رفتن به مطلب

خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

اقا ما تا حالا کلی ورد پرس نصب کردیم هم هاست رایگان هم هاست های پولی

الان یکی از بچه ها هاست گرفته خواسته واسش نصب کنم اما هر کاری میکنم خطا میده با اینکه قبلا این شخص نیوک رو نصب کرده بود و به سختی پاک کردم بخاطر اینکه هاستی که ایشون دریافت کرده وفتی وارد فایل منیجر میشوم نمیتونم فایلها رو ببینم تا بلاخره از طریق fz اپلود کردم و پشتیبانی که خیلی اعصاب نداره انزیپ کرد حالا هم از طریق fz من مشخصات دیتابیس رو دادم و ست کردم اما ارتباط برقرار نمیشه ؟!

http://mvahabi.ir/

لینک به ارسال

اگر هاست شما رایگان است این مورد کاملا عادی است. <_<

مشخصات دیتابیس خود در تغییر دهید ببینید عمل می کند یا نه؟همین طور مطمئن شوید که مشخصات را درست وارد می کنید.

در صورتی که نشد به پشتیبان هاستینگ خود تماس بگیرید.

لینک به ارسال

اگر بانک اطلاعاتی روی اسکریپت دیگه ای کار میکنه نباید مشکلی داشته باشه حتماَ دارید یکجا اشتباه میکنید ;)

لینک به ارسال

اگر بانک اطلاعاتی روی اسکریپت دیگه ای کار میکنه نباید مشکلی داشته باشه حتماَ دارید یکجا اشتباه میکنید ;)

نمیدونم چرا اینطوری شده همکار <_< اولین هاستی هست که میگه به کش گیر میده و اجازه نمیده فایلها رو ببینم !!!

لینک به ارسال

عزیز شما یه وردپرس دیگه نصب کن ببین متصل میشه بعد دیتا قبلی رو بزن بهش ببین چی میشه ^_^

به کش گیر میده ؟ منظورت رو نفهمیدم !

لینک به ارسال

سروی که مشکل داره، پیشنهاد میشه از اول روش کار نکنید!

لینک به ارسال

عزیز شما یه وردپرس دیگه نصب کن ببین متصل میشه بعد دیتا قبلی رو بزن بهش ببین چی میشه ^_^

به کش گیر میده ؟ منظورت رو نفهمیدم !

ینی اینکه وقتی فایلها را از filez اپلود میکنم تا وارد هاست cpanel میشوم نمیتونم فایلها رو ببینم !

این آموزش رو بخونید ،‌ شاید کمکتون کنه :‌

مشکلات رایج وردپرس : خطا در برقراری اتصال با پایگاه داده

ممنون

سروی که مشکل داره، پیشنهاد میشه از اول روش کار نکنید!

بله همینطور بود کلا بیخیال اون سرور شدیم !

ممنون از راهنمائی دوستان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...