رفتن به مطلب

نظر شما درباره قالب جدید سایتم

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بلاخره بعد از چند هفته تلاش پی در پی یه قالب ساده و سبک به سایتم زدم

خوب حالا اگه افتخار می دین ازتون خواهش می کنم به سایتم بیایید و نظر کلی خودتون رو در مورد قالب جدیدم بدین

توجه : پیشنهاد و انتقاد کاملا آزاد هست و بشدت پیگیرشون خواهم بود

پس منتظر چی هستی شروع کن

لینک به ارسال

قالب خوب و شیکیه ولی سئوش چنگی به دل نمیزنه ;)

بسیار تشکر دوست عزیزم

ممکنه بفرمایید از چه لحاظ هایی سئوش مشکل داره تا برطرف بشه ؟ بسیار خوشحالم می کنی اگه بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

انتقاد: اسکورل افقی داره توی 768*1024 (حدودا 30 یا 40 پیکسل)

پیشنهاد: ای کاش تایتل ابزارک ها مانند فوتر متفاوت میبود...

انتقاد: ناویگیشن اصلا مناسب نیست، هم استایل بندی شده نیست و هم وسط نیست و هم راستیچین...

پیشنهاد: ای کاش ساب منو ها(زیر دسته ها) هم با افکت باز و بسته میشدند...

پیشنهاد: منو ها اگر حالت هاورشون با یک کوچولو افکت میشد خیلی بهتر بود..

پیشنهاد انتقادی: دکمه ادامه مطلب وجود داشت بهتر میبود از این حالت تکست...

به طور کل نمره ای که میدم اگه همینجور بمونه(البته بدون اسکورل افقی) نمره 75 رو میدم...اگه اسکورل بر طرف نشه نمرش میشه 50 ! اگه کلا انتقاد هام و پیشنهاد هام عملی بشه نمرش میشه 85... چون توی سبک همون سبک وبلاگی قالب های قدیمی هست( البته نمیگم بد هست فقط همون سبک هست دیگه.... یه جورایی قدیمی شده!!)

لینک به ارسال

سلام

انتقاد: اسکورل افقی داره توی 768*1024 (حدودا 30 یا 40 پیکسل)

پیشنهاد: ای کاش تایتل ابزارک ها مانند فوتر متفاوت میبود...

انتقاد: ناویگیشن اصلا مناسب نیست، هم استایل بندی شده نیست و هم وسط نیست و هم راستیچین...

پیشنهاد: ای کاش ساب منو ها(زیر دسته ها) هم با افکت باز و بسته میشدند...

پیشنهاد: منو ها اگر حالت هاورشون با یک کوچولو افکت میشد خیلی بهتر بود..

پیشنهاد انتقادی: دکمه ادامه مطلب وجود داشت بهتر میبود از این حالت تکست...

به طور کل نمره ای که میدم اگه همینجور بمونه(البته بدون اسکورل افقی) نمره 75 رو میدم...اگه اسکورل بر طرف نشه نمرش میشه 50 ! اگه کلا انتقاد هام و پیشنهاد هام عملی بشه نمرش میشه 85... چون توی سبک همون سبک وبلاگی قالب های قدیمی هست( البته نمیگم بد هست فقط همون سبک هست دیگه.... یه جورایی قدیمی شده!!)

سلام

مرسی

آقا این مشکل اسکرول رو پیدا نکردم ولی دنبالش می کنم (اگه شما پیدا کردین بهم خبر بدین)

درباره تایتل ابزارک رنگش متفاوت بودنی یه جورایی از ست بودن در میاد !

منظورتون درباره ناویگیشن رو متوجه نشدم

درمورد ساب منو ها هم اتفاقا به فکرش بودم و هستم و تست هم کردم اما یخورده باز و بسته شدن منو ها کاربر رو اذیت می کنه و چون منو های اصلی رو خواستم که لینک دار بشه در این صورت کلیک کردنی بجای باز شدن انتقال داده می شه به داخل منو البته می شد که با راه کارهایی جلوی این مشکل رو گرفت اما متاسفانه لینک دار بودن به درد نمی خورد

و در مورد دکمه ادامه مطلب هم فکر می کنم در موردش

باز هم تشکر

لینک به ارسال

دوستمون خوب انتقاد ميكنن ! ي لوگو شيك هم بزاري خوبه !‌ لوگو چنگي به دل نميزنه !‌

آقا رک بگم گرافیک من خوب نیس اما دادم دوستم طراحی کنه اینی که می بینین هم از کارهای فوق حرفه ای خودمه ! :D

حالا از لوگو بگذریم نظرت در مورد خود قالب چیه ؟

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

راستشو بگم زياد از اين نوع قالب ها خوشم نمياد چون زياد هم هست !‌ قالب هاي جديد ديدن 100% ي زره از اون ها هم ايده بگيرد خوبه !‌

سايت پرشين اسكريپت هم نگاهي بندازين !‌ نسبتا ي چيز بين اين 3 ستونه ها و سبك جديد !‌

لینک به ارسال

خوبه ساده و جم و جوره فقط بهتر بود از css sprites استفاده میکردید و لوگو هم که گفتید میخوایید عوض کنید هیچی

یه چیز دیگه یکمم بیشتر روی بخش جستجو توی منوی آبی رنگتون کار کنید بهتره

البته اینا همه نظر بندس که چه خوب یا بد بهتون گفتم دیگه ببخشید ;)

لینک به ارسال

خوبه ساده و جم و جوره فقط بهتر بود از css sprites استفاده میکردید و لوگو هم که گفتید میخوایید عوض کنید هیچی

یه چیز دیگه یکمم بیشتر روی بخش جستجو توی منوی آبی رنگتون کار کنید بهتره

البته اینا همه نظر بندس که چه خوب یا بد بهتون گفتم دیگه ببخشید ;)

توی نسخه جدیدش که امروز عصر کار کردم بعضی از زمینه هارو اسپریتیس کردم در کل همش از 8-9 تا عکس استفاده شده

در مورد جستجو هم وردپرس فکر نکنم بیشتر از این امکانات جستجو داشته باشه

لینک به ارسال

نميدونم چرا اما احساس ميكنم داريد اسپم ميديد تا تاپيك بالا بياد :P

بيشترين چيزي كه اذيت ميكنه من اينه:

http://gtmetrix.com/reports/mobilesky.ir/wuHi3tUD

لینک به ارسال

قالب تقریبا سبک و خوبی هست. ولی به نظرم ار اونجایی که سایت شما با موضوع موبایل هست بهتره که یکم اختصاصی ترش کنید مثلا موارد زیر اگه رعایت بشه خیلی قالب بهتر میشه و بازدیدتون هم به نظرم بره بالا:

• حتما قالبتون را ریسپانسیو کنید یا یک اپ یا قالب جدا برای کسانی که با موبایل وارد سایتتون میشند در نظر بگیرید
  • هر مطلی بسته به اینکه چی باشه (مثلا بازی یا نرمافزار) یک قالب مجزا براش تعریف کنید و جوری استایل بندیش کنید تا کاربر در کمترین زمان بتونه اطلاعات لازمش رو پیدا کنه.
  • اون تبلیغات بالای مطالب را حذف کنید چون کاربر تا بخواهد به مطلب برسه خسته میشه و از سایت خارج میشه

فعلا همینا به ذهنم میرسه. بعد یک موضوع دیگه اینکه شما داک تایپ قالبتون رو html5 گذاشتید ولی تا جایی که من دیدم از هیچ تگ html5 استفاده نکردید.

لینک به ارسال

نميدونم چرا اما احساس ميكنم داريد اسپم ميديد تا تاپيك بالا بياد :P

عزیز دلم چه اسپمی ؟ چرا هر چیزی رو با دید منفی نگاه می کنید ؟ این تاپیک بالا بیاد چه سودی برای من داره ؟ من فقط دنبال نظراتم تا کار حرفه ای باشه ، بعدش تو انجمن بحث آزاد تاپیک ایجاد شده

لینک به ارسال

قالب تقریبا سبک و خوبی هست. ولی به نظرم ار اونجایی که سایت شما با موضوع موبایل هست بهتره که یکم اختصاصی ترش کنید مثلا موارد زیر اگه رعایت بشه خیلی قالب بهتر میشه و بازدیدتون هم به نظرم بره بالا:

• حتما قالبتون را ریسپانسیو کنید یا یک اپ یا قالب جدا برای کسانی که با موبایل وارد سایتتون میشند در نظر بگیرید
  • هر مطلی بسته به اینکه چی باشه (مثلا بازی یا نرمافزار) یک قالب مجزا براش تعریف کنید و جوری استایل بندیش کنید تا کاربر در کمترین زمان بتونه اطلاعات لازمش رو پیدا کنه.
  • اون تبلیغات بالای مطالب را حذف کنید چون کاربر تا بخواهد به مطلب برسه خسته میشه و از سایت خارج میشه

فعلا همینا به ذهنم میرسه. بعد یک موضوع دیگه اینکه شما داک تایپ قالبتون رو html5 گذاشتید ولی تا جایی که من دیدم از هیچ تگ html5 استفاده نکردید.

بسیار ممنون بابت راهنمایی بسیار مفیدتون

اما از لحاظ قالب ریسپانسیو حق با شماست بنده هم تا دلت بخواد دنبال این قضیه رفتم و قصد دارم با بوت استریپ انشااله خدا بخواد در آینده انجام بدم و یا یه قابل موبایلی بزنم

در مورد قالب بنده چشم حتما در اولین فرصت انجام می شه

در مورد تبلیغات هم جای مناسبی هر چی می گردم پیدا نمی کنم و خودم هم احساس اذیت شدن رو درک می کنم اگر شما جای مناسب تری پیشنهاد می کنید ممنون می شم که ذکر کنید

والا این html5 رو نرم افزار اضافه کرده

لینک به ارسال

در مورد تبلیغات هم جای مناسبی هر چی می گردم پیدا نمی کنم و خودم هم احساس اذیت شدن رو درک می کنم اگر شما جای مناسب تری پیشنهاد می کنید ممنون می شم که ذکر کنید

اگر نخواهید تغییر زیادی در نوع تبلیغ ایجاد کنید بهتره تبلیغ را زیر مطلب بگذارید.

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

اگر نخواهید تغییر زیادی در نوع تبلیغ ایجاد کنید بهتره تبلیغ را زیر مطلب بگذارید.

بسیار تشکر

یه فکر خوب و مفید هم برای کوتاه کردن پست ثابت پیدا کردم ایشالا بعد از اجرا از شما نظر خواهی می کنم

ممنون از نظرتون

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

بله ما رو هم اذیت می کنه اما چیزایی که این سایت می فرمایند خیلی ها رو نمی شه انجام داد

حتی خود این سایت همش 82% بهینه هست

یا مثلا همین فروم 58% همش بهینه هست

حالا جالبش اینجاش که سایت دربه داغون من با این همه رکوئست به سرور و 407 کیلو حجم صفحه توی 1.5 ثانیه لود می شه و گوگل با حجم 128 کیلو صفحه هم توی 1.5 ثانیه لود می شه !!!

حالا موندم بگم کدوم سایت درسته کدوم سایت غلط (البته اینا برای بالا بردن کیفیت هستنا)

لینک به ارسال

خيلي چيزها قابل تغيير ميباشند اما اگر از پايه درست انجام بشند

اگر شما تمامي چيزهايي كه ميگه كامل انجام بديد ديگه نيازي نيست بعدا اين مراحل بري و درضمن اين سايت داره به شما ميگه همه يه سرعت ندارند پس حواستون باشه كه سرعت بالاتر ببري با آموزش هاش

لینک به ارسال

خيلي چيزها قابل تغيير ميباشند اما اگر از پايه درست انجام بشند

اگر شما تمامي چيزهايي كه ميگه كامل انجام بديد ديگه نيازي نيست بعدا اين مراحل بري و درضمن اين سايت داره به شما ميگه همه يه سرعت ندارند پس حواستون باشه كه سرعت بالاتر ببري با آموزش هاش

والا تا جایی که فعلا زمان اجازه داده بالا بردیم از این به بعدش هم ببینیم خدا چی می خواد اما خوب بعضی چیزایی که این سایت می گه زیاد هم مهم نیستن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...