه با زدن اینتر فاصله میفته نه با کنترل و اینتر.توی نیوک همچین مشکلی وجود نداره اما نمیدونم چرا اینجا گیر افتادم نمیتونم درستش کنم

لینک به ارسال

افزونه ادیتور را غیر فعال کنید (Tiny Mce Advanced) به صفحه تنظیمات نوشتن برید و کد را یکبار بردارید و صفحه را ذخیره کنید و مجددا تیک را بگذارید و صفحه را ذخیره کنید با اجرای کنترل +F5 مطمئن شوید که تیک ثابت مونده اگر بعد از رفرش تیک به صورت خودکار حذف شد باید افزونه ها را بررسی کنید

به غیر از این می تونید یک کلاس جدید بسازید اگر همیشه به این فاصله بعد از یک لینک مشخص نیاز دارید می تونید در فایل css تایپ کنید

.myLink {
display:block;
clear:both;
margin-bottom:45px;

و در موقغ ارسال ها لینک هایی که باید بعدشون فاصله ایجاد بشه را به شکل

<a href="آدرس لینک" class="myLink">متن لینک</a>

قرار بدید در کدهای بالا جای myLink هر نامی را می تونید بگذارید و جای 45px هر میزان فاصله ای که مد نظر دارید در اینصورت دیگه به اینتر زدن هم نیازی ندارید

ویرایش شده توسط imanfakhar
لینک به ارسال

ممنون ولی بازهم درست نشد.وقتی تو ادیتور دیداری کلید اینتر رو میزنم و به ادیتور html میرم میبینم این کد <p style="text-align: center;"></p>ثبت شده ولی وقتی دوباره به دیداری برمیگردم اون فاصله ها از بین رفته و مثل اول میشه.به هر حال از پاسخگویی واقعا ممنونم.

لینک به ارسال

ممنون ولی بازهم درست نشد.وقتی تو ادیتور دیداری کلید اینتر رو میزنم و به ادیتور html میرم میبینم این کد <p style="text-align: center;"></p>ثبت شده ولی وقتی دوباره به دیداری برمیگردم اون فاصله ها از بین رفته و مثل اول میشه.به هر حال از پاسخگویی واقعا ممنونم.

خوب شما نباید قبل از ذخیره ویرایشگر رو تغییر بدید بعضی از ویرایشگرها در خود بخشی برای تغییر وضعیت به سورس را دارند والا قبل از نوشتن حالت را انتخاب کنید و کار را در همان حالت ذخیره کنید بعد ذخیره هم گاهی با جابجایی بین دو حالت نمایشی و html پاراگراف ها ادغام می شوند

کد آخری که دادم به کل با این مسئله کاری نداره و از طریق پارامتر a و لینک موجود مشکل رو حل می کنه اگر جواب نداده تنها راهی که به عقلم می رسه اینه که برام یه یوزر با دسترسی ویرایشگر بسازید و شناسه و رمز آن را برام به ایمیلم imanfakhar@gmail.com بفرستید تا بررسی کنم فقط از زمان ارسال ایمیل تا وقتی که بهتون بگم که من در اومدم باید آنلاین باشید و به محض خروج من کاربریم رو حذف کنید که بعدا مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال

من مشکلی با دسترسی شما به ویرایشگر ندارم.همین که مشکل منو با صبرومتانت حل میکنید برام خیلی باارزشه.الان براتون یوزر و پسورد رو اماده میکنم.

لینک به ارسال

آقا ایمان براتون یوزر و پسورد رو با پیغام خصوصی فرستادم.ممنون از لطفتون

ویرایشگر شما هیچ مشکلی نداره یا صفحه را از کوکی می خوانید یا در حین نوشتن حالت را تغییر می دادید اگر در حالت html راحت تر کار می کنید از صفحه کاربریتان ادیتور نمایشی را غیر فعال کنید

post-336-0-79910800-1342355020_thumb.gif

لینک به ارسال

میشه پست آخررو نگاه کنید.تو پست ازمایشی که شما ایجاد کردین من یک تغییر با فاصله دادم انجام شد ولی تو پست اخر باز هم فاصله ایجاد نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...