رفتن به مطلب

یک سوال درباره کلمات کلیدی

Alireza Xn

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم سوال کنم مگه گوگل الگوریتم خودشو عوض نکرده مگه خود گوگل اعلام نکرد که دیگه از متا و کلمات کلیدی پشتیبانی نمیکنه

پس چرا هنوزم همه از کلمات کلیدی مثل 4 سال قبل استفاده میکنن؟!!!!! خود گوگل گفته دیگه به هیچ وجح از کلمات کلیدی استفاده نخواهد کرد

چون با اینکار سئو کار ها میان باعث آزار اذیت کاربرا میشن و کلمات نامربوط به سایت رو قرار میدن ...

خوب پس چرا هنوز همه به شدت به متا کیورد ها واسه سئو توصیه میکنن ؟؟؟ من که تو این زمینه گیج شدم چون هر کسی یه چیزی میگه ...

لینک به ارسال

دقیقا هر کسی میاد یه چیز یمیگه ولی شما به گوگل هم زیاد اعتماد نکنید!

بااینکه همش گفته شده از متاهای قدیم کمتر استفاده میکنه ولی عملا چیزهای دیگه ای میبینیم

لینک به ارسال

والله گوگل خودش اعلام كرد اما گوگل تمام موارد به صورت ليست داراي اهميت كرده است

لینک به ارسال

دقیقا هر کسی میاد یه چیز یمیگه ولی شما به گوگل هم زیاد اعتماد نکنید!

بااینکه همش گفته شده از متاهای قدیم کمتر استفاده میکنه ولی عملا چیزهای دیگه ای میبینیم

یعنی شما میگید که گوگل میاد دروغ میگه ؟؟ فکر نمیکنم همچین حرکتی واسه یک کمپانی بسیار بزرگ و واسه کاربران خوشایند باشه به احتمال با اعتراض بسیار شدید باید مواجح بشه

اخه یه گروه برنامه نویس از یک انجمن خارجی اومدن این رو اثبات کنند اونها دوتا سایت رو برای 6 ماه راه اندازی کردن و در یکی از سایت ها از متا استفاده شده بود و در یکی دیگه استفاده نشده بود و این گروه اعلام کرده بود که متا تاثیرش روی رنک گوگل و سئو تنها 10 درصد هستش ...

جدیدا گوگل هم یک کتاب برای طراحان وب منتشر کرده کرده بوده برای بهینه سازی وب سایت و افزایش سئو (که فکر میکنم به فارسی هم ترجمه شده) که توی اون کتاب زیاد به اهمیت متا ها اشاره نشده بود

من میگم بیاید این موضوع رو پیگیری کنید و یک پروژه برای اثبات این موضوع راه اندازی کنید دقیقا مانند اون گرون خارجی اگر این مسئله مورد برسی قرار بگیره مطمعنم این انجمن به عنوان اولین انجمن وب فارسی خواهد بود که این مورد رو اثبات و پیگیری کرده !

لینک به ارسال

یعنی شما میگید که گوگل میاد دروغ میگه ؟؟ فکر نمیکنم همچین حرکتی واسه یک کمپانی بسیار بزرگ و واسه کاربران خوشایند باشه به احتمال با اعتراض بسیار شدید باید مواجح بشه

اخه یه گروه برنامه نویس از یک انجمن خارجی اومدن این رو اثبات کنند اونها دوتا سایت رو برای 6 ماه راه اندازی کردن و در یکی از سایت ها از متا استفاده شده بود و در یکی دیگه استفاده نشده بود و این گروه اعلام کرده بود که متا تاثیرش روی رنک گوگل و سئو تنها 10 درصد هستش ...

جدیدا گوگل هم یک کتاب برای طراحان وب منتشر کرده کرده بوده برای بهینه سازی وب سایت و افزایش سئو (که فکر میکنم به فارسی هم ترجمه شده) که توی اون کتاب زیاد به اهمیت متا ها اشاره نشده بود

من میگم بیاید این موضوع رو پیگیری کنید و یک پروژه برای اثبات این موضوع راه اندازی کنید دقیقا مانند اون گرون خارجی اگر این مسئله مورد برسی قرار بگیره مطمعنم این انجمن به عنوان اولین انجمن وب فارسی خواهد بود که این مورد رو اثبات و پیگیری کرده !

قرار نیست با یک تغییر ؛ تمام الگوریتم ها یک شبه تغییر کنن و این نیازمند یک فرایند در بازه زمانی طولانی تر هست .

خیلی از سایت ها هستند که از سئو و همین متا تگ ها اطلاع چندانی ندارند و نباید اونها یک شبه از نتایج پایین بیان.

برای همین در طی زمان خودش رو نشون میده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...